Децентралізація ставить під загрозу розвиток галузі культури в громадах

Процес децентралізації, який нині проходить у громадах Херсонської області, ставить під загрозу існування галузі культури на місцях.

Про це б’є на сполох провідний методист ОЦНТ з вокально-хорового жанру Валентина Розум на шпальтах Херсонського обласного видання «Культура — це ми!».

Зокрема методист повідомляє, що викликає занепокоєння те, що в деяких районах та громадах області зменшується або припиняють свою роботу різножанрові аматорські колективи, а ті, що носять почесні звання,  послаблюють свою роботу.

Критична ситуація з творчими колективами спостерігається в усіх об’єднаних територіальних громадах області.

Як зазначає Валентина Розум, в Іванівському районі немає жодного колективу зі званням. (мається на  увазі звання «Заслужений», «Народний» тощо)

Іванівський аматорський колектив «Таврія» під керівництвом  Гетала Віталія Івановича багато років з успіхом представляв Іванівський район на всіх культурних заходах області і вже знаходився за півкроку до отримання почесного звання «Народний». Проте, скоріш за все, звання він не отримає, і цілком можливо, дуже скоро припинить своє існування.

Зважаючи на тренди, які нині в пошані в об’єднаних територіальних громадах, можна прогнозувати, що тут галузь культури впевнено ведуть до знищення. А те, що не знищать, дуже скоро буде реформовано до звичайної попси, типу «запевал» із мелітопольського кабака.

Так воно буде чи ні —  покаже лише життя. Проте, зважаючи на стрімкість усіх процесів у громадах, усе це ми зможемо побачити на власні очі в не такому вже далекому майбутньому.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 7

Додати коментар »

 
 
 

Децентрализация это сродни реорганизации, слово громкое, а ни чего хорошего не сулит.

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 0

 
 

І войни не нада. Все знищать нелюди

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 0

 
 

Пох

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 14

 
Віталій
 

Та досить мене вже обговорювати! Рішення прийняте-я його прийняв!Не буде «ТАВРІІ», буде щось інше, наприклад»СЛАВУТА» , або «ГОРБАТИЙ».Небуде чоловічого квартета, чоловічого тріо , жіночого тріо- будуть «запєвали» та вокально-інструментальний
ансамбль! До співу під баян та балалайку не повернуться ж? Он які інструменти купили!!!!МИ в свій час про такі і мріяти не могли!!!Все буде добре!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 3

 
Віталій
 

Вибачте , але оця людина , що написала :» Таврія поповниться молодими голосами ….» просто не розуміє про що іде мова.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 

Від балалайок давно відмовилися. А до гітар та синтезаторів так і не доросли. Тому і бовтаємося як … (пардон в ополонці).
І не українці, і неєвропейці. Бидло ???

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com