В Іванівці відбувся фестиваль юних пожежних

Сьогодні, 11 травня 2018 року у будівлі іванівського районного будинку культури, за ініціативи Іванівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області комунальним закладом «Іванівський центр дитячої творчості» проведено фестиваль дружин юних пожежних серед команд закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради та Іванівського району.


Під час проведення фестивалю на розгляд журі, до складу якого входили рятувальники Іванівського РС ГУДСНС на чолі з начальником, підполковником служби цивільного захисту Причиною О.Г., дружинами юних пожежних були представлені виступи в довільній формі на тему «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!» (конкурс «Домашнє завдання») та стіннівки з питань безпеки життєдіяльності. Під час оцінювання виступів враховувалися відповідність темі, майстерність виконання, оригінальність сценарію, взаємозв’язок з аудиторією та дотримання регламенту часу, відведеного на виступ.
За підсумками фестивалю визначено переможців серед 10 дружин юних пожежних закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради та Іванівського району в конкурсі стіннівок: І місце – дружина Благодатненського НВК; ІІ місце – дружина Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу; ІІІ місце – дружина Нововасилівського НВК; та у конкурсі «Домашнє завдання»: І місце – дружина Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу (керівник – Юрова І.М.); ІІ місце – дружина Нововасилівського НВК (керівник – Воронова О.В.); ІІІ місце – Новосеменівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Тепікіна Т.С.).
Дякуємо за якісну підготовку та участь усім дружинам! Вітаємо переможців, а дружині Іванівської гімназії бажаємо перемоги в обласному етапі фестивалю!

За матеріалами відділу освіти Іванівської ОТГ

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 12

 
 

О чем вы? Высказывайтесь яснее, аноним

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 

Клоуны

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 10

 
світлана константінова
 

Всі діти молодці! Хочу привітати своїх Дружбівських дітей, головне — участь!!!! Успіхів!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com