ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Потрібні продавці. Достойна оплата праці

095-670-60-24

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівській селищній раді планується реорганізація

В апараті Іванівської селищної ради планується провести реорганізацію структурних відділів громади.

В мають намір створити відділ праці, соціального захисту населення та захисту прав дітей.

У той же час заплановано реорганізувати відділи освіти та культури шляхом злиття у один відділ освіти, культури, молоді та спорту Іванівської селищної ради.

Нагадаємо, відділ освіти Іванівської ОТГ очолює Катерина Бондаренко (На фото)

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
MVP
11 мая, 2018 о 08:39 IP автора: 178.93.17.63
 

Спасибо, Виктор Алексеевич, что похоронили весь спорт в районе. Этим поступком Вы наглухо зарываете спорт в яму. Как можно объединить условную КУХНЮ С УБОРНОЙ в одной комнате?!

Оцінити коментар Thumb up 53 Палец вниз 4

 
Аноним
11 мая, 2018 о 09:42 IP автора: 46.201.40.116
 

При затвердженому штатному розпису управлінського апарату ОТГ на 2о18 рік в 75 штатних одиниць збивати до купи і робити незрозумілий вінегрет із освіти і культури це, на мій погляд , шедевр нерозумності. Функції ж різні. Складається враження , що це намагання схрестити «ежа и трепетную лань «.

Оцінити коментар Thumb up 53 Палец вниз 1

 
Аноним
11 мая, 2018 о 18:31 IP автора: 95.133.134.179
 

Ну ето просто бред какой то ,что они творят ???

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 1

 
Аноним
11 мая, 2018 о 18:56 IP автора: 46.133.171.125
 

Пиляють бюджет та ставлять на посади тіх хто прогнувся

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 3

 
Аноним
11 мая, 2018 о 19:16 IP автора: 178.93.29.90
 

Прям не селищна рада, а отой із фільму інститут «Ну і ну»…. Одні «чудеса на віражах»… Як можна все докупи з’єднувати????? У освіти одні функції та проблеми, у спорту зовсім інші, а в культурі — треті. А Катя буде розриватися на всі сторони, як ото «Фігаро — тут, Фігаро — там»)))) Але якщо пані Бондаренко це влаштовує — будь ласка! Але, якщо вірити народній мудрості, за двома зайцями поженешся — жодного не спіймаєш ( а тут навіть не два, а вже чотири зайці (освіта, культура, спорт і молодь))))).

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 2

 
MУPИЙ
11 мая, 2018 о 19:26 IP автора: 130.180.211.146
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 32

 
Ревізор
12 мая, 2018 о 09:30 IP автора: 95.135.214.47
 

Не те Мурий говориш. То якби ж вони провели сесію, змінили на ній в сторону зменшення наприклад до 30 одиниць, штатний розпис, то ніхто нічого б не говорив. А так в бюджеті ОТГ на 2018 рік іде фінансування на 75 одиниць, а по факту працює лише половина від цієї кількості. Питання — а куди ж дівається зекономлений фонд зарплати ? Це ї є наглядний приклад того , як пиляються бюджетні кошти і перекочовують чорним налом в сейф голови.При цьому нагло заявляється , що коштів на утримання шкіл не вистачає. Але це до першої серйозної перевірки. Вже зрозуміло , що навіть якщо випливе на світ божий навіть половина того , що творять з бюджетними коштами керівництво ОТГ, то немає ніякого сумніву, що через рік воно в повному складі разом зі своїми бухгалтерами будуть сидіти в тюрьмі. Це лише справа часу.

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 1

 
житель Ивановки
12 мая, 2018 о 10:00 IP автора: 46.211.148.122
 

РЕАЛЬНО ДЕБИЛЫ! Люди кого мы выбрали, каких недалеких людей, сами натворили, но ничего в 2019 году будем ИСПРАВЛЯТЬ свои ошибки, больше так не проголосуем, лишь бы успели что-то исправить, а то успеют они все развалить. А Катя молодец, хорошо у секретарши учится, перешиголяет скоро ее по наглости и тупости!!!! Ты сразу в освите разберись, без году неделя, еще за культуру и спорт хватаешься, — кишка тонка. Закрыть школы, ты можешь, мы уже поняли, а сделать что-то полезное не пробывала. Бросить месячного ребенка дома ради карьеры может только карьеристка, до чего мы котимся, люди… Долго мы после них разгребать будем!

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 2

 
Ап
12 мая, 2018 о 10:30 IP автора: 194.50.254.170
 

Не довго . Розгрібать не буде чого. Все знищать

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 1

 
Аноним2
12 мая, 2018 о 18:45 IP автора: 185.138.230.36
 

Це те саме що,звiльнить-скоротить посаду секретаря,хай голова сам керуе,повний пиз..ць.