День Пам’яті і Примирення в ДНЗ  «Лелеченя»

День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною. Дуже важливо прищеплювати дітям, починаючи з дошкільного віку, повагу до людей, які ціною свого життя здобули мир.

07 травня 2018 року в ДНЗ «Лелеченя» проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дня Перемоги.

У середній групі (вихователь Долматова О. В.)  проведено заняття з краєзнавства «Земля батьків – земля героїв». Педагог познайомила дітей з сумними та гіркими днями Великої Вітчизняної війни. Під час заняття вихованці показали знання як народ вшановує пам’ять героїв, які подарували нам мир (побудовані пам’ятники, їх іменами названі вулиці).

Змістовно проведені комплексні заняття з патріотичного виховання в старшій групі (вихователь Гетьманець Т. М., Стицина Н.І.), на тему: «Пам’ять вічно жива». Під час заняття педагоги  виховували шанобливе ставлення до ветеранів війни, що відстояли свободу і незалежність рідного краю, а також розглянули медалі та ордени, якими нагороджені їх прадідусі за участь в боях. В своїх колективних роботах «Квіти героям», «Миру — мир», «Мир дітям!» діти відтворили свої почуття подяки за мир та спокій.

Проведення тематичного дня сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна і той, хто захищає свою землю завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Тож саме вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

8 травня 2018 року вихователі та діти старшої та середньої груп вшанували пам’ять загиблих воїнів, поклавши запашні квіти до пам’ятника воїнам – визволителям. Вихованців нашого садка запросили працівники районної бібліотеки на майстер – клас з виготовлення символу Дня пам’яті та примирення червоного маку. Діти отримали велике задоволення від майстер – класу та в подарунок по маківці.

Сподіваємося, що всі вихованці навчального закладу усвідомили важливість слів: « Ні війні!»

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
привет всем
 

Шановні працівники дитячого садка «Лелеченяя»! Ви як завжди на високому рівні. Через ваші рукі проходить не один випуск, а у вас, як завжди, ідей все більше та більше. Кожний день ви урізноманітнюєте різними видами діяльності (заняттями, святами, розвагами, іграми). На кожному із них дуже цікаво. Ось і це свято ви не залишили без уваги. МОЛОДЦІ!!! Вас діти та батьки поважають та люблять. Велике вам спасибі…

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Спостерігач
 

Дякуємо вам за гарні слова. Ми, як завжди, стараємося для наших діточок та на благо нашого садочка.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com