В Іванівці буде футбол

Цієї неділі, 13 травня о 16.00 годині на іванівському стадіоні «Колос» відбудеться  матч третього туру Першості Херсонської області серед аматорських команд із футболу 2018 року.

Цього разу зустрічаються команди «Водовод» смт Іванівка та «Дружба» с. Зелене Новотроїцького району.

Приходьте та підтримайте улюблену команду!


Звернення ГО  «Іванівська федерація футболу» до жителів району:
«Громадська організація «Іванівська районна федерація футболу» звертається до всіх громадян, небайдужих та зацікавлених у розвитку футболу на території Іванівського району.

Зараз районною федерацією футболу проводиться чемпіонат Іванівського району з футболу 2018 року. Окрім організації та проведення районних турнірів у федерації є завдання повернення у район обласних змагань. Зокрема, районна команда бере участь у Першості Херсонської області серед аматорських команд із футболу 2018 року.

Команда ветеранів футболу «Надія» гідно представляє район на обласних змаганнях серед ветеранів, і допомога ветеранам є невід’ємною частиною роботи федерації.

Також одним із пріоритетних напрямків розвитку футболу в районі є підтримка дитячого футболу. Для цього планується започаткувати щорічний районний дитячий футбольний турнір, який буде проведено в червні 2018 року. У травні 2018 року було організовано товариський матч між командами U-15 смт Іванівки та смт Нижні Сірогози

Враховуючи вищесказане, просимо Вас посприяти фінансовій підтримці громадської організації «Іванівська районна федерація футболу».

Реквізити для надання матеріальної допомоги:  Громадська організація «Іванівська районна федерація футболу» (Код за ЄДРПОУ 40751467) поточний рахунок № 26007300648724 відкрито ТВБВ №10021/0100 ХОУ – філії АТ «Ощадбанк» (МФО 352457).

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Цікаво і де проводиться чемпіонат Іванівського району з футболу 2018 року. Відкритий кубок це по вашому Чемпіонат ? Я вважаю,що чемпіонат повинен йти в два кола наприклад як у Генічеському районі. А не як тут в Іванівці, грають як чемпіонат а потім перша і друга команда в фіналі зустрічаються. Є одна отговорка, що мало команд ,але в чемпіонаті з футзалу велика кількість команд приймало участь. І тут є отговорка,нема фінансування.Наскілки я знаю в старому регламенті кажуть.що команді з іванівського району по 100 гривень а команді з інших районів 200, що футболісти та фболівальник не можуть по 20 гривень зкинутися,хто хоче,щоб був футбол той все зробе. Одним словом ВСІ ЛЄНЬТЯЇ,що федерація,що люди байдужі.Хай ВАШ Дебелий вам гроші і дає !!!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com