ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Звернення товариства бджолярів Іванівського району до сільгоспвиробників

Шановні сільськогосподарські виробники!

У зв’язку з початком весняно-польових робіт та масовим застосуванням на посівних площах сільськогосподарських рослин отрутохімікатів для обробки посівів, нагадуємо, що юридичні та фізичні особи, які застосовують засоби захисту рослин, зобов’язані дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння.

 

Відповідно до статті 37 Закону України «Про бджільництво» фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки, через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ.

При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і термін дії токсичності препарату.

 

Відповідно до пункту 7 «Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл» власників пасік оповіщають за три доби до хімічних обробок з зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця (у радіусі 10км.), часу і способу проведення обробки. Указують час ізоляції бджіл.

Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години. Не допускається обробки квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.

 

Згідно підпункту 5,26 пункту 5 «Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України» забороняється проведення авіаційних обробок пестицидами всіх груп токсичності з метою боротьби зі шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, лісових та інших угідь, які розташовані ближче:

 • 5 км. від постійного перебування медоносних пасік;
 • 2 км. від рибогосподарських водойм, відкритих джерел водопостачання, місць випасу домашніх тварин, об’єктів природно-заповітного фонду (заповідників, національних парків, ботанічних і зоологічних заказників і т.д.);
 • 1 км. від населених пунктів, тваринницьких і птахівничих ферм, а також посівів сільськогосподарських культур, які вживаються в їжу без термічної обробітки, садів, виноградників і місць проведення інших сільськогосподарських робіт.

 

Відповідно статті 38 Закону України «Про бджільництво» порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України. Зокрема відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні у:

 • неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про застосування засобів захисту рослин;
 • порушенні технології порушенні технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, що призвело до погіршення умов у ареалах розселення бджіл.

 

Відповідно до статті 20 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» порушення законодавства про пестициди і агрохімікати тягне за собою дисциплінарну, адміністративну цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством України. Зокрема відповідальність за порушення законодавства несуть особи, винні у:

 • приховуванні або перекрученні інформації, що могло спричинити або спричинило загрозу життю та здоров’ю людини, а так само майну і навколишньому середовищу;
 • недотриманні вимог стандартів, санітарних норм і правил та інших нормативних документів під час виробництва, транспортування, збереження пестицидів, агрохімікатів і технічних засобів їх застосування;
 • забруднені пестицидами і агрохімікатами понад допустимі рівні сільськогосподарської сировини, кормів, харчових продуктів, ґрунту, води, повітря;
 • порушення регламентів та санітарних норм і правил транспортування, зберігання, торгівлі та застосування пестицидів і агрохімікатів;
 • застосування пестицидів, агрохімікатів, технічних засобів які не пройшли державних випробувань, реєстрації, перереєстрації;
 • невиконання законних вимог посадових осіб, які здійснюють державний нагляді контроль;
 • використання завідомо фальсифікованих пестицидів і агрохімікатів.

 

Крім того, звертаємо увагу сільськогосподарських виробників на наявність інтернет-ресурсу системи моніторингу шкідливого впливу на навколишнє середовище (зокрема на медоносних бджіл) засобів захисту рослин «GRAND EXPERT» (www.grand.expert), яка стане додатковим механізмом запобігання отруєнь бджіл.

 

Просимо вас своєчасно попереджати бджолярів про проведення хімічних обробок полів з метою запобігання масових отруєнь бджіл.

 

 

Голова правління

«Товариства бджолярів «ПАСІЧНИК»                              І.П. Кірієнко

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

крутой пасечник чкан если половину бджол потравлят нечего страшного

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 7

 
 

От тільки чхати фермери хотіли і на це звернення і на Закон, ніхто їх не контролює, бо контролюючі органи прикормлені і покарати за потраву бджіл практично нереально.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com