В Іванівці відзначили День пам’яті та примирення

Сьогодні в смт Іванівка, на площі поруч районного будинку культури, відбувся урочистий захід, присвячений Дню  пам’яті та примирення.

День пам’яті та примирення  відзначають 8 травня, у річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року. Метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Цього дня іванівці вшанували пам’ять земляків, полеглих у боях із нацистськими окупантами та вшанували живих.

Під час заходу перед присутніми виступила секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива.

Іванівська ОТГ була не єдина, хто проводила такий захід. Як виявилося, вихованці іванівського дитячого садка «Лелеченя» у цей же час провели власний звхід із покладання квітів до меморіалу Воїнам-односельчанам, який розташований неподалік ринку.

Більш детально — в нашому відео.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 43

Додати коментар »

 
 
 

Чомусь людей так мало!

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
 

Так завжди людей багато тільки в трьох місцях: на базарі в п»ятницю, в «наливайках» та на видовищах. Бо такі ми є…

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
 

Дивно ! А що ж це СВЄТЛЄЙШИЙ сам не виступив і не поздоровив своїх вірнопідданих з таким святом ? На мій погляд це дуже нерозумно і лише сприяє зниженню і так різко падаючого рейтингу. В майбутньому таких стратегічних помилок допускати не треба.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 11

 
АНАРХИЯ 4
 

Какое мероприятие- такое и внимание к нему..

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 10

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 30

 
Депутат
 

Людей мало, бо цей захід проводиться вперше. Звичайно всі урочистості проходять саме 9 травня. Та в цьому році, і надалі, в Іванівській ОТГ вирішено не ігнорувати 8 травня — День памяті та примирення, і проводити невеличкі заходи з цієї нагоди. Селищний голова виступить і відкриє мітинг завтра 9 травня, і поздоровить всіх зі святом.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 23

 
 

Який вперше? я вже точно третій рік знаю. минулі роки проводила адміністрація на алеї героїв а не на роздовбаних сходах

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 3

 
Житель Ивановки
 

Примерение с кем ? С бандеровцами. Я против . Да и думаю многие согласны со мной.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 16

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 20

 
АНАРХИЯ 4
 

Ю, а ты в СБУ напиши!Для таких как ты и МИРОТВОРЕЦ создали)Дело Иуды будет жить вечно)

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 16

 
АНАРХИЯ 4
 

По твоему СБУ прививает любовь к бандерлогам?)

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 5

 
 

Сьогодні побачила як Настя вчила дітей танцювати…ненормальна…в мене дітей не має та мені хотілося врізати їй..а батьки,як лохи дивились і мовчали..їхніх дітей обзивали,тріпали ..треба їх вчити ,А не показувати їм.вона босяка,а діти жопой сідали.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 12

 
Житель Ивановки
 

Мистер ю. Видно, что твои предки служили полицаями при немцах, а мой дед уничтожал таких тварей. Надо уважать подвиг наших ветеранов. Из-за бандерлогов разваливается Украина.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 12

 
Голос народу
 

Анархія 4 і мешканець Іванівки, а ви історію вивчали. І хто такі бандерівці, а відстоювали свободу України, щоб такі гавнюки, як ви. , могли вільно висловити свою думку, хоча би на цій сторінці. А якщо неподобається, то щасливої дороги, а в Раша вже вас жде. Там язик затяните до дупи, і сопіти тихо будете. Зато без нас бандерівців.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 18

 
АНАРХИЯ 4
 

Закрой рот ты гнида!Я у себя дома!Это моя Родина!И не тебе тварь решать где мне жить!

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 17

 
 

Голос народу,не переймайся,як говорять у їхньому любимому кацапстані сколько веревочке не виться — а конец будет,прийдуть ще за ними та зріжуть яйця,зразу почнуть волати про любов до України — але буде пізно.Їм не довго залишилось.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 18

 
 

АНАРХИЯ 4
у себя дома и моя Родина — це за порєбріком.
Це ми ВДОМА і це НАША БАТЬКІВЩИНА.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 8

 
АНАРХИЯ 4
 

Дурень ты Ю)Я люблю свою Родину. Украину!А тебе подобные просто ненавидят Россию.. Ты из разряда тех кто сильно бьет себя по яйцам, чтобы врагу было больно на тебя смотреть)

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 11

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 22

 
привет всем
 

А вихователі Іванівського ясла-садка «Лелеченя» як завжди МОЛОДЦІ!!! (Гетьманець Т.М., Долматова О.В., Лашевич С.С.)
Ми гордимося ВАМИ!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 5

 
 

Помийка, нешановні, це ви.
Так як людей залякали у нашому районі цей сайт чи не єдиний спосіб сказати правду. Розумію, що декого коробить, адже у нас влада звикла усім затикати роти і в тиші чинити бардак.
Щодо того, що від району мало чого дісталося ОТГ, так ви поглибше дослідіть цю тему. Ви здивуєтесь, адже багато тих хто зараз виступає за активну реформу свого часу і розграбували цей район.
Я все прошу Попурія, як живого світка тієї вакханалії, що творилася в районі, написати про це мемуари, щоб раз і на завжди заткнути пасті «праведникам» подібні вам.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
АНАРХИЯ 4
 

Рома, но ведь большинство из них выбирали мы.. Поинтересуйся, как рыли под Зобова, потому что просто кому то хотелось к кормушке..

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
 

Я чув про ті справи. То ще верхівка айзбергу. Там були такі пригоди, що голлівудські блокбастери відпочивають.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
 

Да, но правила игры остались те же..

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

Смотрю и поражаюсь , сколько у нашего народа ненависти , друг к другу. УЖАС ПРОСТО УЖАС !

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 4

 
 

Я так понимаю что у нас люди совсем не чего не понимают , в инете . Я имею ввиду анархию4, и Ю. Запомните раз и навсегда , что зайдя в интернет вы оставляете комент вы оставляете своё место положения , будь это ПК или смартфон.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 7

 
АНАРХИЯ 4
 

Аноним, а чего мне бояться?Разве я что то уголовно-наказуемое написал?

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 

Романе. Ви як адміністратор сайту повинні все-таки слідкувати за змістом коментарів. Я, звичайно, не можу вам вказувати, що робити, але на мою думку всі антиукраїнські коментарі повинні негайно видалятись Одне діло, коли ми тут лаємось за якісь місцеві проблеми (отг, школи, культура та інше) і зовсім інша справа, коли тут ведеться антиукраїнська пропаганда і всілякі недобитки, типу анархії та псевдожителя іванівки поливають лайном все українське. Я розумію, що відкрито вони це ніколи не скажуть, кишка тонка, ото й гавкають тут анонімно.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 14

 
АНАРХИЯ 4
 

Чудной ты www, разве ненависть к бандеровцам это антиукраинская агитация?

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 10

 
 

Отже кісельовці — покажіть хоть одного бандерівця? Хоть одну людину побили за те що вона розмовляє російською? Навіть міністр мвс на російській розмовляє а ви вірите про міфічних бандерівців. А от комуністи натворили реальних злочинів а ви в упор непомічаєте. А тепер вже в Росії де 30 вісотків населення хохли за українське слово можна в тюрьму загреміти.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 14

 
АНАРХИЯ 4
 

Аноним, не путай Божий дар с яичницей.. Речь здесь идет о бандеровцах времен ВОВ. И примирении с ними.. Есть же другие бандеровские праздники.. Нефиг поганить 9 МАЯ!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 12

 
Голос народу
 

Через таких як ти анархія 4 , для щирих українців, які захищають дійсно свою Державу там на Донбасі, дуже тяжко збагнути, а за що ж вони гинуть .І гинуть вони не від якогось там ворожого народу, а від таких як ти любителів Раша вкупі з тими паразитами. А збагнути, мабуть, в тому що вони пришли до нас, а не навпаки, з війною, не вистачає мізків. А так звані бандерівці, в післявоєнні роки, то були переодягнені НКВД, щоб визвати недовіру, а такі як ти повірили, а то була спрямована провокація. Тобі ж написали, учи історію , як нищили Україну.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 15

 
АНАРХИЯ 4
 

Историю я учил, и в школе, и в институте,и ты не экзаменатор, чтобы меня проверять!И о подвиге своего народа в той войне помню!Уверен, что никогда мои земляки-односельчане, проливавшие свою кровь за нас, не будут приравневаться к тем воякам УПА..которые как крысы жили в своих норах, и стреляли им в спины!

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 7

 
 

для Марусі)) Шановні дівчата, батьки! Не слухайте ніяких маш! Водіть дітей до Анастасії Вікторівни! Тренер не завжди «нежно» проводить репетиції та тренування, і це не тільки в танцях..бокс, карате, інші види спорту…Щоб досяги якихось умінь, треба налаштувати себе і фізично і морально, інакше діла не буде. Ніхто їх не принижує, їх тренують. Ви зробили правильний вибір, діти будуть танцювати!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 9

 
 

Анархия 4 ! Історію вивчають не в інститутах та школах, а в архівах, цвинтарях та в музеях. А в школі і в інституті — вам розказують не історію,а витяги з неї. Причому, кожен вчитель бере те, що йому подобається. І не говорить про те,що не подобається. Або брудом поливає. По Ваших словах, так німці ще повинні нам і нашим внукам вибачатися і марки платити ? А по бандерівців помовчомо : ми там не жили і всієї правди не знаємо. І судимо про них лише із розповідей «соколків» або гебешників, яких кинули проти них воювати. Західняки ж не вчать нас як нам оцінювати Махно і його компанію ? Хоть і вони в СРСР кіно про нього дивилися і думали що він алкаш, який катається на каруселі і простих людей стріляє.
Давайте будемо судити про все і провся не зі своїх емоцій, а із своєї компетентності.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 7

 
АНАРХИЯ 4
 

Бисмарк, и я за то что не нужно нас учить жить!Пусть любят своего бандеру у себя во львове..и не лезут со своей историей!И дорвавшись до власти не пытаются сломать всех через колено.. Задолбаются пыль глотать, польские байстрюки!И если ты такой правильный включи тв, родное, украинское и посмотри в новостях, как твои любимые нацики сейчас блокируют ИНТЕР, чтобы сорвать показ праздничного концерта.. Последние годы 9 Мая, как катализатор..вылазит вся коричневая нечисть и беснуется, глядя на наших ветеранов..

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 6

 
 

Видно хорошо жизнь побила анархию 4,столько яда и ненависти…

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 9

 
Житель Ивановки
 

Смотрел передачу Гордона который брал интервью в сына Шухевича. И тот подтвердил, что бандеровцы сотрудничали с немцами ради будущего Украины. Ключевое слово сотрудничали. Во и вся история которую не преподают в школах и институтах. Могу только сказать спасибо деду за Победу.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 2

 
 

Так і Радянський Союз співробітничав із Нацистською Германією. Чого тільки один пакт Молотова-Рібентропа вартий і спільницй наступ рядянсько-німецьких військ на Польщу.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 8

 
Аноним2
 

Рома ти як завжди коменти в тему ставиш,сто пудов по заказу,скажи чесно кто за лецензию тебе заплатил,или кто проплатил

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Причому тут це. Це ж об’єктивний факт. Ви скажіть ще що спільного маршу німецько -радянських військ у Бресті, з приводу захоплення Польщі не було!
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B2%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4_%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%85%D1%82%D0%B0_%D0%B8_%D0%A0%D0%9A%D0%9A%D0%90_%D0%B2_%D0%91%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 7

 
 

Спорное утверждение, странный парад. По Вашей ссылке читаю : «….процедура торжественной передачи Бреста не была парадом, как его описывает строевой устав РККА 1938 года, а была «церемониальным выводом немецких войск под наблюдением советских представителей»»

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com