Є тачка? Це просто!

Певно, що велика частина читачів СН уже побачила і навчилася користуватися електронними сервісами, упровадженими різними державними органами для полегшення доступу людей до публічної інформації та сервісів держорганів.

Тут і онлайн довідка про доходи, і онлайн відстеження страхового стажу громадянина, публічні кадастрові карти та багато іншого.  Мало хто знає, але приблизно з 2016 року Міністерство Внутрішніх Справ України відкрило для публічного доступу реєстр власників автотранспорту.

Тепер до всього кожен бажаючий має можливість дізнатися, чи є власником той чи інший громадянин автотранспортниїх засобів і якщо так, то яких.

Сьогодні СН пропонує чергову навчальну публікацію із серії «Це просто» про те, як дізнатися про власника автомобілю.

Отже, для того, щоб отримати інформацію з реєстру власників атотранспортних засобів, переходите в систему IGOV за цим посиланням:

https://igov.org.ua/service/1397/general

Далі нам потрібно залогінитись у системі. Найпростіший шлях — це використання «Банк ID» від ПриватБанку. Тут вхід у систему буде аналогічний звичайному входу в Приват 24.

Після того, як ви залогінились, у головному меню сервісу вам необхідно заповнити дані відносно себе та об’єкта вашого запиту.

Далі заповнюємо нескладні поля запиту, як на скріншотах.

 

 

Якщо ви вибрали  інформацію про фізичну особу, то необхідно вказати її ПІБ. Для прикладу, можна взяти голову Іванівської ОТГ Віктора Дебелого.

 

Після того, як ви створили успішний запит, вам на пошту надійде наступний лист:

Насамкінець через деякий час на вашу електронну пошту надійде інформація про запит, що буде містити все про власність особи на автотранспортні засоби.

У нашому випадку система видала наявність у голови ОТГ одного автомобіля марки «Мерседес-Бенц». Власне, нічого нового ми тут не дізналися, так як у голови ОТГ цей автомобіль задекларовано у Є-деклараціях.

Проте бувають випадки, коли посадовці забувають щось задекларувати, або ж мова йде не про посадові особи. Одним словом, саме вам вирішувати, як користуватися отриманою інформацією.

 

Користуйтеся на здоров’я і пам’ятайте, що ви завжди можете знайти всі навчальні публікації у розділі «Довідка» цього сайту.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 5

Додати коментар »

 
 
Мазда сх-6
 

Дякую Романе за інформацію, ввела прізвище свого сусіда ( я не маю автівки) і все вірно програма показала марку автівки. Ну й найголовніше тепер я навіть знаю на кого зареєстрована автівка нашої секретарши. Молодець, гарний хід конем, не здогадаєшся.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 3

 
 

Так накого????!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
 

Щось тут не те. Я вчора у вечорі зробив декілька запитів і інформації поки немає. Думаю вона буде із настанням робочого дня.
Як же вийшло у користувача, який написав перший комент у цій темі!?

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 15

 
Голос народу
 

Срок іде , а чи буде секретарем то час покаже.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com