В Іванівці встановили освітлення по алеї Слави

Іванівська селищна рада облаштувала вуличне освітлення на алеї Слави, яка розташована на узбережжі центрального ставка.

Тепер мальовничі краєвиди  іванівського ставка можна буде споглядати і в нічний час, прогулюючись по тінистим алеям, або ж відпочиваючи на лавках поруч пам’ятників та узбережжя.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 8

Додати коментар »

 
 
 

Романе, чому не кажеш людям, що красиву назву Алея слави придумав саме ти? Жаль, що пішов із селищної ради, обравши шлях незалежного журналіста. Тебе там поважали. І зараз, поважають. А ще, погодься, що найжирніші новини саме ОТГ тобі підкидує своєю діяльністю. Майже все інше — вата…

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

Я навіть не буду заперечувати, що самі гарячі новини із селищної ради. Там зараз політичний центр і місце де стікаються різні думки та проблеми народу. Це нормально. Тут така ж ситуація як і в центральних ЗМІ. У них головні ньюзмейкери Верховна Рада, Кабмін, Президент. Різниця лише у масштабі.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 4

 
АНАРХИЯ 4
 

Нет Рома, там КЛОУНЫ веселее)

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
 

Читаю новини нашої ОТГ та коментарі до них… і таке враження складається, що живемо ми на території якоїсь колонії суворого режиму, де люди — це в’язні на чолочі з керівництвом колонії….. крок вліво, крок вправо — розстріл….. то трактор трощили, то у чоловіка вудочки на ставку поламали і стусанів надавали, то алкашами та неробами обізвали, то накричали чи нахамили комусь, то з роботи звільняють, то школи і садки закривають, то намагаються вплинути на роботу інших організацій та органів, які їм навіть і не підпорядковуються…. здається, що у людей виникає вже дискомфорт від проживання на даній території…скоро по хатам підуть і будуть розказуати як жити та працювати треба….»НА РЕЗУЛЬТАТ»….

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

На Вишневій обіцяли до Нового року зробити освітлення , тільки не сказали якого . Дорогу зробити ,тільки не сказали коли , розкидується Вікторія Сергіївна обіцянками та не виконує їх.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

Упаси нас Господи від такого » політичного центру » на чолі з новоявленим Вітя — Мойсеєм , який нас кудись веде , але й сам не розуміє куди. Точніше і правильніше буде , що це є центр резервації.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

Алея Славьі ето хорошо . Улицьі не мешает тоже осветить . Центр освещен кто там ночью ходит ? ул Таврийская машиньі «летают» вечером . Возле автостанции светло а дальше как у негра в жопе . Хоть через 2 столба осветить надо .

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 1

 
 

Зроблено і тому, що робиться — вдачність. Може й ми дочекаємося таких робіт і нас в інших селах громади, ще до смерті. Бо сприймаємо Громаду, не як одну лише Іванівку. Помагай Боже робітникам та підтримай в нас надію!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com