ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Потрібні продавці. Достойна оплата праці

095-670-60-24

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Оприлюднено програму заходів до Дня пам’яті та примирення

Іванівська селищна рада оприлюднила програму заходів на , Дня пам’яті та примирення.

Програма

заходів, присвячених відзначенню Дня пам’яті та примирення

 і 73 річниці Перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні,

на 08-09 травня 2018 року

 

      08 травня 2018 року

  1. 09.00 – «Ритуал пам’яті» на Центральній площі за участю ветеранів війни та праці, представників трудових колективів, громадськості, військовослужбовців;
  2. 09.40 – виставка-акція «Прочитай книгу про війну»на Центральній площі;
  3. 09.40 – майстер-клас «Виготовлення маку – квітки пам’яті»на Центральній площі;
  4. 10.00 – товариський футбольний матч на стадіоні «Колос» (Іванівка – Нижні Сірогози);
  5. Протягом дня – проведення зустрічей голови Іванівської селищної ради з учасниками бойових дій  Другої світової війни та сім’ями померлих ветеранів війни;

09 травня 2018 року

  1. 09.00 – автопробіг;
  2. 09.15 – покладання квітів до Братської могили;
  3. 09.30 – початок ходи від Центральної площі до меморіалу загиблим воїнам-односельчанам;
  4. 10.00 – мітинг біля меморіалу  загиблим воїнам-односельчанам;

На Центральній площі:

  1. 11.00 – масовий захід  «Тато, мама, я – спортивна сім’я», шашковий турнір, конкурс малюнків, послуги майстра з аквагриму, конкурси від аніматорів, роздрібна торгівля, виставка-ярмарок виробів HandMade;
  2. 13.00 – робота польової кухні;
  3. 13.00 – концертно-розважальна програма;
  4. 16.00 – караоке для молодшої та старшої вікової категорій населення;
  5. 18.00-22.00 – музична програма гурту «Паралелі»;
  6. 21.00 – святковий салют.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 21

Додати коментар »

 
 
Roman Voronov
06 мая, 2018 о 18:24 IP автора: 37.73.239.135
 

Що за гурт «Паралелі»? Хто знає?

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 3

 
slon
06 мая, 2018 о 18:33 IP автора: 188.42.35.182
 

С нацистами не примиряемся. День Победы в Великой Отечественной войне

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 6

 
BIZmark
06 мая, 2018 о 19:22 IP автора: 194.50.254.168
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 25

 
💬
06 мая, 2018 о 19:27 IP автора: 90.151.201.255
 

Мій дід був переможцем!!!

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
BIZmark
06 мая, 2018 о 19:29 IP автора: 194.50.254.168
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 29

 
АНАРХИЯ 4
06 мая, 2018 о 19:53 IP автора: 194.50.254.170
 

Бисмарк, так что продать теперь память про деда?И примиряться непонятно с кем?

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 7

 
Аноним
06 мая, 2018 о 20:51 IP автора: 46.133.189.244
 

Петруха решил переписать историю . Какой нах…й день «примиреня «Самая настоящая ПОБЕДА . Когда бьіла война и потом победа то на него еще чертежьі не делали . Пусть сделает «примиреня» на донбасе на деле .

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 6

 
иван
06 мая, 2018 о 22:03 IP автора: 107.167.113.162
 

Рома гурт «Паралелі» в тому році на 9 травня на площі вже виступали.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
...
06 мая, 2018 о 22:25 IP автора: 130.180.212.145
 

если не ошибаюсь, то и на день независимости тоже выступала эта группа с Мелитополя…

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Аноним
07 мая, 2018 о 06:58 IP автора: 46.133.194.206
 

І як же без святкового валюту. Слава ОТГ!!! Де збиратись на автопробіг?

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 5

 
Аноним
07 мая, 2018 о 08:27 IP автора: 46.133.220.158
 

От дебіли! Увесь світ і навіть росіяни з німцями цілуються і говорять про них як найкращих доузів у Європі, а у нас КОРОНА на голові. То дідам нашим вирішувати пробачать вони чи ні. А нам потрібно лише памятати та робити висновки що нацизм як комунізм і авторитаризм дорвнює війна. Он Сталін вбив більше українців ніж дві світові війни разом узяті, а ми носимся з великим братським народом. З часів козацтва росіяни зрозуміли що українці їхні вороги і систнматично вбивають нас і нашу культуру

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 19

 
Аноним
07 мая, 2018 о 08:40 IP автора: 46.133.220.158
 

Да с…а я дивлюсь ХНР чекає нас — 1 і 9 травня для ватніків ци червнона тряпка

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 10

 
lizka
07 мая, 2018 о 13:00 IP автора: 109.254.48.204
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 13

 
Аноним
07 мая, 2018 о 13:19 IP автора: 46.133.119.238
 

Liza ето от слова «лизать» ? Дура ошибок куча свое рьіло сунеш .

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 4

 
Доктор Шпак
07 мая, 2018 о 20:55 IP автора: 37.53.187.189
 

У ваты очередное бомбалейло по поводу «дедывоевали» )))

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 3

 
АНАРХИЯ 4
07 мая, 2018 о 21:07 IP автора: 194.50.254.170
 

Доктор, а ваши деды по ходу были по ту сторону?

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Доктор Шпак
07 мая, 2018 о 21:17 IP автора: 37.53.187.189
 

Я уже как-то говорил, что мой дед прошел всю войну, начав её еще с нападения СССР на Финляндию. Победу он никогда не праздновал, ордена хранил в коробочке, никогда их не одевая. Собирались на 9 мая компанией таких же фронтовиков и тихо в своём кругу делились воспоминаниями. А вообще, его было очень трудно «раскрутить» на разговоры о той войне — это была его боль… слишком много боевых товарищей погибло на его глазах. Все позицию деда уважали и старались не лезть к нему с лишними расспросами, о чем я теперь, конечно же, очень сожалею…

А ваш дед, наверное, стоял сзади моего с нацеленным в спину пулеметом? Ну то такэ…)))

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 4

 
Аноним
08 мая, 2018 о 08:05 IP автора: 46.133.240.9
 

И мой дедуня не любил говорить о войне,хотя,дошел до Берлина

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Аноним
08 мая, 2018 о 08:32 IP автора: 46.133.220.158
 

Так всі дєдивоєватєлі не розуміють що їхні діди пішли захищати свою землю від нацистів а насправді їх вбивав сталін

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 2

 
BIZmark
08 мая, 2018 о 13:37 IP автора: 194.50.254.168
 

Ну що, пане Доктор Шпак: здоровий глузд та реальність не завжди перемагають тезу про те, що «деди воєвалі, а ми тоже победітелі». І при цьому, жадними очима дивляться на «меринів» та на «Баварію».
І це при тому, що онукам колишнього вермахту та СС вже надоїло, в третьому поколінні, просити вибачення у всієї Європи. «Наші» ще й досі не вибачили і святкують День Перемоги, як свою перемогу…

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
BIZmark
09 мая, 2018 о 17:56 IP автора: 194.50.254.168
 

Ще раз пишу: мій дід Григорій Дорофеєвич, загинув під Лепетихою, з гвинтівкою на двох і навіть на в формі: сіропіджачник. Ї там- сотні імен на плетах бетонних вибиті. Спокутували провину за те, що були під окупантами. І мені якось не святково про це згадувати і радуватися 9 травня.Я не був на тій війні і нікого не перемагав. І прилаштовуватися до чужої слави не маю права.
Була б селі церква — я краще пішов би і поставив свічку за нього і за всіх інших 8 млн. українців. А святкують і радуються хай ті, хто святкував і радувався в 45-му: за те — що дожив, за те — що переміг. От з ними і я, тоді ще молодий, радувався: слухав їх ні розповіді про воєнну бувальщину з відкритим ротом і радів, що вони нациків всіх повбивали.
А ось у зрілому віці з нашим ветераном — одним з останніх — вже говорив. І що запамятав, та це його слова: «Знаєш, я зараз весь час думаю: чому Бог дав саме мені вижити в тій бійні, а не моїм однополчанам — молодим , добрим хлопцям, моженавіть кращим, ніж я, яких я на війні втратив?».
І завжди після цього плакав…