І в Іванівці розквітнуть сади

Нещодавно до Іванівського району завітав директор ТОВ «Дніпро» (місто Генічеськ), яке  є одним із найуспішніших агропідприємств України Олександр .

Олександр Дмитрович провів ряд зустрічей і вивчив потенціал Іванівського району у сфері аграрного виробництва.

Так склалася ситуація, що у нашому районі переважає технологічно дешеве і менш клопітке зернове виробництво. На жаль, цей вид сільськогосподарського виробництва є дуже виснажливий для землі та дорожньої інфраструктури і не створює тієї кількості робочих місць, які б забезпечили економічний розвиток регіону.

Олександр Кістечок запропонував відродити в Іванівському районі садівництво. Як іспитовий полігон підприємець має намір взяти шефство над єдиним державним сільськогосподарським підприємством в Іванівському районі «Шовкрадгосп «Шотівський»».

Тут не йдеться про якісь фінансові вливання чи інші маніпуляції, а лише про перенесення досвіду його підприємства у сфері садівництва на «Шовкрадгосп Шотівський», адже ТОВ «Дніпро» показало яскравий приклад успішного садівництва в посушливих кліматичних умовах півдня Херсонщини.

Звісно, що саме тільки садівництво не врятує економіку району, але як складова частина розвинутого, сучасного агропромислового комплексу Іванівського району може стати економічним стовпом відродження колишньої сільськогосподарської слави Іванівщини.

Згадати б той же «Шовкрадгосп Шотівський», який колись  з успіхом вирощував черешню, персик, мигдаль, а також кокони шовкопрядів на виробництво шовку.

Від своєї діяльності підприємство забезпечило велику кількість людей робочими місцями.

Дай, Боже, усім планам здійснитися, і в Іванівському районі розквітнуть сади, а люди повернуться додому із закордонних заробіток і заживуть заможно у власному краї!

Нагадаємо, політична партія «Батьківщина» має намір висунути Олесандра Кістечка кандидатом у депутати Верховної Ради України по 185 виборному округу. Детальніше тут.

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 3

Додати коментар »

 
 
Корабельная
 

Хур…і на з Баб.уцьким привели свого шефа на поля готівки щоб заграбастити шотівську землю. І які зустрічі з агаріями, жодної не чули і не бачили

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 12

 
місцевий
 

Сомневаюсь, данные земли перейдут в ОТГ, 100%.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 5

 
 

Да, какие сады были в с.з Шотовском , союз розвалился и капець, все коту под хвост ,,,,

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com