ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

В Іванівці проведено районий етап гри «Джура»

Сьогодні, 27 квітня 2018 року,  в Іванівській гімназії проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Почесними гостями та членами суддівської колегії на заході були військовослужбовці ІІ реактивного артилерійського дивізіону військової частини А1546. Учасниками гри стали рої загальноосвітніх закладів Іванівської ОТГ (Іванівська гімназія, Нововасилівський НВК, Трохимівський НВК, Благодатненський НВК, Воскресенська ЗОШ, Новосеменівська ЗОШ, Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) та 2 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів району (Новодмитрівська, Любимівська). 


72 сильних, витривалих та відважних юнаків та дівчат вирішили випробувати себе як у інтелектуальних, так і в спортивних конкурсах.

Змагання розпочалися конкурсом строю і пісні «Впоряд». Команди продемонстрували свої знання і вміння зі стройової підготовки та маршових патріотичних пісень на тематику козацтва. Інтелектуальний конкурс «Відун» засвідчив рівень підготовки з історії України.

У конкурсі «Рятівник» усі команди отримали відмінний результат, тому що швидко і вправно вміють надати першу долікарську допомогу. Цікавим виявився туристичний етап гри «Штурм», де команди змагалися в подоланні перешкод різними способами. Одним із конкурсів був «Влучний стрілець», у якому учасники гри вдосконалювали навички стрільби. 


За підсумками суддівської колегії переможцями визнано рої: «Іванівські гайдамаки» Іванівської гімназії (опорного закладу) освітнього округу району — І місце, «Атака» Воскресенської ЗОШ І-ІІІ ступенів — ІІ місце, «Семенівські отамани» Новосеменівської ЗОШ І-ІІІ ступенів — ІІІ місце. Вітаємо переможців!

Відділ освіти іванівської ОТГ

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 22

Додати коментар »

 
 
 

і знову учні Воскресенської школи серед переможців. я роблю висновок, що робота вчителів залежить не від кількості дітей в школі, а від роботи вчителя, який вкладає свої знання , прагнення, а діти йому відповідають своєю завзатістю та бажанням перемагати. І взагалі Воскресенська школа завжди була на перших місцях, коли потрібно було приймати не тільки районне, а й обласне начальство з департаменту, інституту вкосконалення, обласної адміністрації і т. д. Тільки гімназія приймайла такую кількість «гостей» на території нашого району. А зараз виявляється, що школа не потрібна, вчителі працюють не правильно, не якісно. Я вважаю, що якість навчання залежить не від кількості дітей, а від вкладу вчителів в цих дітей. Тож бажаю, щоб Воскресенську ЗОШ зберегли, краще нехай возять туди Семенівку і Василівку, які може й тягнуть за вуха матеріальними статками, але Воскресенка дає реальні результати своєї роботи

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 4

 
 

так ето дети в форме бухали после игры в баре.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 11

 
 

Трохимовськи кроми того шо тицять телефон бильше не можуть не чого

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 11

 
Евгения....
 

И не стыдно?Это дети !Поблагодарите за участие!Ведь они старались!А победить все не смогут!Молодцы все !

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 18

 
 

ЯК не соромно,адже воскресенці завжди займають місця в предметних олімпіадах. конкурсі ім. Яцика та ін.це одна з найкращих шкіл району!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 5

 
 

Діти у формі до 16.00 залишалися в групі продовженого дня під наглядом вихователів, а потім поїхали додому. Іще раз переконуюся, що людській заздрості та підлості немає меж.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Кого це вже завидки беруть за Воскресенську школу?! Іншим учням у наших ще повчитися треба, і з дисципліною у них все добре, навідміну від василівців! А закривати Воскресенську школу чи ні, не вам вирішувати!

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 4

 
 

Так так,і треба ж повчитися якої дисципліни?Цікаво цікаво!У Нововасилівському НВК вчителі читають свої предмети,на відміну від Воскресенських вчителів-де вчитель праці читає математику чи фізику,а директор читає понад 10 уроків!!!!Навіть часу в нього вистачає?!Діти на уроках ледве висиджують-кнцлагер а не школа!

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 13

 
 

Васильевцы,не завидуйте Воскресенской школе, она всегда была первой.Вас давит жаба, что когда-то ваши ездили к ним в школу а теперь вы хотите сделать наоборот но родители воскресенки не будут возить своих к вам лучше уж в Ивановку.А учителя там отличные и дети поступают в вышку

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Як це правильно столнкуть лобами Василівку і Восскресенку а самим бути в стороні. Не бутьте дурними. Хай ті хто це задумав лоби розібють. А ви разом боріться з такими придурками

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 3

 
 

Вы /////////// школы ////// там /////// ехало три ///////// сила в//////// автобусе когда ////// выдилят нармальные автобусы И ВОСКРЕСЕНКА ////// СЕЛО это говорю я //////////

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 9

 
 

Ой /////////ь, да ладно??

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 5

 
 

К. Дем..к просто лох

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
Анонімний гість
 

Що ви за люди. Очорнити, залошити, обріхати, схаменіться шановні. Діти висиупили як виступили — молодці всі учасники. Все одно доля шкіл вирішена. Не псуйде дружніх відносин між селами (василівці та воскресенці), що там що в іншій школі працюють професіонали своєї справи. Прикро одне, що за політики наших можновладців страждають діти, вчителі, та всі хто працює в школах. Чудові школи, шкода, кожну з них.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

Закрити школи легко, відкрити в майбутньому буде важко. Мені, наприклад, важко уявити село без дитячого лементу та сновигання. Без школи село — повільно вмираючий цвинтар…

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
 

Хотя б научился писать. И прежде чем осуждать на себя посмотри.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

Педагогічний колектив Воскресенської ЗОШ звертається до всіх учителів району. Шановні колеги! Будь-якому педагогічному колективу болісно усвідомлювати можливість реогранізації чи закриття рідної школи. Але ми вважаємо, що не личить обливати брудом будь-кого, в тому числі і вчителя. Хочете відстоювати право на існування свого навчального закладу — відстоюйте його в правовому полі, результатами своєї роботи. Не втрачайте людської гідності!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Та ви не передивайте. Вашу школу не закриють, бо ваші депутати не дадуть. А депутати від Василівки з портретом мера лягають спать і встають той портрет цілують. Зроблять все як він хоче

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
 

Наверно не тільки з портретом лягають і встають

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Я сподиваюсь що Воскресенську ЗОШ I-III ступенів не закриють!
В цІй школі добрі вчителі і директор.Будь ласка не зачиняйте цю школу.!!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Я сподиваюсь що Воскресенську ЗОШ I-III ступенів не закриють!
В цІй школі добрі вчителі такі як: Дурман Н.А.,Карачкова Л.В.,Гостєва Т.П.,Булка А.Н.,Булка Н.Г.,Чмілевська С.М.,Панченко С.М.,Черткова Л.Д.,Нудьга О.М.,Карплюк Н.В.,Білоус Т.Т.,Чкан Т.П. І у нас є ще кухарки які смачно готують Іванусик А. і Кодица Л., і Директор Чертков В.І.! .Будь ласка не зачиняйте цю школу.!!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com