ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

На Іванівському ринку шукають призовників

Сьогодні співробітники поліції проводять чергове відпрацювання Іванівського району на предмет профілактики правопорушень серед населення та гостей району.

Поліцейські знову проводять роботу на іванівському ринку, на якому сьогодні з’їхалась велика кількість людей для традиційних покупок у ринковий день.

Особливим це відпрацювання стало тим, що разом із нарядами поліції працюють співробітники Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного військомату.

Зі слів співробітників військомату, наразі вони мають перевірити наявність на ринку призовників, які ухиляються від візитів до їхньої установи, і вручити їм відповідні повістки.

Інформація про результати відпрацювання буде згодом.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 37

Додати коментар »

 
 
Аноним
27 апреля, 2018 о 12:09 IP автора: 46.211.100.108
 

Вобше /////

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 2

 
/////
27 апреля, 2018 о 12:18 IP автора: 92.113.75.241
 

А обувь какая грязная у них.. //////////////

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 2

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 13:42 IP автора: 46.211.159.178
 

Сидите в своей норе и не высовывайтесь👿

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 4

 
Армія
27 апреля, 2018 о 14:19 IP автора: 130.180.209.28
 

Давай взглянемо правді в глаза:
В Іванівському воінкоматі працюють 4 працівники і жоден з їх синів не був в армії, чому?? відкуп як завжди.
1.Пр..лов Ж від армії відвернувся
2.Ко..в В. від армії відвернувся
3.Син Па….ої від армії відвернувся
4. Син К….. від армії відвернувся
Так розпочніть ловити своїх синів а потім ловіть нащих

Оцінити коментар Thumb up 51 Палец вниз 2

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 14:54 IP автора: 107.167.109.7
 

Шукати треба ввечери в барах Апельсин або норма.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
Житель Ивановки
27 апреля, 2018 о 15:29 IP автора: 185.188.192.189
 

Начальнику надо говорить на украинском языке.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 3

 
Житель
27 апреля, 2018 о 15:49 IP автора: 80.82.65.199
 

Ну да, сначала бабла настригли с призывников
А теперь план с полицией выполняют

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
Татьяна
27 апреля, 2018 о 16:37 IP автора: 46.211.2.80
 

Половина работников полиции сами армии не видели. И корочки участников АТО получили «купили» .

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 4

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 17:08 IP автора: 46.133.188.226
 

Точно если ми с Вами не можем назвать фамилии то грош цена етому сайту в базарний день . КУРАКОВ ПРОСОЛОВ . На кой хрен нужна такая правда .

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 3

 
икс
27 апреля, 2018 о 17:37 IP автора: 46.133.188.226
 

P . S для Ромона . Если заштриховивать так нахуй такой сайт . Когда конкретно» серут » на Дебелого и Секретаря с указанием ти не штрихуеш , но как только др фамилии ти удаляеш . Рома ти журналист ? или так погугулять пришел ? Я служил и етого не теняюсь . Получается кто не смог отмазатся тот лох ? Если ти заштрихуеш етим ти покажеш что ми лохи и ти пороху не нюхал , а 1или 9 мая без всяких стеснений в микрофон при всех кто прийдет на массовие мерропиятия Я с тебя спрошу . Думай !!!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 4

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 17:45 IP автора: 95.135.139.76
 

Ух как. Хотел бы я послушать как ты будешь спрашивать,Мистер ИКС или мистер БАЛАБОЛ???

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
BiZmark
27 апреля, 2018 о 18:05 IP автора: 194.50.254.168
 

Молодик, який не виконав свій конституційний обовязок перед державою і народом не те що в майбутньому не пивинен чекати від неї допомоги, але й навіть повинен втрачати право голосу на виборах. Не хочеш служити — плати 100 000 тому, хто за тебе піде по контракту. Як тут не згадати радянські часи: за ухиляння від військової служби не те що призовнка покарали по 5 число, але й батьків би не пожаліли. Сволота! Вже з жовтого рота привикають жити за рахунок когось….

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 13

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 18:09 IP автора: 46.133.189.154
 

Какие же все здесь умные!…. Как обгадить сотрудников полиции так мастера, ставайте в ряды полиции — покажите пример как надо работать, а то когда лицом к лицу становитесь с полицейскими — язык в зад**цу прячете и лицемерить начинаете….

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 10

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 18:20 IP автора: 46.133.189.154
 

И на счет службы сотрудниками полиции в армии , каждый из них по своему долг Родине отдавал, кто-то в зсу служил, а кто-то по 3-4 года жил в казарме с розпорядком дня, форму носили, спали на вонючих матрасах, ели баланду в столовой, стороем ходили, в патрули ходили и так же в наряды заступали, и на тумбочке стояли и туалеты драяли зубной щеткой и пятикопеечной монетой и это только ежедневные прямые обязаности, и дедовщину видели. Так что нечего здесь за других что-то говорить, отвечайте каждый сам за себя!!!

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 8

 
BiZmark
27 апреля, 2018 о 18:37 IP автора: 194.50.254.168
 

Аноніме ! Ставали і пробували. Та тільки таких «пробувників» швидко з»їдали, щоб іншим слугам правопорядку «своїми» справами займаться не мішали….

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 3

 
BiZmark
27 апреля, 2018 о 18:43 IP автора: 194.50.254.168
 

А щодо зовнішнього вигляду хлопців-поліцейських погоджуюся: таке враження що вони й досі «сплять на рваних вонючих матрацах і вночі зубними щітками туалети миють». І вранці такими пожмаканими , не виглаженими та з пильним взуттям зразу — на плац і в наряд.
Хлопці! Поважайте самих себе та форму, яка вас кормить. Відношення до форми — показник відношення до своєї роботи…

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 18:53 IP автора: 46.211.105.84
 

Стадо баранов на шкарабанках

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 11

 
Ъъъъ
27 апреля, 2018 о 19:02 IP автора: 46.133.189.154
 

Стадо баранов на сайте собирается, что бы обосрать всех подряд, как только статья какая-то появиться!!! Читаешь и думаешь — откуда только такие одаренные берутся! Скоро будут в стадо собираться)))

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 3

 
Roman Voronov
27 апреля, 2018 о 19:07 IP автора: 37.73.205.199
 

икс
Я заштрихував лише перших два повідомлення. Там відвертий гон.
Щодо поста «Армія», то людина його так написала.
Щодо того служив чи ні. Буде вам відомо, я теж служив по мобілізації. Ні від чого не ухилявся і виконав свій конституційний обов’язок. Щодо того чи нюхав я порох? Ні. Я не потрапив в зону проведення АТО. Та власне нас ніхто не питав де ми хочемо служити. Прийшла рознарядка в прикордонний загін, там і служив прикордонником.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
икс
27 апреля, 2018 о 19:47 IP автора: 46.133.188.226
 

Рома я тебя не хотел и не хочу оскорбить . Возможно я не так написал или тьі не так понял . Как только доходит до каких то инициалов тьі удаляеш . В газетах и пр средствах массовой инфо не удаляют . Кто и где в какие годьі службу тянул не так важно . Пришло время отдай свой долг Родине . В данное время не хотят потому что или родиньі нет или флаг не тот . Еще раз Рома извени . Мне не в падло извенится тебе лично . Всякие фуфлометьі кроме как написать свой дебил комент не на что больше неспособньі , зато язьіком сука как метлой гараздьі . Вот как то так .

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 5

 
икс
27 апреля, 2018 о 19:48 IP автора: 46.133.188.226
 

Не такой гандон как ти

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 5

 
Ъъъъ
27 апреля, 2018 о 19:52 IP автора: 46.133.189.154
 

Икс — походу главный в стаде баран)))

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 19:59 IP автора: 95.135.139.76
 

Икс заднюю включил . БАЛАБОЛ и СЫКУН !!!

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 3

 
икс
27 апреля, 2018 о 20:01 IP автора: 46.133.188.226
 

твердьій знак .Баран всегда в не в стаде а в отаре главньій а барашки ( самки или ярки) бьіли есть и будут плестись в конце и доедать оьбедки .

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
Ъъъъ
27 апреля, 2018 о 20:03 IP автора: 46.133.189.154
 

Та нет, он сейчас стадо своих баранов направит в нужном направлении , и насыпят коментов полных фик__ий )))

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
икс
27 апреля, 2018 о 20:16 IP автора: 46.133.188.226
 

Анонист . Когда я служил в горячей точке при СССР то твой папа на твою маму чтобьі сделать тебя еще и ////// .

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 10

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 20:17 IP автора: 46.133.188.226
 

полний ПИ Ц

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 4

 
Голос народу
27 апреля, 2018 о 21:14 IP автора: 46.211.110.180
 

Цікаво почитати дебатні коментарі , але про поліцію погано не треба, вони ж бо при виконанні. А за пагонами добре захищені, але нажаль тілаки для себе любимих, так що лицем до лиця не вийде. Можна творити, що подобається, а пагонами прикритись.А по великому рахунку, і в поліції є нормальні люди, але більшість з гнильцею. Заробляють собі звання на простих людях, а тих, що при баблі або цілуються, або обходять стороною. Робота ведеться по принципу, я начальник , а ти дурак. І ніяк по другому.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
viziter
27 апреля, 2018 о 22:49 IP автора: 92.112.180.248
 

Главное чтоб все проводилось согласно закона Украины,а не закона джунглей.Полиция Ивановская живет своей жизнью и законами.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
,,,,,,,,,,,,,,,
28 апреля, 2018 о 04:03 IP автора: 130.180.208.128
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 17

 
Аноним
28 апреля, 2018 о 07:20 IP автора: 176.118.49.213
 

От так ви і з людьми розмовляєте.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
Голос народу
28 апреля, 2018 о 14:24 IP автора: 46.211.5.184
 

Друзі мали місце спілкування з тією поліцією, а комент, це висновок того спілкування. А навіщо до відділку, щоб прикритись пагонами, а не жмуть вони вам.? Тому І живуть СВОЇМИ законами, приховуючи одні справи, вирішуючи інші без відома потерпілих і т. д.Прикладів Дуже багато.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
Аноним
28 апреля, 2018 о 16:40 IP автора: 95.135.139.76
 

Например !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 6

 
Человек
28 апреля, 2018 о 20:51 IP автора: 46.133.92.200
 

Я тоже советую заткнуть рот всем печатающим смельчакам, да будьте смелыми друг другу в лицо высказать свое мнение, а то прячетесь здесь ща никнеймами как последние крысы!

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 6

 
Аноним
28 апреля, 2018 о 21:32 IP автора: 95.135.139.76
 

Начни с себя человек .

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
житель района
29 апреля, 2018 о 07:32 IP автора: 46.211.121.33
 

Да так и сделали, общаясь с конкретно со следачком. Никто не прятался, а то вошло в привичку людей чмирить . Так что защитники полицаєв, закройте ротик, а то простудете горло. Это вам не Раша, где можно закрыть рот людям, а Україна, уловите разницу. Долго запрягаем, но быстро скажем. Ивановцы уже показали. , что когда надо будет. , то подымается. А пугать никого не надо, может выйти боком.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 8

 
Аноним
30 апреля, 2018 о 13:27 IP автора: 95.135.139.76
 

Полный бред !!!!! житель района