ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

На деякі села чекає підвищення тарифів на воду

У деяких селах Іванівської ОТГ відбудеться збільшення тарифів на водопостачання.

Таке оголошення зробили місцеві комунальні підприємства у Іванівській районній газеті «Нове життя».

Зокрема:

  • У Новосеменівці планується підняти тариф на воду до 10 грн 1 м. куб.
  • У Благодатному та Тимофіївці до 10,80 грн 1 м. куб.
  • У Нововасилівці 10 грн  1 м. куб.
  • У Воскресенці та Михайлівці 11,50 грн 1 м. куб,
  • У Трорхимівці, Захарівці, Новодмитрівці Першій 11,90 грн 1 м. куб.

Підвищення тарифів на водопостачання у центрі громади -смт Іванівка поки що не буде. Наразі в селищі діє тариф 10 грн 1 м. куб, який покриває усі витрати для рентабельності місцевого комунального підприємства.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
Аноним
26 апреля, 2018 о 10:11 IP автора: 95.135.139.76
 

Началось !!!

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 12:33 IP автора: 78.111.189.65
 

По Нововасилівці тариф буде 10грн за 1м.куб. на артезінську і на водоводовську воду?

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
BiZmark
26 апреля, 2018 о 13:23 IP автора: 194.50.254.168
 

Ясно: чим далі село в ОТГ — тим там дорожче,бо комунхоз в Іванівці і поки доїдуть — соляри спалять. А коли ОТГ створювали чому ці нюанси не прорахували ? Чому людям чесно про це не сказали ? Проте, що школи закриють,бо вони не рентабельні, що на воду ціну піднімуть, що 100 м дорог на рік будуть лише ремонтувати,бо по тим селам мало хто їздить. Одне слово- села-дійні корови для бюджету ОТГ. І іванівські депутати, яких більше, завжди будуть тягти ковдру на себе. Про виконком я взагалі мовчу.
Це, як в часи «ліквідації не перспективних сіл» в 1960-х роках. Отак скоро й наші села стануть не перспективними: дітей та молоді не буде, соцсфери — не буде. Одні пенсіонери залишаться свій вік доживати та клясти все і вся на світі…

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 14:10 IP автора: 37.52.154.10
 

Ловіть покращення)))

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 14:14 IP автора: 46.211.125.218
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 15

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 14:18 IP автора: 95.135.139.76
 

Ну так ты возьми и уедь,с тебя точно толку не будет !!!

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
777
26 апреля, 2018 о 14:57 IP автора: 194.50.254.171
 

КОШМАР!!! Вода дороже, чем в городах. А там же вода подается на этажи! А а Трофимовке вообще подают, скорее всего, минеральную воду. Кто из специалистов ОТГ проверил ценообразование?! Очередной разводняк! Маємо те, що маємо! За що боролись, на те і напоролись. Все нерентабельне! Крім бордюрів і концертів …

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
Голос народу
26 апреля, 2018 о 14:58 IP автора: 46.211.1.136
 

Усі виїхати не зможуть. , хто бажає то вперед, а хто залишається той тягнутиме воза далі.. А потрібно розуміти, що без будь якого виробництва грошей не заробиш. А натомість промайнули 4 місяці, а віз і нині там, тому і ростуть тарифи.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 18:29 IP автора: 46.211.158.93
 

Вихід є — під сраки жирні, керувальників довбаних з конфіскацією.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
Вільний
30 апреля, 2018 о 14:50 IP автора: 178.62.128.67
 

А яка ціна води в парках,що поливають траву,яку нещодавно скосили.Чи все за рахунок населення.Оце ОТГ,краще жити зробили,як говорив чорт:»яж для тебе і душу з тебе».

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
Аноним
30 апреля, 2018 о 17:21 IP автора: 46.211.158.39
 

Ці ОТГісти витрачають наші гроші на вітер, а нам втираоть, що все для нас. Хоч би одне підприємство створили для людей, щоб робили й гроші заробляти. Їм легше зруйнувати останнє і не думати як зберегти надбання предків. Щось створити, мізки потрібні, а для витратити гроші на надписи, вапно, поребрики , салюти й інше не потрібно нічого. Це признак убогості. З такими розвитку ніколи не буде, тільки час втрачаємо.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
народ
03 мая, 2018 о 11:48 IP автора: 78.111.187.240
 

води нема , а ціни є!