ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Стела розбрату (Оновлено)

У депутатському корпусі Іванівської селищної ради тривають жваві дискусії стосовно напису на стелі до в’їзду в смт Іванівка зі сторони села Нововасилівка.

За інформацією селищної ради, на відновленій стелі планується нанести напис «Іванівська ОТГ».

У свою чергу частина депутатів ради проти цього, адже такі знаки повинні встановлюватися на початку земель громади, а значить відповідний напис повинен бути як мінімум поблизу моста Каховського магістрального каналу, у крайній точці Воскресенських земель, де бере свій початок Іванівська ОТГ.

У відповідь в Іванівській селищній раді повідомили, що цей знак означає не межі населеного пункту , для цього є встановлені законом знаки «Іванівка», а є таким собі інформаційним. У селищній раді планують нанести напис «Іванівська ОТГ» на в’їзді до кожного села громади.

Оновлено 26.04.2018:

 Сьогодні у нашу редакцію потрапив фото-ескіз майбутньої стели. За нашою інформацією літери для неї уже замовлені та оплачені.

Більш детально у відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 29

Додати коментар »

 
 
Василь
25 апреля, 2018 о 23:26 IP автора: 78.111.189.99
 

та напишіть так як є-«вікторівська(або вітькина) отг»

Оцінити коментар Thumb up 68 Палец вниз 1

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 05:46 IP автора: 130.180.212.66
 

бред на стелах писать ОТГ. может еще в паспортах поменять (место проживания ивановская отг)?

Оцінити коментар Thumb up 66 Палец вниз 2

 
Сергій
26 апреля, 2018 о 05:55 IP автора: 46.133.169.151
 

Таке відчуття, що таким поважним людям нема чим іншим зайнятись.

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 1

 
місцевий
26 апреля, 2018 о 07:47 IP автора: 46.133.190.65
 

Назвіть краще Бордюри,бо в Іванівці тільки те і роблять.

Оцінити коментар Thumb up 51 Палец вниз 4

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 08:48 IP автора: 46.211.0.190
 

Стелу під колір трусів красять. А яких трасах така і стела.

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 4

 
Житель
26 апреля, 2018 о 10:10 IP автора: 46.133.46.105
 

Зачем тогда депутаты если их мнения не слушают. И зачем им ходить Витя сказал Вита дела. Или на оборот!!!! Но больше Вита як сказала так и есть. Детство в жопе гра до сих пор. Чому не зачитуют звит за зарплату голови та секретарши. А-то ставки по 4000. А на выдачу 17000. А в итоге работникам не могут спецовку купить те шо мусор собирают…..

Оцінити коментар Thumb up 65 Палец вниз 1

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 11:04 IP автора: 46.211.105.38
 

Дограються ці шмари та хворі.

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 3

 
ОТГ
26 апреля, 2018 о 11:12 IP автора: 178.93.29.56
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 41

 
депутат
26 апреля, 2018 о 11:45 IP автора: 178.93.29.56
 

Воплі піднімають якраз ті депутати, які «найбільше» зробили для селища. Беріть приклад з Павленка Володимира колишнього депутата, той навіть не будучи депутатом про кладовище та вулицю дбає, намагається харчування налагодити в школах, щодня в селищній раді домовляється про викошування вулиці Горького і робить ще чимало справді важливих справ. А «жваву дискусію» розпалюють якраз ті, що тільки можуть наряди роздавати, депутатські запити складати, уникати голосування важливих рішень, створювати опозиції, коаліції та підбурювати народ різной чіпухой.

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 8

 
.
26 апреля, 2018 о 11:54 IP автора: 46.211.121.37
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 46

 
Люди
26 апреля, 2018 о 12:55 IP автора: 216.218.131.166
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 36

 
BiZmark
26 апреля, 2018 о 13:14 IP автора: 194.50.254.168
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 29

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 13:35 IP автора: 92.113.75.241
 

Стільки грошей витрачаємо на надписи з бюджетів! Так багато невирішених проблем, а ми таблички вішаєм!

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 5

 
BiZmark
26 апреля, 2018 о 14:30 IP автора: 194.50.254.168
 

Люди ! Тільки не потрібно про «злий, дурнуватий народ, який все обгадить»: ми такі — які є. От Ви і робіть так, щоб ми стали добрими, мудрими і все і вся хвалили (одобрямс одне слово). Як при Сталіну в СРСР чи при Гітлерові до початку Війни, чи при Путіні в РФ.
Тільки питання: що для цього потрібно робити: красиві стели чи сучасні лікарні ? Питання, як бачите із дописів, риторичне: бо кому — хліба мало, а кому — діаманти дрібні. Всі — невдоволені.
Давайте оцінювати зроблене, а не гадати — потрібно було робити чи ні….

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 3

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 14:39 IP автора: 37.54.157.112
 

З точки зору логіки, то Іванівка в даний час являється не тільки центром Іванівської ОТГ, але й одночасно центром Іванівського району. Цей статус в неї ніхто не відбирав і Іванівський район з карти України ще й ніхто не стирав. Якщо і робити напис на стелі при в;їзді в Іванівку, то він повинен бути виключно таким : » Селище Іванівка — центр Іванівського району і Іванівської об;єднаної територіальної громади «. При інших варіантах напису це буде лише повід для критики та судових тяжб невдоволених громадян з місцевою владою. А оно ВАМ надо ??? Проведіть опитування серед мешканців райцентру та виясніть їхню думку.

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 2

 
Яна
26 апреля, 2018 о 18:01 IP автора: 46.133.223.213
 

Коту нечем заняться он и яйца лижет. Так и товарищи з ОТГ. Надо запиариться. А с цветом действительно не угадали, эсли это вкус такой у секретаря то скажу что она безвкусная баба!!!

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 3

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 18:24 IP автора: 46.211.158.93
 

Напис як на кладовищі-нищать, розтринькують Іванівку. Залишиться стела на згадку про ворюг і секретуток.

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 5

 
.
26 апреля, 2018 о 19:36 IP автора: 46.211.110.43
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 31

 
Аноним
26 апреля, 2018 о 19:47 IP автора: 46.133.236.53
 

Зробіть якісний водогін, залатайте дороги, створіть робочі місця і т.д., а вже потім лишки витрачайте хоч на золоті купола!

Оцінити коментар Thumb up 57 Палец вниз 0

 
Гость
26 апреля, 2018 о 21:59 IP автора: 194.126.224.6
 

Бред сивої кобили…. Іванівка була, є, і нею залишиться!!!! А не оте Ваше «отг»….

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 1

 
Аноним
27 апреля, 2018 о 06:21 IP автора: 168.235.205.212
 

Поремонтуйте правда водогоны покупляйте насосы кран прыдбайты и брыгаду и люды будуть довольни

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 0

 
Голос народу
27 апреля, 2018 о 21:31 IP автора: 46.211.120.202
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 15

 
Вася
30 апреля, 2018 о 14:05 IP автора: 37.55.27.212
 

В уставе нет Ивановская ОТГ. А Іванівська селищна рада! Пишіть на селищній раді Іванівська ОТГ ніхто вам не забороння. Мені подобається Вікторія як шо «Сказав Олексійович!!!» В Олексійовича запитуєш а він — я не знаю. Хто вам таке сказав?? Так чи домовляйтесь кому шо казать і брехать. Зрозуміло одне Голова Є але як кажуть шия не та. Вітром продута з усіх сторін. Поки він буде слухать Віточку то і крах прийде. Живіть уже своїм розумом не слухайте нікого люди сміються з Вас Олексійович.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
Аноним
30 апреля, 2018 о 14:42 IP автора: 46.211.24.224
 

Звідкіля тій доярці це знати?

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 3

 
Аноним
30 апреля, 2018 о 19:26 IP автора: 46.133.98.217
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 14

 
Аноним
30 апреля, 2018 о 20:27 IP автора: 194.50.254.169
 

Вікторія,вивчи українську мову,гидко слухать,Некрасивий суржик!!!Депутатам не дає слова сказать.Таке враження,що поставили лялю погратися,вона руками махає,жестикулює.ДУМАЄ,ЩО ВОНА ВЕЛИКА АКТРИСА…я БУВ ПРО НЕЇ КРАЩОГО ВРАЖЕННЯ,А ЦЕ ПОСЛУХАВ,БОЖЕ.хто нами керує?Що вона путнього може голові підказати…їй хіба що якісь свята організовувати,наприклад свято вулиці,але розумного.і ділового.вона не пораде…