В Іванівській селищній раді говорили про поточні справи ОТГ. Депутати невдоволені роботою старости села Нововасилівка

Сьогодні в Іванівській селищній раді відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому депутати розглянули питання порядку денного чергової сесії, яка має відбутися завтра, 26.04.2018 року.

Усього в порядку денному передбачено 35 питань, серед яких левова частка — земельні, бюджетні та щодо комунального майна.

Під час засідання секретар селищної ради Вікторія Щастлива зробила декілька оголошень.

Так, стало відомо, що у районний будинок культури придбано звукове обладнання на суму близько 200 тис грн. включно з інструментами для роботи вокально-інструментальних ансамблів (гітари,барабани).

У будівлі РБК будується танцювальний майданчик із підігрівом полу для репетицій дитячих танцювальних колективів, а також реконструкція фасаду будівлі.

У селі Благодатне та Новосеменівці облаштовуються центральні площі. Там кладуть по 100 кв м тротуарної плитки.

У Балашове планується встановлення сучасного дитячо-спортивного майданчика тощо.

Згодом розмова плавно перейшла на обговорення справ у селі Нововасилівка. Депутати вчергове обговорили питання можливого закриття місцевої школи, справ із водогоном та про проведення в селі робіт із благоустрою.

Як було озвучено на засіданні комісій, у селищну раду надходить велика кількість негативних відгуків про роботу місцевого старости Леоніда Хотієнка.

Йому закидають неможливість організувати в селі роботи працівників із благоустрою тощо.

На цьому тлі в депутатському корпусі заговорили про чергові вибори старости села Нововасилівка.

Подивитися більш детально обговорення цього моменту можна в нашому відео.

 

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 16

Додати коментар »

 
 
 

Грошей хватає на все окрім людей , які в них мають потребу.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
 

Йому закидають неможливість організувати роботи з благоустрою — капець. Дістали своїми порядками краще воду та дороги відремонтуйте

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 0

 
 

Питання школи і села болить одному депутату, а що решта там робить? Справді кого ми обирали і до речі не по одній кандидатурі на місце було а по три по чотири (не так як на сільського голову Нововасилівки). Так виникає питання якого х…а ви туди повлазили? Коли будете працювати? А для тих хто в танку «не буде школи не буде села» та тому що сімї в яких є діти будуть старатися виїхати з села у пошуках кращого місця щоб діти не вставали о 5 ранку і не приїздили о 6 додому і яким буде по барабану яким покриттям буде стадіон і який танцювалний зал. Молодець пані депутатко приємно дивитися і слухати таких людей кому не болить майбутнє села і прикро за тих депутатів які сидять з умними обличчями і позують на камеру а ще гірше кинуть недоречну фразу аби щось бовкнути. Депутати! Почніть ПРАЦЮВАТИ!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 0

 
 

Палата номер 7 дурдома номер 1. Депутат з Василівки просить довести неефективність існування школи. При цьому гроші на площатку, на вибори є. На школу немає.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 0

 
 

1.Спочатку вивчить ,що таке малокомплектна школа! 2.Бібліотека точно пуста усєгда, бібліотекар завжди десь великом ганяє.
3.Хотієнко винен у тому, що поставили керувати бригадира? А він тоді хто у селі? Керує бригадир, а Хотієнко винен?
4.У НВК-100 дітей!
5. Опорний заклад-да. Закрити-ні.

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 0

 
 

Житель громади , тпк ми завжди так обираємо , спочатку робимо . потім думаємо !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Цікаво, а Трохимівка до ОТГ входить ? Щось про неї вже вдруге і на комісіях, і в планх — ні гу-гу…

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
 

Та так тому старості і треба. Він добре за мера агітував. він свою роль зіграв. До побачення

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 5

 
 

Цікавий підхід на громаду 2 школи і 2 архіви. Треба ще 2 селищні ради,щоб зарплати були більшими.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
 

Іванівські депутати! А відправте своїх дітей у школу до сірогоз тоді побачите як воно, а то тягнете усе до себе. Мозгами треба думати, а не шлунком!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Шановні,у Нововасилівському НВК на наступний рік йде 9 дітей!!!!!А ви шановна секретарко свою дитину відпустили б до іншої школи?????І чим краща освіта у гімназії?Не чим.По селам кращі вчителі,знання дітей кращі по селам,ніж в гімназії!!!!Як вам не стидно це все говорити!!!!Краще премії собі менші беріть!!!!І на кожну дитину виділяється не 10000,а більше!І ви шановні самі сказали чітко що не вистачає 400 тисяч,а тепер брешете.Одних брехунів понабирали!!!!!!!Гидко слухать…

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Василівка відстоїть своїх дітей та школу. Не рвіть папа,брехуни й брехухи. Вас вже розкусили , побачили рівень вашої освіти й рівень поведінки.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Побіливши дерева, себе не відбілите!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Земляки, добре, що нарешті ВИ стали просипатись та відкривати свої оченьки!! А чим ВИ шановні раніше думали,куди дивились ВАШІ оченьки, коли давали згоду до ОТГ, коли обирали своїх депутатів та голову громади Дебелого Віктора?? Тепер » пізно пити боржомі, коли почки відпали» Сьогодні Дебелий сам собі «ЗАКОН». «Призиває всіх до справедливості і законопослушанія, а сам особисто Віктор Дебелий грубо і цинічно порушує ЗАКОННІСТЬ.!1 В центрі Іванівки, на виду у всієї громади відкрито діють два ігрових зала- «однорукі ДЖО», які заборонені ЗАКОНОМ на всій території України, але і місцева влада і правоохоронні органи просто бездіють, як страуси роблять вигляд, що все в порядку. А там програютть баснословні суми грошей, так /77/// прграв 150 тисяч гривень, Д….нюк аж 470 титсяч гривень!! І тишина! ДЕ ж ти Дебелий зі своєю «српаведливістю»???

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
 

Адвокат у него нет справедливости..

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

до вашого відома Дебелий кришує цей бізнес, відкрив лівий мгазин на території де живе його син та й вдімиває гроші через ту точку, його гаманець поповнюється, та й срав він на батьків, які тепер із шкури будуть вилазити, шоб погасити ткий непідйомний борг. тільки бог його накаже бо у Доронюків молодший син має інвалідність, та йому і на це насрать.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com