Програма «Гроші» відкриє громадську приймальну в Новоолексіївці Генічеського району

Уже цього тижня команда програми «Гроші» каналу «1+1» на чолі з ведучим Олександром Дубінським вирушить на південь України та відкриє свої громадські приймальні в Херсоні й Новоолексіївці, що на кордоні з окупованим Кримом. Гормадяни, які мають теми для розслідувань, зможуть розповісти команді «Грошей» про факти беззаконня та зловживання владою.

Про це «Новому Візиту» повідомили в прес-службі телеканалу «1+1».

Усі бажаючі матимуть змогу особисто поспілкуватися з журналістами програми «Гроші» та поділитися з ними фактами корупції та несправедливості в їхніх містах у п’ятницю, 27 квітня, у Херсоні на вулиці Суворова, біля будівлі Планетарію, із 16:00 до 18:00, а також у суботу, 28 квітня, у Новоолексіївці біля будівлі залізничної станції з 14.00 до 16.00.

«Проект «Громадська приймальня» дає нам можливість почути наших глядачів з усіх куточків України, тому цього разу ми їдемо на південь України. Останніми роками Херсонська область стала популярним туристичним напрямком, а також стратегічними вузлами морського транспорту. Ми прагнемо з перших вуст дізнатися, які проблеми та загрози існують в регіоні. Також ми хочемо почути наших співвітчизників, які залишилися в окупованому Криму та не мають змогу переїхати на материкову Україну, тому ми їдемо максимально близько до кордону – у Новоолексієвку», — коментує ведучий «Грошей» Олександр Дубінський.

За чотири роки існування до Громадської приймальні «Грошей» звернулися сотні телеглядачів в Харкові, Краматорську, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Чорткові, Одесі та Києві, а також тисячі залишили свої заявки на сайті проекту. Завдяки зібраним у громадян матеріалам журналістам «Грошей» вдалося провести десятки розслідувань у рамках програми та долучитись до вирішення проблем цих міст.

Нагадаємо, «Громадська приймальня» — спецпроект програми «Гроші» каналу 1+1, який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни.  Ця імпровізована приймальня  створена для звичайних громадян і дає кожному можливість висловитись, розповісти про несправедливість чи корупцію, із якою довелося зустрітись у житті.

Усі отримані історії будуть уважно розглянуті, а найбільш резонансні з них стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми «Гроші».

Журналістські розслідування програми «Гроші» будуть відкривати інформаційний тиждень щопонеділка о 22:00 на телеканалі «1+1».

По додаткову інформацію звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tvmedia.1plus1.ua/ua

Новий візит

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
 

Рома дай телефон приёмной..

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 

Гарна iнформацiя,,обовязково будемо звертатись

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
 

Ці «винюхають «все!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Шо там нюхать , на весь район несе дерьмом. Беріть і знімайте, матеріалу вагон.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 1

 
 

Шановні жителі нашого района і інші в вас просить допоги Шпирка Ірина Василівна 1986р народженя,вона вже незнає що йій робити,в ней навіть не вистачає коштів заплатити за світло,і сказали що відріжуть!а на ліки то зовсім і немає,а ій треба ще на лікарню зібрати кошти на операцію в онкодиспансері яка коштує 30000грн,вона дуже просить допомогти будь ласка хто може!Реквізити для наданя допомоги карта ПриватБанку 5168-7426-0646-7805 Шпирка Ірина Василівна!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Більше дізнатися про Іринину біду можна за іі контактними телефонами 0507129484,0964768668!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

пішла вода в хату . бред кому шо в голову прийшло . Начали за здравіє закінчили за упокой .

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 2

 
 

Скільки розслідувань за 4 роки існування, а по суті за корупцію притягнено нуль посадовців. Питання сенс існування данной програми, якщо жодної справи непередано до суду.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
 

Люди ! Ви на що клюєте, Рома, «Гроші», » Стосується кожного» і т.д це ж звичайне ШОУ, поїдьте , поїдьте якщо не маєте спокою.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

Канєшно треба їхать і розказать про місцеве «шоу»

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 

Пісарчуки ))) , та тільки там спросять як вас фамілія та ім’я, Так тікатимете аж п’ятки блищатимуть. Ви ще скажіть, що на камеру розповісте все, що знаєте. Ото не смішіть , а закрийте роти і сидіть тихенько!! ))))

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com