В Агайманах говорили про приєднання до Іванівської ОТГ

Сьогодні в селі   у приміщенні місцевої школи відбулася зустріч жителів села з головою Іванівської ОТГ Віктором Дебелим, де люди обговорювали перспективи входження їхнього села до складу Іванівської громади.

Віктор Олексійович розповів агайманцям про всі переваги ОТГ, про державну субвенцію на розвиток громад, про право управляти своїми землями, про збільшння бюджету села, тощо.

У том числі голова Іванівської ОТГ підкреслив, що процес децентралізації незворотній. Так чи інакше, до 2020 року (час чергових місцевих виборів) ніяких сільських рад не залишиться. До цього часу, якщо громади не об’єднаються добровільно,  то їх об’єднають адміністративним методом.

Відтак, з огляду на озвучену інформацію, Віктор Дебелий просив людей замислитися над тим, щоб прийняти рішення про приєднання до Іванівської ОТГ, як це передбачено перспективним планом утворення громад.

З іншої сторони — від жителів села, особливого оптимізму стосовно ідеї об’єднання ніхто не виказав. Люди закидали селищному голові, що, нібито,  знайомі з Трохимівки та інших сіл, які увійшли у громаду,  не вдоволені цією справою.

Одна із жительок села охарактеризувала процес децентралізації як поспішний і такий, що нагадує колективізацію. Жінка висловила побоювання стосовно того , щоб з плином  часу нам не довелося б осуджували тих людей, які зараз створюють громади, так як осуджуємо тих,  хто колись так само проводив колективізацію. В цілому вона дуже ґрунтовно розкритикувала процес об’єднання громад.(аудіозапис у додатку).

Дуже гострими були питання селян до голови ОТГ. Особливо агайманцям болить за частину дороги від їх села до Іванівки, на її ділянці в селі Шотівка, де близько одного кілометру справді  непроїзної дороги.

Окрім того, селян не менше цікавило сільське пасовище, а точніше — його відсутність та той безлад, який чиниться у сфері розпорядження сільськогосподарськими землями.

У кінці зустрічі слово взяв сільський голова Володимир Сушко. Володимир Миколайович розповів про результати роботи сільської ради та основні витрати місцевого бюджету. На пряме питання від жителів села, чи підтримує він процес децентралізації, сільський голова відповів негативно.

Далі, Володимир Сушко попросив присутніх, провести таке собі інформаційне голосування, чи підтримують присутні жителі села ініціативу приєднатися до Іванівської ОТГ?

На це жоден присутній у залі агайманець не надав позитивної відповіді.

Додатково:

Друзі, на жаль повного відеозапису зустрічі немає. На зустрічі деякі жителі села виказували претензії стосовно того, що вони не «надають дозволу» на  знімання на відео і тому подібне.  Я намагався пояснити , що проводжу зйомку під час публічного заходу і дозволу ні в кого не мушу питати. Але, на жаль, тут логіка безсила і, хоча фіксація публічних заходів дозволена законом, але щоб зайвий раз не дратувати людей,  запис, здебільшого, не проводив.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 19

Додати коментар »

 
 
 

Боже люди не треба ОТГ,а то біда прийде й до Вас!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 62 Палец вниз 1

 
 

Проблема не в отг а в тому хто її грабить замість праці на людей. У дебелого люди працюють на нього царька такого.

0

Оцінити коментар Thumb up 53 Палец вниз 1

 
 

Люди не верьте етому дебелому не вступайте вОПГ, те села которые вступили ето ощутили,за нашы налоги феерверки покупают и зарплаты себе подымают,поверьте им земли вашы нужны,а вообще нашы старосты продали нашы села.Аминь……….

0

Оцінити коментар Thumb up 50 Палец вниз 0

 
 

Невирте цьому паскудныку у вас голова хоть может и не святый затем незатянув як голова с.Трохимивка БОЛАГАЕМО!!!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 1

 
 

А викуля щаслива что не ездит сейчас с Витей в агитбригаде?

0

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 0

 
 

Сегодня (21.04.2018) еще и в Любимовку приедут

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Вступивши в отг Агайманці останній раз збирались би в школі. Прийде до вас пан Дебелий і забудьте про пасовище на завжди, як завжди оформить на фоп пара.кан і буде її обробляти а вам сказки розповідати і дерева білити. А старости продали села за одне слово- Я ВАС БУДУ КРИШУВАТЬ, поки я голова вас ніхто не чіпатиме, Премії надбавки і зарплати у старості більші у два рази навіть як вони були головами сільських рад. І ви думаєте ми їм потрібні та звісно ні. Чи потрібні села і їх проблеми трьом старостам Ч………. А Нуд..А все бігає по селу утішає вчителів, все буде добре, ну закрили школу ну нічого все буде добре. А з його бюджетом було стидно школу закривати. Чи ви надаєте він піклується про наших дітей які будуть вставати о шостій щоб встигнути на автобус. Звісно що ні, йому головне земельку відумерлих обробляти. А всім розповідає що у нього 12 га землі. А техніки дома на всі 70 га.

0

Оцінити коментар Thumb up 53 Палец вниз 2

 
 

Мер сиди дома і не позорся. Чого ти приперся.

0

Оцінити коментар Thumb up 42 Палец вниз 0

 
 

Поки є можливість,агайманці,тримайтесь.Бо будете своїх діток возити за 25 км.,а до дому вони будуть повертаться о 17, а зимою?Та й свій бюджет вже не повернете на лікарню,садочок чи інші потреби,а будете в Іванівки просити,як бідні родичі…

0

Оцінити коментар Thumb up 42 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 29

 
Агайманец
 

Много кто против отг, потому что Агайманы сильное село, нужно кормить самим себя, а остальные нахлебники на не нужны!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 0

 
 

Агайманці, поки є сили тримайтесь, а там як Бог дасть……..

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 27

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 27

 
 

Гошка ви в себе порядок наведіть і не суньте носа до сусідів. Обіс..ть легко. Ми самі знаємо що нам робить. Не хвилюйтесь так. За себе переживайте

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
 

Гошка і подібні йому хоч думайте шо пишете «та Вам з вашими грошима треба чотири площадки по всіх краях поставити, клуб збудувати, центр зробити щоб не буряни стояли , а красота була як в інших селах, позорники а не влада у Вас» по-перше коли ввійдуть в отг зразу закриють школи і скажуть немає грошей її утримувати от і виходить що влада не позорники, а молодець бо 2020 року діти будуть ходити в Агайманську школу а не їздити за 30 км а там час покаже. Так що перед тим як писати включайте логіку і мозги (якщо вони є)

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
Агайманец
 

Гошка . чи хуйошка , зате зайди в нашу школу і подивись яка там красота , як оформлені коридори , скрізь ленолеум …. А шо з ваших клубів , вони ж всерівно на амбарних замках , от празника до празника і в садіку все зроблено гарно !!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 4

 
 

Все понимают,люди не нужны никому,главная цель—земля,следовательно—бюджет.закон обратной силы не имеет,децентрализация начата и она закончится…

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
 

Гошка,клуб клубом,але за 800000 тисяч накрили заново школу.Багато грошей сільради йде на школу.садочок,медицину.А бурьяни вони кругом є…Не клуб сьогодні головне,молодь живе в містах,бо не має в селі роботи,а учням вистачає дозвілля і в школі…

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com