В Україні може подорожчати бензини

Національні ЗМІ із посиланням на активістів  громадської організації «АвтоЄвроСила» повідомляють, що в Україні незабаром має подорожчати паливо для автомобілів.

Зокрема повідомляється, що в середу, 18 квітня, міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі при Міністерстві економічного розвитку планує не тільки розглянути пропозицію «Укртатнафти», але і прийняти узгоджене рішення про початок розслідування щодо імпорту нафтопродуктів.

Таке рішення буде супроводжуватися введенням квот і встановленням мит на постачання бензину і ДТ понад квоти, що призведе до подорожчання палива на 30-40%.

Наразі активісти проводять мітинг під будівлею уряду, щоб не допустити штучного подорожчання палива до 40%.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 19

Додати коментар »

 
 
Нежданчик.
 

Твари. Задолбали уже. Предлагаю собрать подписи на сокращение верховной ради з 450 человек на 100. Кто за ставте лайк.

0

Оцінити коментар Thumb up 85 Палец вниз 2

 
 

а я предлагаю перестрелять всех 450 и оставить одного и через год спрашивать что сделал для УКРАИНЫ ничего значить тоже расстрелять меньше будет желающих стать президентом и ничего не делать и п….ть бабло

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 4

 
 

расстреляиь ВСЮ раду и тех кто прийдет на похорон и на 9 дней тоже расстрел . тогда возможно будут бздеть воровать

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 3

 
 

Нефтеперерабатующие заводы разобрали на металл, а теперь народ за это платит. Украина уже просрала последюю надежду на светлое и независимое будущее. Экономика зависит от кредитов запада, энергозависимость от Рашки и Беларусии, люди на работу ездят в Польшу, не страна, а проститутка. Только Киев в шоколаде и ни кого война не колышет.

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 4

 
 

Как это не страна а проститутка ??? Ты наверное хотел сказать что страна самая лутшая в мире просто правительство ни в пи…..у !!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
 

Правительство выбираем мы сами, менталитет видимо такой. Воровать у себеподобных.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

наверное уже пришло время менять свой менталитет и заодно наше ГРЕБАНОЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Правильно, выбираем сами только выбор не велик .

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

Вьібора нет . Все рншено гораздо раньше . Мьі ходим на вьіборьі нам так кажется , что голосуем , а все решено раньше кто кем станет . Презиком , вицеком . и п.р.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
пересичный
 

Цікавий нюанс той наш менталітет.
Такі розлючені ми черговим утиском, що з херсонських степів готові валити злодіїв у Києві, яких мало хто з нас їх бачив і навряд чи побачить за життя. Особливо у фейсбуці та тут, ще й анонімно.
А реально з усіх тисяч нас ВІДКРИТО протистоїть наскількі може і тому, що по силах, один единий — це засновник цього сайту.
І що має з цього? Від нас же — купу бруду в моральному аспекті та утискання в працевлаштуванні. Оце такі НЮАНСИ.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
Доктор Шпак
 

Лучше и не сказать, единственный нюанс — текст от 16.04., то есть, еще до разгона всеобщей «зрады»:
«А вы знаете, что в четверг вы можете проснуться, проколупать глазки, почистить зубки, выпить кофе, сесть в машину, по дороге на работу заехать на заправку — и там немедленно охуеть насмерть? Потому что цены на литр топлива внезапно стали на 5 грн выше, чем они были еще в среду? А знаете, что еще мгновенно подорожает из-за бензина/дизеля/газа?

Не знаете?

Теперь будете знать.» https://www.facebook.com/monovaolena/posts/1916213815078703

И еще один хороший разбор нюансов http://tverezo.info/post/51046
Кому читать «взападло», скажем, что виновником ̶т̶о̶р̶ж̶е̶с̶т̶в̶а̶
всех этих действий является Игорь Коломойский, более известный в народе как Беня.
Народ, вы все-таки научитесь различать функции правительства, парламента и президента — таки да, они у них разные(!). Если коротко — то экономикой «рулит» правительство — Кабинет Министров. Мы их (Кабмин) не выбираем(!), их назначаю.
А теперь проведем маленький эксперимент — по количеству дизлайков определим думающих людей, проверяющих и анализирующих ̶к̶а̶ж̶д̶ы̶й̶ ̶в̶б̶р̶о̶с̶ поступающую информацию.
Ну, и напоследок, — да прибудет с вами разум!

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
Доктор Шпак
 

«…незабаром має подорожчати…» еще не подорожало, а уже такой хайп…
Свежак http://tverezo.info/post/51165
первый коммент в спаме… (Роман?)

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 4

 
 

Так. Вже додав.
Якщо у коментарі більше двох лінків, він автоматично потрапляє на премодерацію, або ж у спам.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Голос народу
 

Вся кухня не навкруги бензину , а під шумок підняти ціну на дизель, а його потрібно врази більше. Чим більше ціни на паливо, тим менше можливостей для обробки землі, а МВФ тільки цього потрібно щоб забрати землю. Що керівництво не розуміє що здорощання полива , призведе до банкротства багатьох агропідприємств, але їм байдуже, бо головне транш, а з нього вони урвуть. А до того, що буде далі, їм всерімно.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

Зачем писать всякий бред, если не понимаешь что такое МВФ и как «оно» работает?
МВФ ни к кому(!) никогда(!) не напрашивается и не навязывает свое сотрудничество. Нужно еще очень и очень попросить, что бы они пошли на это сотрудничество.
МВФ ничего(!) ни от кого(!) не требует. Деньги даются при двух условиях. Первое – государство должно показать способность возвращать долги не благодаря каким-либо жестким методам и «зубожінню» населения, а путем природного заработка, то есть, путем развития своей экономики. Так что, нашим детям и внукам отдавать ничего не придется. Второе – МВФ это не просто кредитная организация типа дали денег, а потом ждут, когда их с процентами отдадут. Это международная организация деятельность которой направлена на спасение в критической финансовой ситуации и помощь в развитии и модернизации экономики. И благодаря их огромному международному опыту, нае… обмануть их вряд ли получится. Или вы полагаете, что они наивно будут раз за разом давать деньги, которые оседают в карманах «барыг» ?
Сотрудничество с МВФ помогло Украине стабилизировать финансовую систему, накопить резервы НБУ, стабилизировать курс гривни (да, он мог быть и по 100 за бакс в 2014), сократить дефицит бюджета и снизить инфляцию в критический для нас момент.
И так называемые «требования МВФ» нужны не МВФ, а самой нашей стране для развития экономики и только.
Переставайте идти на поводу у популистов, а учитесь думать…

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 9

 
 

Такое впечатление , что Доктор работает помощником у Кристин Лаггард..

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

))) Так і є. А за допомогу мені пообіцяли клаптик землі та двох (якщо постараюся то й трьох) рабів…))

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

А ви шутник

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Голос народу
 

Лікар, він і є лікар, бо хоче поліпшувати комусь мозок, але не в цьому випадку. УКРАЇНА, країна де найкращі чорноземи, а прибрати їх до рук дуже багато. А наше керівництво, тримаючи під матрацом мільйони доларів, ідуть з притягнутою рукою, а їм даються далі транші, знаючи, що розтягнуть.А де ж контроль. ? Дуже багато допомоги отримали пересічні українці? Біжать з неньки, бо не має роботи. Українського цвіту по всьому світу, а чому? Тому, що ті подачки, гальмують розвиток економіки. А на рахунок рабів і землі , то можна пожартувати так само, чорним гумором. Оскільки живемо в сільській місцевості, де ще можуть дати безкоштовно земельки 2м, всі розуміють.А на останок, може треба один раз перетерпіти кризу, і почати з нуля, чим до кінця життя стояти раком випрашуючи милостиню. А світ уже мав випадки відмову від співпраці з МВФ, і після того, економіки почали стабільний розвиток. От і розмови про популістів. А щоб дітям жилося краще, то треба жити не в борг, а не проїдати більше ніж зА роблять.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com