ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

У Нововасилівці пройшов вечір у стилі 80-тих

У нововасилівському сільському будинку культури відбулася ретро-вечірка в стилі 80-тих.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Іванівська селищна рада:

Музика — чарівна сила! Музика дарує нам радість, хвилювання, чарує душу! Музика зв’язує людей, покоління, час, епохи! У Нововасилівському сільському будинку культури пройшов вечір відпочинку в стилі 80-х, де учасники концерту спробували занурити всіх в атмосферу тієї епохи та приблизно встановити картину подій минулого, коли на дискотеках дівчата в стилі диско, одягнені в яскраві гетри, з пов’язками на головах або в образі якоїсь бунтівниці з розпатланим волоссям, у міні-спідниці, у «туфлях-лодочках»… Усі учасники концерту були стилізовано одягнені до тематики самого вечора відпочинку, співали популярні пісні та отримали задоволення

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
Іван
17 апреля, 2018 о 05:56 IP автора: 46.211.158.245
 

Покажіть фото глядачів. Для кого співали? Глядачі хоч були у цьому храмі культури?

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 13

 
Аноним
17 апреля, 2018 о 12:21 IP автора: 46.133.246.14
 

Ну що Василівці — після концерту відчули покращення вже сьогодні? У вас напевно була головна проблема — концерту дуже хотілося і влада вас почула і некажіть шо в отг про вас не дбають

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 15

 
Татьяна
17 апреля, 2018 о 12:32 IP автора: 46.211.159.174
 

У Ивановке только по праздникам концерты.А просто что-то организовать нельзя? Времени нету у нового директора,там «корона» мешает думать про культурный досуг жителей.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 18

 
Новодмитровец
17 апреля, 2018 о 12:38 IP автора: 46.133.77.25
 

Молодцы

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 2

 
......
17 апреля, 2018 о 19:42 IP автора: 37.55.30.163
 

А Может Вы Татьяна Снимите корону у нового директора оденете на себя и займетесь культурным досугом наших жителей … А то на этой должности предыдущий директор была женщиной в возрасте , действующему «корона » мешает ,так может у Вас все получится и все будут посещать раз в неделю именно Ваши концерты, под вашим руководством ???

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 3

 
житель села
17 апреля, 2018 о 20:27 IP автора: 46.211.66.149
 

Чего же вы злые все такие??? Люди молодцы, стараются, хотят чтобы вы не дома сидели, и коментарии паршивые писали, а пошли в клуб отдохнули, на других посмотрели и себя показали. А вы во всех хороших делах только гадости ищите…. Клубы всего района для всех открыты — придите и покажите на что способны. А гадости написать каждый может, а вот сделать что-то «кишка тонка».

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 4

 
Зоя
17 апреля, 2018 о 21:15 IP автора: 78.111.185.176
 

Поддерживаю предыдущий комментарий. Сколько злости от тех. кто сам ничего не делает. Васильевцы — молодцы!

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 4

 
Аноним
17 апреля, 2018 о 21:20 IP автора: 46.133.246.14
 

По вуха в лайні — але концерт то головне. У наших дідів свята починалися наприкіці осені — коли посіяли, врожай зібрали, школи, дороги, дома побудували. А у нас всі такі перетружені

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 15

 
житель села
17 апреля, 2018 о 21:44 IP автора: 46.211.66.149
 

Какой же ты Аноним все таки придурок, у каждого своя робота — кто пшеницу сеет, кто дороги делает, кто людей лечит, а кто концерты и праздники всем проводит. А ты наверное ни хрена не делаешь, и от скуки такие коменты пишешь? Иди и что-то для людей сделай — хочешь поле перепахай, хочешь стихи напиши и сразу писать гадости перехочется, за то человеком себя почуствуешь.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 7

 
Аноним
18 апреля, 2018 о 09:06 IP автора: 46.133.246.14
 

Я буду себе почувати людиною якщо буду ходити по дорогам не ламаючи ноги, коли донька не буде вставати о 6 ранку що доїхати в іванівку в школу, уоли мої податки ідуть на розвиток громади а не на премії і салюти. Не час для концертів коли навколо розруха, в країні війна, а останні гроші на телевізор, вапно та всяку фігню витрачаються замість реальних справ

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 8

 
м
20 апреля, 2018 о 07:18 IP автора: 130.180.212.85
 

яка там корона у директора не існуючої організації там під короною сіра рідина відсутня і фантазія тож ума вистачає на один танець»жу-жу жу маленька бджілка».

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 6

 
)))
20 апреля, 2018 о 13:05 IP автора: 37.53.186.90
 

А «М » — голубых кровей , со всех детских хореографических номеров видело только одну? Или » ваше » серое вещество позволило Себе вспомнить только одну , так это тогда другое дело ….