Стало відоме ім’я кращого вихователя Іванівської ОТГ

Компетентне журі Іванівської ОТГ підбило підсумки конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Іванівської громади «Вихователь року — 2018».

Переможцем цього заходу  стала Істоміна Ольга Вікторівна, вихователь Балашівського дошкільного навчального закладу «Сонечко».

Лауреатами  визнано Василенко Світлану Вікторівну, вихователя Шотівського дошкільного навчального закладу «Сонечко», Шумак Світлану Олександрівну, вихователя Воскресенського дошкільного навчального закладу «Оленка»  та Шворнєву Тетяну Олександрівну, вихователя Іванівського ясла-садка «Світлячок».

Переможець і лауреати отримали відзнаки селищної ради та грошові премії.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Ольга Вікторівна, прийміть щирі вітання з перемогою в конкурсі,Ми завжди знали ,що Ви професіонал своєї справи на якій би посаді не працювали,Вас поважають колеги,люблять діти.Так тримати і надалі.Творчих перемог і в майбутрьому.ВІТАЮ!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
Новодмитровец
 

Умничка!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Новодмитровец
 

Очень хорошо,что есть такие люди

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 

Шановна Ольго Віккторівна! Ми щиро вітаємо Вас з перемогою у конкурсі «Вихователь року». Хто приймав участь в таких конкурсах знає, скільки сил і нервів витрачає. І це справді добре, що є такі конкурси. В них приймають участь найкращі, найдосвідченічі фахівці своєї справи. А Ви саме і є такою. Ми гордимося Вами. Міцного здоров я Вам , творчих злетів, сімейного благополуччя, достатку. І хай у Вашому житті все буде гаразд. З повагою до Вас колеги Балашовської ЗОШ.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com