У «Світлячку» гралися в пожежу

Сьогодні у іванівському дитячому садку «Світлячок» гасили умовну пожежу і рятували вихователів.

Навчальний захід під назвою: «День цивільної оборони: Допомогти! Урятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» було проведено вихователями цього закладу разом із співробітниками Іванівського районного сектору рятувальної служби.

Навчити дітей найголовнішому — елементарним правилам безпеки у випадку надзвичайних ситуацій — така мета цього заходу.

Під час теоретичної частини малюки засвоїли інформацію про те, чого робити не варто, що потрібно у всьому слухатися маму і тата, а також вихователів садочку, і найголовніше — у випадку пожежі телефонувати на номер 101.

Ну, а на закріплення пройденого матеріалу тут же, на місці, діти провели показове навчання з евакуації з приміщення та мали змогу подивитися, як працюють пожежні в умовах, близьких до справжніх.

Захід вийшов жвавим, веселим, і головне — інформативним.


Від керівництва ДНЗ «Світлячок»

висловлюємо щиру подяку Причині О.Г. — начальнику  Іванівського районного сектору ГУДСНС України в Херсонській області,  Назаренку О.О — провідному інспектору, Дробному І.В. —  капітану, Плехуну Є.М. — старшому лейтенанту, Османову АЕ-У — сержанту, Панкєєву Є.В. — т.в.о. командира відділення, Бузгану К.А. — пожежному рятувальнику, Гришку В.В.  — водію за вмілу і швидку   організацію   зустрічі з дошкільнятами,   за   високий   професійний   рівень   у   розкритті   основних   питань   пожежної   безпеки.  

Користуючись нагодою, вітаємо всіх працівників Іванівського районного сектору ГУДСНС України в Херсонській області 2-го Державного пожежно-рятувального посту з їхнім професійним святом.      Бажаємо їм   життєвої   енергії,   незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності в справі служіння   народу. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, щастям та добром. 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Молодці!!!!Добрі навички стануть в пригоді в дорослому житті!Щира подяка всім працівникам дитсадка, та рятівникам пожежноі частини за навчальний захід.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com