ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Пошук справедливості — справа непроста для пересічних громадян

Правосуддя і справедливість у діяльності органів державної влади нашої країни — вельми цікава штука. Якщо ви стали жертвою правопорушення, то вам треба попобігати і пошевелити неквапливих чиновників, щоб досягти хоч крихти справедливості.

А якщо і вибігаєте — результат та покарання для кривдника не завжди адекватне заподіяному.

Один такий неприємний випадок стався із жителем села Верби Нижньосірогозького району. Там двійко місцевих фермерів вирішили «побикувати » у місцевому барі. Будучи під градусом, чоловіки почали з’ясовувати з ним стосунки.

Хлопець розповів про цей випадок своєму батькові, який вирішив заступитися за сина і того ж вечора поспілкувався в барі з кривдником. Розмови не вийшло, а замість неї формальна бійка, у результаті якої батько хлопця отримав декілька потужних ударів, після чого втратив свідомість.

Після того, як прийшов до тями, він разом із сином відправились до себе додому.

На цьому моменті історія отримала вельми цікаве продовження. Перебуваючи у п’яному угарі, агресор разом із своїми друзями вирішили приїхати до жертви додому і там розставити всі крапки над «і», у своєму розумінні цієї справи.

Так і зробили. Звісне діло, веселу компанію ніхто до житла не запрошував, відтак чоловіки силоміць потрапили до квартири жертви їхнього нападу, де один із них побив як хлопця, так і його батька, за одно і дісталося матері хлопця.

Цього агресору здалося замало, і він буквально розтрощив усе майно своїх жертв у квартирі.

Про це потерпілий зробив заяву до поліції, і звісне діло, зафіксував належним чином факт побиття.

Певно, що чоловік помилився, коли подумав, що правоохоронні органи швидко розплутають справу, адже аналогічні провадження розслідуються за місяць-два, і швидко виносить вирок, щоб відбулося торжество справедливості. Проте не в цьому випадку.

Розслідування тривало цілих чотири роки, а результати змушують навіть безпечних людей задуматись про володіння вогнепальною зброєю для самозахисту.

Як виявилося, поки тривало слідство, термін давності притягнення основного агресора до відповідальності по одному із епізодів сплив. Благо по іншому суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на один рік, правда із заміною покарання на іспитовий термін.

Але найцікаввше — факт недоторканості житла потерпілого. Через ряд юридичних формулювань виявилося, що насильно до помешкання жертви ніхто не потрапляв, так як формулювання статті передбачає факт насильства до проникнення у житло, а у цій справі насильство трапилося вже після проникнення.  Відтак цей цікавий і дуже важливий факт залишився без належної юридичної оцінки.

Окрім того, інші співучасники злочину виявилися свідками, замість того, щоб зайняти своє законне місце на лаві підсудних.

Як розповіли нашому виданню жертви злочину, те, що справу доведено до суду і нехай криво, але все ж таки один із учасників отримав визнання винуватості та хоч м’яке, але покарання — велика справа. Вони підозрюють, що таку неквапливість правоохоронців мотивувало те, що агресори є фермерами, відповідно небідними людьми.  У таких випадках справедливості шукати дуже важко. Чотири роки їм довелося бігати між правоохоронними інстанціями і чи не силоміць видушувати від них процесуальних дій щодо своїх кривдників.

На цьому вони не зупиняються і зараз подають позови до судів вищих інстанцій, щоб добитися справедливого покарання для інших учасників злочину.

Ну а автор, як ярий прибічник ініціативи вільного оберту короткоствольної вогнепальної зброї ще раз пересвідчився, що все ж таки із пістолетом під подушкою у нашій країні спиться значно міцніше, аніж без нього.

Адже якби в жертв нападу був би легальний пістолет, то справа пішла б у зовсім іншому напрямі, а справедливість відбулася прямо ж на місці і  не чекала чотири роки, купи заяв, судових розглядів і дуже м’яких вироків…

Ознайомитися з обставинами справи і рішенням суду можна за цим посиланням.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 6

Додати коментар »

 
 
 

Стосовно зброї. У київській області в будинок пенсіонер, ветерана війни, якому вже було більше 75 років у ночі через вікно проникають двоє здорових чоловіків з метою пограбування. Дідусь був мисливцем і мав, як написано в статті біля подушки рушницю. Від розбитого вікно прокинувся, зрозумівши що його хочуть пограбувати — здійснив постріл в сторону нападників — одного вбив, а іншого поранив. Здавалося б все правильно — на немічного пенсіонера в його домі в ночі нападають і дідусь все правильно зробив. АЛЕ НІ!!!!!!!!! Дідуся судили і визнали винним у перебільшенні мір необхідної самооборони, бо виявилося що грабіжники не мали при собі зброї ( всі адекватні люди розуміють що двом чоловікам не потрібна зброя щоб справитись з похилою людиною), але суд визнав дідуся ВИННИМ

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Щоб уникнути проблем зі стріляниною потрібно мати при собі набої з резиновою картечью .

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

Потрібно було обох на місці злочину прикінчити!!!!Адже дідуся вони живим би не залишили це однозначно!!!От вам і справедливість !Це ж самозахист!!!Скільки людей похилого віку стають жертвами лодарів та тунеядців,яким хочеться легких грошей!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Владу можна сміливо прирівнювати до бандитів, от вони вже й законами захищають грабіжників

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
Голос народу
 

Пора уже прийшла зробити поліції Врадіївку. А то як Н СІРОГОЗ так і Іванівські в таких справах ведуть себе як п. …… Краще в такій ситуації валити кривдника, просто нічого не доведеш, а так хоть на душі буде спокойно, що тварка покарана.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 

парня уже живого нету, а расследование никак не закончат…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com