Налаштуйся на окупаційне FM

У той час,  поки влада країни сконцентрована на організації українського теле- та радіомовлення на тимчасово окупований Крим, такі райони, як Іванівський та Нижньосірогозький, залишаються без будь-якого радіомовлення.

Усе, що можна спіймати у цих районах це — Національне радіо України на хвилі 105.8 FM із передавача у Василівці Каховського району. Та й те ловить через метр.

Здавалося б, цю прогалину повина була б заповнити державна програма «Мовлення громад», у якій місцевим громадам надають право на малопотужне  FM мовлення, щоб задовольнити потреби жителів громад у інформаціно-розважальному радіомовленні.

Проте і тут провал. Як показав досвід КП «Іванівське радіо», попри широку рекламу цієї програми, державні органи так і не спромоглися прорахувати радіочастоти для Іванівського району.

Проте не все так погано. Місцями в Іванівському та Нижньосірогозьких районах почало працювати радіо із тимчасово окупованого Криму.

Для прикладу,  сьогодні у самісінькому центрі смт Нижні Сірогози, у лічених метрах від нижньосіргозької телевежі досить пристойно працювало кримське «Море ФМ» на відео.

І поки українські спеціалізовані органи відверто буксують, народу нічого не лишається, як слухати окупаційне. І нехай поки що ловить нестійко, але щось підказує, що поки наші чини розкачаються, добра частина Херсонської області вже буде мати стійке радіопокриття російськими радіостанціями.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

Наша влада поки налаштується, то просере і країну.
Зате в офшорах у них все гаразд.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

Едрен батон . Радио хочеш слушай нехочеш не надо прав кто сказал наша влада просрала ВСЕ и просрет остальное . Спасение утопающих дело рук самих утопающих . Брось соломинку зацепится и вьілезет а нет сложет руки и утонет .

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com