ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці відзначено поліцейських

Сьогодні під час розводу нарядів на профілактику правопорушень на території ринку начальник Іванівського відділення поліції Віталій Боднарук зробив оголошення про заохочення медалями та відзнаками співробітників Іванівського районного відділення поліції

Відповідно до Наказу Міністерства Внутрішніх справ України медаллю «15 років сумлінної служби» нагороджено майорів поліції Супруна Сергія Івановича та Кіріченко Олену Валентинівну.

Відзнакою Президента України за участь вв антитерористичні операції на сході України нагороджено Кожушину Максима Богдановича.

Подивитися цей момент можна в нашому відео з  2.45 хвилини

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 9

Додати коментар »

 
 
Евгения....
13 апреля, 2018 о 22:33 IP автора: 178.93.18.106
 

Елена Валентиновна!Поздравляю с наградой!Здоровья ,успехов на службе,счастья!Всех благ!

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 9

 
Аноним
14 апреля, 2018 о 08:43 IP автора: 46.133.194.123
 

Люди! А чи є за що нагороджувати? Посадили продавців трави чи крадіжки розкриваються? Реформа провалилася і нічого не змінилось — працюють за галочку а не для людей

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
правоохоронець
14 апреля, 2018 о 10:18 IP автора: 107.167.108.241
 

Аноніме, замовкни краще, це ж не ти сутками на собачій роботі, що сімю вже невпізнаєш. Поісти ніколи. Напевно сидиш вдома, граєш в карманний більярд та брюхо набиваєш. Приходь та запишись в дружину, будемо разом порядок наводити, та й друзів однодумців приведи і тоді побачемо за що ти критикуєш.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 17

 
Аноним
14 апреля, 2018 о 10:37 IP автора: 46.133.194.123
 

Правоохоронець — а по факту дармоїд! Спочатку повагу до себе заслужіть цією 24 годинною працею. Це коли не пяниць — бідняків для галочки пресуєш. А коли реально зупиняєш наших олгірхів які постійно під шафе, це коли діти не знають де можна травки купити, це коли злочини розкриваються а не в бідолахи знайшли самопал, травки і він здійснив вбивство Кеннеді

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
Андрей
14 апреля, 2018 о 11:54 IP автора: 77.111.244.22
 

Говорю о полиции просто: посмотрите на фото где стоит Кузьменко И.В. разве это строевая стойка?! Понятно, что Полиция должна в первую очередь руководствоваться своими Законами и правилами, но извините если Полиция пользуется Строевым уставом, а она им пользуется, мое мнение надо учить полицейских этому. Хотя бы раз в неделю проводить Строевой смотр с элементами Строевой подготовки. Этого в современной Полиции, вроде никто не отменял! Ну а так скажу я не против именно Игоря, он хороший парень, крепкий боец, дай Бог вам здоровья Игорь…. Извините если что не так.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 9

 
Андрей
14 апреля, 2018 о 12:00 IP автора: 77.111.244.22
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 12

 
Водоводовець
14 апреля, 2018 о 12:02 IP автора: 46.211.123.52
 

Правильно аноним. Они не чего не видят вокруг, только алкашей катают и дают подписать все преступление. А начальник их даже к нам в водовод по нужде ездит. И кормим бозоплатно его! А работники пьяные сами по барам розсекают.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
Андрей
14 апреля, 2018 о 12:24 IP автора: 109.87.20.239
 

Ну, если быть откровенным так с стороны читаю новости своей Родины… новости пестрят только о Водоводе либо о Полиции либо о СС МЧС, ну конечно куда Церковь денешь…. Как всегда и везде во всех СМИ. Но спасибо хоть такое есть, молодцы, ранее такого потока информации вообще не было!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 8

 
Аноним
18 апреля, 2018 о 13:24 IP автора: 37.52.152.217
 

Сергей Иванович! Поздравляем! Желаем крепкого здоровья и
успехов в вашей службе.