В Іванівці відзначено поліцейських

Сьогодні під час розводу нарядів на профілактику правопорушень на території ринку начальник Іванівського відділення поліції Віталій Боднарук зробив оголошення про заохочення медалями та відзнаками співробітників Іванівського районного відділення поліції

Відповідно до Наказу Міністерства Внутрішніх справ України медаллю «15 років сумлінної служби» нагороджено майорів поліції Супруна Сергія Івановича та Кіріченко Олену Валентинівну.

Відзнакою Президента України за участь вв антитерористичні операції на сході України нагороджено Кожушину Максима Богдановича.

Подивитися цей момент можна в нашому відео з  2.45 хвилини

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 9

Додати коментар »

 
 
Евгения....
 

Елена Валентиновна!Поздравляю с наградой!Здоровья ,успехов на службе,счастья!Всех благ!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 9

 
 

Люди! А чи є за що нагороджувати? Посадили продавців трави чи крадіжки розкриваються? Реформа провалилася і нічого не змінилось — працюють за галочку а не для людей

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
правоохоронець
 

Аноніме, замовкни краще, це ж не ти сутками на собачій роботі, що сімю вже невпізнаєш. Поісти ніколи. Напевно сидиш вдома, граєш в карманний більярд та брюхо набиваєш. Приходь та запишись в дружину, будемо разом порядок наводити, та й друзів однодумців приведи і тоді побачемо за що ти критикуєш.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 17

 
 

Правоохоронець — а по факту дармоїд! Спочатку повагу до себе заслужіть цією 24 годинною працею. Це коли не пяниць — бідняків для галочки пресуєш. А коли реально зупиняєш наших олгірхів які постійно під шафе, це коли діти не знають де можна травки купити, це коли злочини розкриваються а не в бідолахи знайшли самопал, травки і він здійснив вбивство Кеннеді

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
 

Говорю о полиции просто: посмотрите на фото где стоит Кузьменко И.В. разве это строевая стойка?! Понятно, что Полиция должна в первую очередь руководствоваться своими Законами и правилами, но извините если Полиция пользуется Строевым уставом, а она им пользуется, мое мнение надо учить полицейских этому. Хотя бы раз в неделю проводить Строевой смотр с элементами Строевой подготовки. Этого в современной Полиции, вроде никто не отменял! Ну а так скажу я не против именно Игоря, он хороший парень, крепкий боец, дай Бог вам здоровья Игорь…. Извините если что не так.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 9

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 12

 
Водоводовець
 

Правильно аноним. Они не чего не видят вокруг, только алкашей катают и дают подписать все преступление. А начальник их даже к нам в водовод по нужде ездит. И кормим бозоплатно его! А работники пьяные сами по барам розсекают.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
 

Ну, если быть откровенным так с стороны читаю новости своей Родины… новости пестрят только о Водоводе либо о Полиции либо о СС МЧС, ну конечно куда Церковь денешь…. Как всегда и везде во всех СМИ. Но спасибо хоть такое есть, молодцы, ранее такого потока информации вообще не было!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 8

 
 

Сергей Иванович! Поздравляем! Желаем крепкого здоровья и
успехов в вашей службе.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 2

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com