Іванівські поліцейські провели профілактичне відпрацювання ринку

Сьогодні Іванівські правоохоронці провели профілактичне відпрацювання Іванівського ринку.

Як зазначив начальник Іванівського відділення поліції Віталій Боднарук, мета цього відпрацювання — забезпечити безпеку жителів району, а також їхнього майна під час візиту на районний ринок.

Сьогодні наше завдання — показати, що люди можуть приїжджати на ринок із дальніх сіл, зі всіх усюд, не хвилюючись за безпеку свого майна. У той же час усі, хто мають наміри протиправних дій, повинні бачити, що їхні діяння не залишаться без відповідної реакції правоохоронців.

Цього разу поліцейські особливу увагу приділяли дрібним крадіжкам на ринку: гаманців, сумок, велосипедів, тощо.

Окрім того, поліцейські провели роботу щодо впорядкування руху та паркування транспортних засобів у районі ринку. Сьогодні поліцейські обмежуються усними зауваженнями.

Усього за сьогоднішній день поліцейськими складено дев’ять протоколів про адміністративні правопорушення. Із них п’ять за порушення правил дорожнього руху, два за невиконання батьківських обов’язків та два за розпивання алкогольних напоїв на ринку.

Робота з профілактики правопорушень триває. Проте тепер порушникам вимог знаків дорожнього руху на території ринку не обійтися усними попередженнями. Далі на них чекає процедура адмінпокарань. Так що дешевше бути законослухняним водієм та дотримуватися вимог правил дорожнього руху.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Молодцы, приедте в Сирогозы покажите как нести службу, на рынок ни зайдеш одни рыбные ряди по дорогам прямо с багажников, места видно продаются колегами.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com