Жителі іванівських сіл пишуть декларації про доходи

Першого травня 2018 року спливають терміни подачі декларацій про доходи громадян. До цієї дати всі громадяни України мають відзвітувати перед державою про отримані доходи в 2017 році.

Кампанія з декларування проходить активно і в Іванівському районі. Цими днями співробітники іванівського відділення ДФС їздять по селам Іванівського району, де надають роз’яснення громадянам щодо заповнення декларацій, сплати податку за доходи громадян та військового податку.

Сьогодні податківці побували в селах Шотівка та Благодатне. Завтра запланований виїзд до Воскресенки і Нововасилівки. 17 квітня податківці завітають до Агайман та Трохимівки.

Під час цьогорічної кампанії з декларування особливий акцент робиться на декларуванні так званих » фермерів-одноосібників». Тобто тих громадян, які самостійно обробляють свої паї або ж прикривають собою тіньову діяльність фермерів-орендарів.

Деклараційна кампанія практично непомітно пройде як для тих, хто дійсно самостійно обробляє свій пай, так і для тих, хто здає землю через офіційні договори оренди,  адже у першому випадку людина свідомо знає нащо йде,  у іншому,  за неї відзвітує фермер.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 8

Додати коментар »

 
 
 

Так прикинув, порахував. ПДФО -18%. Військовий 1,5%. Земельний 0,6% від нормативної грошової.
Якщо у вас один пай розміром 7 га і ви задекларували 50 тис грн доходу то всі податки, включно із земельним, на один пай складуть трохи більше 10 тис грн.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

Тобто податкові надходження на 1 га землі мають становити десь 1,4 тис грн на рік.
Тобто доходи сільської ради у 4 тис га землі мають становити десь близько 5 млн грн.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 

Добре,що є пенсія, а тоб нічим булоб заплатить.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 

Дякую, Романе за під рахунок, не втішнні цифри, а якби ти знав як податкова біхає за фермерами і одноосібними щоб заплатили хоть якусь копійку,наприклад якщо ти отримав з пая 7000 за плати Віті і ульяні 1300 грн. Ось тобі і плитка і побілка в отг. А все з наших грошей, ми заплатили а хтось зіроньки ставить

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

До чого тут люди?це все отг робить, найрозумніші та дбайливіші в світі.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 6

 
 

Приятно видеть ,улыбающегося налогоплательщика , когда финансы имеются .Так Александр ?

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
Голос народу
 

Роман ти дуже добре рахуєш, як у Верхній раді, що 50. .7г. А тепер рахуємо , семочка дала по 6ц. Ціна на той час 7, 600 за 1то. А порахувати виходить 31920. Це всього, а як же затрати. Віднявши вложение, виходить менше мінімалки..А на одне вугілля потрібно 18 т. От і доходят люди до межі бідності, а з них тянуть ті копійки.А ті хто триває мільйони доларів, жирують. , а налоги не платять.Ось, що писати треба.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
 

будут селяни продавать землю по дешевке, власть имущим

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com