Іванівське бюро безоплатної правової допомоги завітало в гості до військових

6 квітня представники іванівського безоплатної правової допомоги у складі делегації Херсонського центру безоплатної правової допомоги завітали в гості до військовослужбовців ЗСУ на навчальному полігоні «Широкий лан»

Співробітники юридичної служби відвезли військовим подарунки та частування, які збирали представники всіх місцевих центрів бюро безоплатної правової допомоги в Херсонській області.

Також військовим подаровано тематичні дитячі малюнки, частина з яких була від навчальних закладів Іванівської ОТГ.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє директор регіонального центру цієї установи Марина Єлісєєва:

 

Сьогодні їздили з Ведмецкий Юрий до бійців херсонського батальону територіальної оборони «Сармат», який зараз знаходиться на навчаннях на Широкий Лан. Юрій сам служив в цьому батальоні ще в перших хвилях мобілізації.
Відвезли подарунки до Пасхи, малюночки та сувеніри, зроблені діточками різного віку зі шкіл та дітсадків усієї області, з їхніми такими світлими і щирими побажаннями військовим…
Дякую Anna Mozurayte за фінансову підтримку, своїм працівникам місцевих центрів та бюро правової допомоги області, які долучилися до збору малюнків та подарунків нашим бійцям, і передаю від них щирі вітання і подяку за наші теплі слова і увагу. Словом, за те, чого так не вистачає там. Також розповіли про систему з надання #БВПД, роздали буклети.
Сонце і вітер протягом декількох днів сприяли нам, і ми змогли доїхати до самого лагерю.
Неочікуваним для мене стало те, що в батальоні зараз проходять службу 25 дівчаток ?. А ще є бійцівський пес який спочатку лежав в строю, а потім вийшов привітатися з нами ?

 

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com