Агайманську сільську раду зобов’яжуть навести лад із дитячим майданчиком

Каховська місцева прокуратура має намір визнати та оскаржити бездіяльність Агайманської сільської ради щодо визначення балансоутримувача дитячого майданчика, розташованого неподалік будівлі сільської ради.

Позов із таким змістом подала прокуратура до Херсонського окружного адміністративного суду.

У позові представники прокуратури просять суд:

— визнати протиправною бездіяльність Агайманської сільської ради Іванівського району Херсонської області щодо невизначення підприємств, установ та організацій (балансоутримувачів), відповідальних          за          утримання об’єкту благоустрою —          дитячого майданчику та          його частин,          розташованих: по вул. Садового (біля будівлі сільської ради) в с. та зобов’язати Агайманську сільську раду Іванівського району Херсонської області вчинити дії щодо визначення підприємств, установ та          організацій (балансоутримувачів), відповідальних          за утримання об’єкту          благоустрою          — вказаного дитячого майданчика, його частин, розташованих: по вул. Садового (біля будівлі сільської ради) в с. Іванівського району Херсонської області;

— визнати протиправною бездіяльність Агайманської сільської ради Іванівського району Херсонської області щодо нерозроблення та не затвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації об’єкту благоустрою — дитячого майданчика та його частин, розташованих по вул. Садового (біля будівлі сільської ради) у с. Агаймани, та зобов’язати Агайманську сільську раду Іванівського району Херсонської області вчинити дії щодо розроблення та затвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації цього об’єкту благоустрою населення (його частин), розташованих по вул. Садового (біля будівлі сільської ради) в с. Агаймани Іванівського району Херсонської області.

Розгляд справи судом заплановано на 24 квітня 2018 року.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
 

Прокуратура краще б з хапугами в отг боролася, а не з дитячими майданчиками

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Аноним, ты не прав. Действия прокуратуры обоснованы!Во всем должен быть контроль. А потом ищем виновных как в трагедии в Кемерово..

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 9

 
 

Там стоїть пара невеличких гойдалок — і прокуратура тратить свій дорогоційний час бо зарплата від 10 тисяч замість того щоб ловити тіх хто нас обкрадає і купує потім джипи

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
 

И коррупционеров нужно ловить.. Но жизнь ребенка намного важнее!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 3

 
 

Больше похоже на шаг к ОТГ,типо Агайманский сельсовет не справляется с делами. Но, какие кадрьі, такие и обвинение — пустьіе

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
 

Лучше бы прокуратура проверила Сушка,как он разбазаривает земли,фермерам.В каждого фермера есть несколько десятков неучтенной земли.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 11

 
 

Кілька десятків. Он наш мер безнаказано в Веселівкі кілька сотень прихватизував і нічого щей прокурора посадив

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
 

На том прокуроре клейма ставить негде, потомственный вымогатель. Не, вот это как раз богоугодное дело было.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
 

Проверить в Сушка земли,бо только и знает что деньги брать .

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 9

 
 

Одних прокурорів за хабарі саджають, інших кодують від алкоголю неодноразово!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

АНАРХИЯ 4, А ти думаєш, що рішення щодо «розроблення та затвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації цього об’єкту благоустрою населення» вплине на здоров’я дітей. Краще скоріше посадили свого Сирогозького колегу хабарника. Що справді прокуратурі більше зайнятися нічим? Нехай райавтодор провірять, чи життя людей які їздять по небезпечних дорогах нічого для них не варте? Дороги, ось де справжня небезпека!!! А не майданчик який стоїть на земельній ділянці, на яку немає документів.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 3

 
 

Прокуратуру на Сушка,пускай проверят земли!Сколько можно богатеть.Куда смотрит прокуратура????

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 6

 
 

У василівкі планують створити опорну школу. Воскресенка і семенівка возитиме до василівки . Почали розробляти документи. Прокуратура перевіря як і у Агайманах усі дозволи та рішення.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 6

 
 

Васильевка пусть спустится с небес! А то после приезда к ним голови зазвездились, корона не жмёт?! Опорная школа…мечтайте

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 4

 
 

Так це голова їх коронував? Як папа римський уже.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com