Славимо Великдень!

Великдень — велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Великодній день — святий день. У цей день воскрес Син Божий — Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського.

Пасха — це початок чогось нового і чистого,  усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей — це перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого ясла – садочка «Світлячок» учить усіх традицій святкування Великодня.

Цілий тиждень вихователі разом із дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розгядали ілюстрації, писанки. Завдяки сумлінній праці вихователів діти навчилися ліпити, робити аплікації писанок. Вихованці отримували величезне задоволення від того, що вони можуть теж брати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні Великодня.

А вже наприкінці тижня в садочку відбулася великодня  розвага. До дітей завітав Хлопчик – Вістунець, який сповістив, що незабаром велике світле  свято. Дітки розповідали вірші, співали пісні, грали в ігри, а також показали інсценівку «Великдує кругла паска».

До Великодня готуються заздалегідь. Щоб Великодня діждати, потрібно всіх прощати, добро в хату пускати, а погане забувати. Давайте і ми з вами спробуємо посміхнутися один одному і залишити в себе в душі тільки добрі почуття.

Ю.Москаленко, вихователь я /с «Світлячок»

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

«Світлячок» веселий дім світло й радісно у нім!!!!Всім подяка і шана за дітей,за турботу і піклування!!!!Хай господь вас береже!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Шановні працівники дитячого садочка , з задоволенням завжди дивлюся світлини ваших заходів , видно , що у вашому садочку працюють люди , закохані в свою професію. Своєю роботою ви прививаєте любов до України своїм вихованцям. Молодці , зі святом вас усіх , щастя вам і Божої благодаті.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com