ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Нижньосірогозька райлікарня отримала гуманітарну допомогу

Нижньосірогозька районна лікарня отримала чергову допомогу від  голландської організації Stichting Oekraïne heeft hulp nodig. Про це повідомляє Нижньосірогозька РДА на своїй сторінці у Фейсбук.

3 квітня, напередодні Великодніх свят, Aldwin Luijnenburg знову відвідав Нижньосірогозьку центральну районну лікарню. І не з пустими руками. Уже вдруге він привіз гуманітарну допомогу від голландської організації Stichting Oekraïne heeft hulp nodig, яка стане в нагоді хворим людям – пацієнтам цієї лікарні, які є мешканцями не тільки Нижньосірогозького району, а й інших.

На своїй сторінці у Facebook Aldwin Luijnenburg поділився своїми враженнями: «Невелике українське село Херсонської області, але з великими людьми, такими, як Геннадий та Вікторія Гомони. Я дуже поважаю вас. Кожен пацієнт, якому ви допомагаєте, кожна дитина, якій ви допомагаєте народжуватись, безцінні. І разом ми можемо допомогти багатьом пацієнтам.»

Мешканці Нижньосірогозького району дуже вдячні Aldwin Luijnenburg та голландській організації Stichting Oekraïne heeft hulp nodig за увагу до їхнього маленького містечка та за турботу про його мешканців.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 18

Додати коментар »

 
 
 

Сірогозьці свою лікарню дбають, там керівник на своєму місці, Та найперше, погляньте зараз, сірогозька лікарня чиста, вибілено кругом, лікарі привітні, обслуговуючий персонал на своєму місці. І на нашу лікарню погляньте: обдерта, сходи руйнуються, відмостка лущеться, лікарі то пьють, то ще чого похлєщє роблять. Вчора був суботник та лікарня мабуть виняток — єдина установа темне пятно в Іванівці. Розробники.

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
 

Позорники.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

Лікар і директор від Бога.весь штат укомплектовані, палати чисті теплі і охайні, медперсонал вічливий і знає для чого він знаходиться на робочому місці,пишу все це тому що недавно пришлось полежати в їхній лікарні,чистота порядок і повага до пацієнтів, такого в Херсоні не дочекаєшся тільки якщо за гроші.бажаю процвітання здоров’я і успіхів в їхньому нелегкому труді.дуже шкода що у нас такого не буде ще дуже довго…

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 0

 
 

А наші ходять голову скривлять на бік. І йдуть керівнини задрипані, тіки в чарку навчились заглядать і більш нічого! Шо в раді шо РДА шо лікарні. І не стидно їм???? А Пан Гомон на своєму місці молодець. Н — Сірогозцям повезло з керівництвом. МОЛОДЦІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
 

А що ж наша лікарня?спонсорів не шука,пологове закрили і раді.Гинеколога нема,який оперує,хірурга часто нема І куди їхати?Якщо в тебе не має грошей ,то всьо…Без грошей не дивляться у нашій лікарні,так же само і в Нижніх Сірогозах,якщо ти не платіжеспособний не глянуть,скажуть їдте за місцем проживання.Шкода що така велика лікарня як у нас пропаде без лікарів,і куди там Н-сірогозам,одне що в них головний лікар молодець,на своєму місці.А у нас зостались злі пенсіонери,які всіх повиїдали і лікувати не хочуть,та і не можуть дивлячись правді у вічі!За таких людей як вони кажуть ПОРОЖНІЙ КОЛОСОК ВИЩЕ ВСІХ СТОЇТЬ!

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
 

Тот кто лечился в Нижнесерогозкой больнице в нашу уже не пойдет, там персонал вежливый и на ноги людей ставят, а не в яму ложат. Гомон молодец, очень хороший человек и врач!

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Безумовно сірогозці молодці, якщо випросили таку допомогу! Почухайте потилицю наші керівники і не тільки лікарні, а і РДА та райради, та візьміть приклад з сусідів. А то медалі та ордени отримуєте а робити нічого не хочете.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
сирогозка
 

Не перехвалить, чужа жинка всигда кращою здаеться. Так и больница. Тут своих проблем хватае. А про деньги за лечение ето правда, нигде не вылечать бесплатно и тут тоже.
И случаи смертей изза халатности было.
Но что порядок навел главрач в здании ето бесспорно.
Если помрешь, то в красивой обстановке.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
 

Взагалі то, нормальній людині своя жінка кращою здається. У всякому разі, з моїх спостережень за оточуючими…. Якийсь сумний у Вас життєвий досвід , шановна.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 5

 
 

Я лікувалася у Гомана, він гарна і чуйна людина.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Безумовно, Геннадій Іванович молодець. Велика йому шана!
Але треба також подякувати іншим добрим людям, що приймали участь в організації надання цієї допомоги
Їх, повірте, багато, і це скромні люди. Але справжні патріоти і щирі українці!

Також радує, що Нижньосірогозька ЦРЛ впевнено входить в реформування медицини, і сподіваємось, буде не гірше, ніж раніше.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 0

 
 

Зато в нас в больнице,только наступает вечер по отделениях мед персонала ненайдёш.Все групируются и начинается мед-шакбаш(пьянка).Если позовёш,то ещё и получиш,что отрвал от процеса(пьянки).

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
 

Зато у нас трегуб кончил больницу и свалил по тихому. В следующем году, как будут больницу закрывать, будете знать благодаря кому это.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 3

 
 

1

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 

Сейчас нет нормально руководителя у нас в больнице. В свое время все делали строили. А теперь кабзда пришла всему. Новый главрач валит по тихоньку больницу. В общаге на хоздворе ремонт начали, и как такое совпадение и ремонт начала делать отдел кадров, главврачиха их. Наверное просто совпало. Трегуб ремонт дома делал за счет роддома. Плохо что не кто не проверят не кого все схвачено у нас. Беспредел. Пан Довбня проверьте пожалуйста их как-то….

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Одні авьомобілі купують інші ремонти роблять, а що хотіли? У Сушка землю повірить треба, а у громаді уся земля у надійних руках.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 3

 
 

Всі думають ,що все загребуть.Проста істина за все прийдеться заплатить!!!!!Тільки одне жалко- розплачуються діти!!!!Завжди б’є по тих місцях де найбольніше!!!!!Думайте люди що робите!!!!Ремонти це гарно-головне щоб душа і совість була чиста!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

А что в свое время строили? Больница была когда построена? К сожалению все выходит из строя. Люди, Вы бы лучше поддержали.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com