Іванівські поліцейські провели профілактичний захід у Дружбівському НВК

Сьогодні начальник Іванівського відділення поліції Віталій Боднарук разом з інспектором ювенальної превенції Юрієм Бардадимом  завітали до Дружбівського НВК, де провели профілактичну роботу щодо недопущення дітьми адміністративних чи кримінальних правопорушень.

Іванівський район зіштовхнувся з ростом правопорушень, скоєними дітьми. У минулому році кількість таких порушень зросла на 200%.

За три місяці поточного року іванівськими правоохоронцями складено на неповнолітніх чотири протоколи про адміністративне правопорушення за куріння в громадських місцях, один протокол за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння. Ну і більше за всіх дістається батькам іванівських неслухів. За зазначений період поліцейськими складено на них 14 протоколів  за невиконання своїх батьківських обов’язків.

Поліцейські розповіли дітям про негативні наслідки їхніх необдуманих вчинків, про шкоду для здоров’я та всього суспільства взагалі.

Цей захід — не останній. Уже завтра правоохоронці завітають до Іванівської школи № 2 з аналогічною місією.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Каждое утро с 8-8.30 за плитами дома Дебелого ученики 7-8 классов курят и учителя стоят автобус ждут через 10метров и делают вид что не видят что дым валит 4 человека открыто курят,одни и те же.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 6

 
 

У них есть родители . старшекласники курили во все времена .

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

Чого винні вчителі!!!!!?Мами всі курять!!!!Ось приклад.Починайте з сім’і.Дитина це люстерко моральноі чистоти мами і тата.Ось у чому справа!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 

Є стара приказка: «Вчителям діти до пори, а батькам до віку». Задумайтесь батьки!

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com