Розетка замість каністри — так нині заправляють патрульний автомобіль в Н.Сірогозах

Близько року минуло з того часу, як Нижньосірогозьке відділення поліції отримало у службове користування новенький позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV. Цікавою особливістю цього автомобіля є його гібридний привід між електро-та бензотягою.

Як розповідають самі поліцейські, автомобіль дуже зручний і економний, проте не без своїх особливостей.

Так, дійсно, використання електротяги дозволяє зменшити використання бензину до 4,2 л на 100 км. Одного заряду вистачає на 150- 200 км пробігу, що практично дорівнює потребі добового патрулювання. Проте, коли вмикається двигун внутрішнього згорання, то нівелюється вся вигода, адже під капотом автомобіля поселився справжній монстр, який споживає до 16,5-18 літрів бензину на 100 км шляху.

Особливо цей «монстр» проявляє себе в зимовий час. У цю пору року батареї автомобіля втрачають у енергоємності, плюс іде багато енергії на обігрів салону та приборів. Відтак електрозаряду вистачає дуже не на довго.

Але у поліції розповідають, що у цей час автомобіль більше знаходиться у гаражі, аніж на патрулюванні.

За весь час, як автомобіль передано Нижньсірогозькому відділенню, ним наїздили більше 25 тис км, що є вельми скромним показником. Як зазначили у відділенні, цей автомобіль використовується виключно для потреб патрулювання. На ньому не їздять у Херсон, його не використовують для інших потреб райвідділу. Кожна поїздка фіксується на авторегістратор, постійно знімаються показники кілометражу пробігу, від того і такі показники пробігу.

Цікаво те, що право управляти автомобілем має не кожен поліцейський. За позашляховиком закріплено конкретних водіїв, які пройшли спеціальне навчання водінню безпосередньо такою машиною.

Щодо переваг Mitsubishi Outlander над іншими марками автомобілів, які перебувають на оснащенні поліції, то тут переваги не такі яскраві. Як зізнаються поліцейські, так, це автомобіль із 21 сторіччя. Швидкий,економний, зручний, екологічний, і переваги можна ще довго перераховувати.

У жодне порівняння з віджитими ВАЗами, УАЗами не йде. Проте, якщо поглянути на ціну цього автомобіля, то на ринку є цікавіші пропозиції. Так, за гроші, витрачені на купівлю одного Mitsubishi Outlander, можна купити десять! таких автомобілів як Daewoo Lanos. Якщо ці автомобілі перевезти на газ, то економічний ефект буде не менший, ніж у позашляховика. Ну і звісно, що десять автомобілів — це не один. Це практично повна потреба райвідділу в транспорті.

Проте так чи інакшеі атавтомобіль уже тут і працює на благо громадської безпеки жителів Нижньосірогозького району. Цілком можливо, що дуже скоро весь автопарк правоохоронців буде змінено на подібний транспорт, і  хоч у цьому плані наша наблизиться до європейських стандартів роботи.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

В Сірогозах то добре, а що в вашому районі?? Я бачу тільки гнилі ВАЗівки, аж глядіти на них моторошно.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Александр
 

А наши с бутылки заливают. Только где дели тот бензин что рада дала им??? Если они говорят что мы его и не видим.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com