Дорожні служби кинули всі сили на ремонт М14 (оновлено)

Дорожні служби Херсонської області активно взялися за ремонт дороги Мелітополь — Одеса ().

Сьогодні ділянка цієї дороги від нижньосірогозького перехрестя  в сторону Мелітополя латали дорожники з Великої Лепетихи (на фото).

Як розповіли робітники, наразі  більша частина обласних дорожніх служб працюють на цій дорозі. Стоїть завдання в найкоротші терміни ліквідувати ямковість. Зокрема, нижньосірогозький райавтодор працював у напрямку Каховки. Каховчани працювали назустріч нижньосірогозцям.

В іванівському райавтодорі нашому виданню розповіли, що вони працюють на цій же дорозі, тільки зі сторони Запорізької області. Дорожники рухаються назустріч своїм колегам з Великої Лепетихи.

Як зазначили у іванівському райавтодорі, орієнтовно за тиждень планується закінчити ямковий ремонт на м14 та перейти на багатостраждальну дорогу Лепетиха — Генічеськ ().

А тим часом нижньосірогозькі дорожники вже частково почали ремонт ділянки цієї дороги зі своєї сторони.

Сьогодні грейдер підприємства розрівнював узбіччя дороги на відрізку від Нижниіх Сірогоз  до перехрестя. Як повідомив нашому виданню грейдерист, зараз вони зрізають узбіччя на найважчих ділянках дороги, щоб там не накопичувалася вода. Після ремонту М14 нижньосірозці розпочнуть ремонти зазначених ділянок.


А так зараз виглядає дорога Лепетиха-Генічеськ, на межі Іванівського та Генічеських районів. Відео прислали наші читачі

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

опять плюнут в ямку асфальтом на две недели хватит деньги спишут как будто асфальт укладывали всплошную за такой ремонт стрелять надо и начинать с начальства

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
 

Їздив місяць тому до Н.каховки і проїхав вчора — ям стало більше, ями стали більше. Був теплий без дощу робочий день- жодного працівника райду на трасі

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com