У Нововасилівці проведуть «Ретро-концерт»

У селі Іванівської ОТГ планують провести «Ретро-концерт» для жителів села.

На концерті плануються вікторини та інші розважальні заходи.

Родзинкою заходу стане змагання чоловічих та жіночих костюмів у стилі 80-х років. Переможці отримають призи та подарунки.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
 

О це да, вирішили Василівців купити концертом.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 2

 
 

А вони тільки концерти і чистоту наводить навчилися . А шо результат видно відразу, люди хвалять, а реально працювати на користь громади і непотрібно

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
 

Ретро- концерты — это хорошая идея!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 3

 
 

Василівці вже побачили один концерт у школі.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
 

Як вам така новина? Василівців залишили без послуг. Обіжені не теплою зустріччю, «керівники » заборонили приїздить секретарю надавати послуги людям. Це попахує хворобою мозку. Це так схоже на наше неврівноважене ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Василівці, прокиньтеся! Якущенко не секретар, а спеціаліст загального відділу селищної ради і має цілий ряд обов’язків! Вона і надалі вчинятиме нотаріальні дії на території вашого села за запрошенням старости. Видача усіх видів довідок, здійснення актів обстеження, прийняття усіх видів заяв громадян, надання консультацій — прямі обов’язки старости, у Вашому випадку Хотієнка Леоніда Михайловича, якого ви самі обрали колись сільським головою. Якщо він не справляється з обов’язками збирайте підписи про його звільнення і обирайте компетентного старосту. Не звалюйте всю вину на ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 11

 
 

Та ні. Василівці, майте голову на плечах. Якщо звільнять то Вітьку і Вітку. Добре ви їх випороли. Ти бач не сподобалося. Вирішили помститися.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 2

 
 

Так навіщо штату 75 одиниць у Іванівці? Розсадіть їх по селам. Все доя Іванівки. От вам і ОТГ

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
 

Депутати, ви зовсім холопи чи без освіти? Що не розумієте як проводити треба сесії? Тоді скажіть, що ви тупі і складіть повноваження та гайда подомам, коров пасти.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Люди, ви взагалі про що говорите?! Ви чим хизуєтесь?! Тим що «добре випороли» керівництво?! І добре вам спиться вночі після вашого концерту? Несподобався їм тон секретаря, її зауваження…Ви вимагаєте до себе поваги, а самі що?? До вас приїхали поговорити, показати реальний стан речей, а ви накинулись на людей, наче вовки…

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 15

 
 

Штат в 75 чоловік їм для того , щоб забити в бюджеті ОТГ кошти на його утримання , але весь штат не набирати. Вільні кошти від існуючих таким чином вакансій розподіляти собі на 200 — відсоткові премії і таким чином отримувати щомісячно у вигляді заробітної плати по 15 — 25 тисяч грн. Оце така собі простенька , але вигідна комбінація.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Чесно , гидко, читати- писаки які нічого не роблять поливають брудом тих ,які беруться за діло і намагаються хоть ось робити. Кому потрібні вже Ваі села — де немає молоді немає майбутнього. Самі розвалили колгоспи розібрали а тепер плачите -немає роботи. Схаменіться, порахуйте на скільки Вам хвате тих два мільони!

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 6

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com