ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

У Нововасилівці проведуть «Ретро-концерт»

У селі Іванівської ОТГ планують провести «Ретро-концерт» для жителів села.

На концерті плануються вікторини та інші розважальні заходи.

Родзинкою заходу стане змагання чоловічих та жіночих костюмів у стилі 80-х років. Переможці отримають призи та подарунки.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
місцевий
04 апреля, 2018 о 07:52 IP автора: 95.132.134.84
 

О це да, вирішили Василівців купити концертом.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 2

 
Аноним
04 апреля, 2018 о 08:22 IP автора: 46.133.77.48
 

А вони тільки концерти і чистоту наводить навчилися . А шо результат видно відразу, люди хвалять, а реально працювати на користь громади і непотрібно

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
Аноним
04 апреля, 2018 о 09:14 IP автора: 37.54.158.199
 

Ретро- концерты — это хорошая идея!

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 3

 
...
04 апреля, 2018 о 09:17 IP автора: 46.211.119.232
 

Василівці вже побачили один концерт у школі.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
....
04 апреля, 2018 о 17:15 IP автора: 46.211.1.235
 

Як вам така новина? Василівців залишили без послуг. Обіжені не теплою зустріччю, «керівники » заборонили приїздить секретарю надавати послуги людям. Це попахує хворобою мозку. Це так схоже на наше неврівноважене ОТГ.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
.
04 апреля, 2018 о 20:12 IP автора: 46.211.101.15
 

Василівці, прокиньтеся! Якущенко не секретар, а спеціаліст загального відділу селищної ради і має цілий ряд обов’язків! Вона і надалі вчинятиме нотаріальні дії на території вашого села за запрошенням старости. Видача усіх видів довідок, здійснення актів обстеження, прийняття усіх видів заяв громадян, надання консультацій — прямі обов’язки старости, у Вашому випадку Хотієнка Леоніда Михайловича, якого ви самі обрали колись сільським головою. Якщо він не справляється з обов’язками збирайте підписи про його звільнення і обирайте компетентного старосту. Не звалюйте всю вину на ОТГ.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 11

 
Аня
04 апреля, 2018 о 20:36 IP автора: 46.211.103.27
 

Та ні. Василівці, майте голову на плечах. Якщо звільнять то Вітьку і Вітку. Добре ви їх випороли. Ти бач не сподобалося. Вирішили помститися.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 2

 
Аня
04 апреля, 2018 о 21:07 IP автора: 46.211.157.15
 

Так навіщо штату 75 одиниць у Іванівці? Розсадіть їх по селам. Все доя Іванівки. От вам і ОТГ

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
О
04 апреля, 2018 о 21:43 IP автора: 194.50.254.170
 

Депутати, ви зовсім холопи чи без освіти? Що не розумієте як проводити треба сесії? Тоді скажіть, що ви тупі і складіть повноваження та гайда подомам, коров пасти.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
😠
04 апреля, 2018 о 23:16 IP автора: 107.167.107.120
 

Люди, ви взагалі про що говорите?! Ви чим хизуєтесь?! Тим що «добре випороли» керівництво?! І добре вам спиться вночі після вашого концерту? Несподобався їм тон секретаря, її зауваження…Ви вимагаєте до себе поваги, а самі що?? До вас приїхали поговорити, показати реальний стан речей, а ви накинулись на людей, наче вовки…

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 15

 
Ольга
05 апреля, 2018 о 08:10 IP автора: 37.54.158.199
 

Штат в 75 чоловік їм для того , щоб забити в бюджеті ОТГ кошти на його утримання , але весь штат не набирати. Вільні кошти від існуючих таким чином вакансій розподіляти собі на 200 — відсоткові премії і таким чином отримувати щомісячно у вигляді заробітної плати по 15 — 25 тисяч грн. Оце така собі простенька , але вигідна комбінація.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
Мрійник
05 апреля, 2018 о 22:50 IP автора: 46.211.150.194
 

Чесно , гидко, читати- писаки які нічого не роблять поливають брудом тих ,які беруться за діло і намагаються хоть ось робити. Кому потрібні вже Ваі села — де немає молоді немає майбутнього. Самі розвалили колгоспи розібрали а тепер плачите -немає роботи. Схаменіться, порахуйте на скільки Вам хвате тих два мільони!