Іванівці стали більше листуватися електронною поштою

Жителі Іванівського району стали більше використовувати переваги електронної пошти в мережі Інтернет для офіційного листування з органами державної влади. У той же час практично перестали використовувати такий засіб зв’язку, як факс.

Висновок про це можна зробити з аналізу Іванівської щодо запитів на публічну інформацію від жителів району.

Зокрема в 2017 році до Іванівської районної державної адміністрації надійшов 51 такий запит, що стосувалися галузей житлово-комунального господарства, культури, кадрових питань, статистичних даних, регуляторної політики, фінансової, організаційних питань, паливно-енергетичної, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, релігії, податків, торгівлі, земельних питань, агропромислової, інформполітики.

За формою надходження отримано:

поштою – 1;

електронною поштою – 48;

особисто – 2;

факсом – 0.

За категоріями запитувачів: від юридичних осіб – 35; від фізичних осіб – 20. Від представників засобів масової інформації – 3. Від громадських організацій – 21.

Відповіді на вказані запити були надані в письмовій формі та направлені на вимогу запитувачів електронною поштою, а в деяких випадках – поштою та особисто запитувачам.

Трішки більше звернень надійшло до Іванівської ОТГ.

Протягом І квартал 2018 року до селищної ради (об’єднаної територіальної громади) надійшло 72 письмових звернення, на особистому прийомі у селищного голови та секретаря ради побувало 12 чоловік, колективних та повторних звернень не було.

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року: надійшло 41 письмове звернення, на особистому прийомі вв селищного голови та секретаря ради побувало – 11 чоловік, 1 — колективне звернення, 6 повторних звернень. Дописувачами порушено 84 питання. У своїх зверненнях громадяни порушують питання соціального захисту, охорони здоров’я, земельні відносини та інше. Жодне звернення громадян не залишається без уваги. Питання за можливості вирішуються позитивно, або заявникам надаються письмові відповіді та пояснення.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com