ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівській селищній раді затверджено місцеві податки

На останній сесії Іванівської ОТГ депутати ухвалили рішення про затвердження ставок місцевих податків.

Так, ставка податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, установлена на рівні 0,3% розміру мінімальної заробітної плати для всіх населених пунктів Іванівської ОТГ.

Єдиний податок:

1) для першої групи платників єдиного податку – 7% розміру прожиткового
мінімуму;
2) для другої групи платників єдиного податку — 11% розміру мінімальної
заробітної плати.

Податок на землю встановлено на рівні:

0,6% від нормативної грошової оцінки для сільгосп земель,

12%  для земельних ділянок які перебувають у постійному користуванні (крімдержавної та комунальної).

5% для земель державної власності, за межами населеного пункту Веселівка.

Ознайомитися з повним документом можна за цим посиланням.

Також зазначеним документом установлено податок за землю на ряд об’єктів комунальної власності Іванівської районної ради, про що ми повідомляли раніше. 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 24

Додати коментар »

 
 
федір
02 апреля, 2018 о 22:55 IP автора: 178.94.52.115
 

Депутати, окрім Хураскіна на мою думку мало що розуміли, за що вони голосують. Шановні депутати, якщо хтось, кудись запізнюється то не треба ходити на засідання сесій. А в загалі, якщо подивитися на все це дійство під назвою сесія зі сторони, то це називається театром одного актора. Шановний голова ОТГ займайтеся своїми прямими обов\язками згідно Закону України про місцеве самоврядування, тобто ведіть засідання сесій особисто.

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
маленький українець
02 апреля, 2018 о 23:03 IP автора: 165.227.158.227
 

І ремонт вже зробили, тепло ж має бути…Чому ж тоді панянки дозволяють собі сидіти, мало того, що в куртках, та ще й в шапках. Це неповага до всіх присутніх.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
Ирина
02 апреля, 2018 о 23:40 IP автора: 92.113.74.169
 

Хураскину не дают и слова сказать,а лучше бы прислушались что он говорит!По земельным законам ему нет равных,очень грамотный человек,самой пришлось к нему за помощью обратиться,свой пай не могу в орендаря забрать.Так человек рассказал культурно,помог…И вообще видно,что Дима человек хорошо образованный,четко и спокойно без криков задает вопросы,на которые я так и не услышала внятного ответа.Не понравилось как ведет себя наш ГОЛОВА как то по хамски:(Подавай в суд,громаде надо богатеть!)А почему не спросили у головы и его сына какой налог они заплатили за земли?Хураскин им обом поперек горла стоит.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
Ого!!!!!
03 апреля, 2018 о 06:38 IP автора: 46.211.26.159
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 25

 
Гена
03 апреля, 2018 о 08:54 IP автора: 194.50.254.169
 

Таке враження не ОТГ а ОПГ Дебелого !

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
Ирина
03 апреля, 2018 о 14:21 IP автора: 92.113.74.169
 

Дебелі,зробіть собі податок 5% з гектару теж,як в Веселівкі і порахуйте на скільки мільйонів збагатиться ваша громада.Ось вам і кошти на Василівську школу будуть.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
Ирина
03 апреля, 2018 о 14:32 IP автора: 92.113.74.169
 

Ого!!!,Так нехай Дебелий подасть до суду и забере свои 2 мільйони,(якщо звісно це його гроші) чому я не вірю звісно,тому що бачу на якій машині їздить Хураскін (на татовом ланосі) И наш голова на джипі за мільйон.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
...
03 апреля, 2018 о 15:12 IP автора: 77.52.192.166
 

Яблуко від яблуні….. Менший Дебелий всього набрався від татка. А воскресенська вчителька Светка спеціаліст в усіх питаннях і в земельних тоже. Хураскін правий що ніхто ні в чому не розбирається. Давайте голосувать. Бо додому треба. Кого ми навибирали

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
Ирина
03 апреля, 2018 о 16:08 IP автора: 92.113.74.169
 

Хотілось побачити на місці голови Брагінця І.Л.на мій погляд адекватна,розумна,ввічлива людина.І більше таких депутатів як Хураскін Д. Які йдуть проти системи,висловлюють свою думку, http://stepnews.ks.ua/13486 на цьому відео він один запропонував зробити сільським робітникам культури не 0,5 ставки,а повну ставку,як і ІВАНІВЦЯМ.Цитую його слова: «Так буде справедливо».Як завжди вскочила Сергіївна і сказала:» Ми все вирішили,ставку нехай спочатку зароблять». Людей треба мотивувати заробітною платою,а то що ж це люди в селі працюють не так як в Іванівці?Навіщо збирати сесії,голосувати,як ви все самі вирішуете Сергіївно?Протівно дивитись ваші засідання,розмовляє тільки секретарка,голова мабудь не вміе.Кого ми обрали Сергіївну чи Дебелого?ЇЇ забагато….перебивае,а депутати не задають ніяких питань,думають скоріше б піти додому.

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
Відмазався
03 апреля, 2018 о 17:01 IP автора: 46.211.3.87
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 18

 
Аноним
03 апреля, 2018 о 17:21 IP автора: 94.179.189.22
 

Не спішіть..ждіть слідуючих місцевих виборів в 2020 році.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
Ирина
03 апреля, 2018 о 17:31 IP автора: 92.113.74.169
 

Відмазався,на сесії ми побачили хто хамить,хто перебивае и почули запитання пана Хураскіна,таку людину приемно слухать,а не ваших вискочок секретарок и хамуватих Дебелих.І не дякуючи Щербатьку відмазався,а дякуючи закону який був на його стороні.Щербатько на той момент уже не працював в органах міліції.А тепер ми бачимо цю людину (Хураскіна) люди обрали депутатом,він відстояв і захистив себе законно.І люди йому вірять,звертаються за допомогою.

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
Ирина
03 апреля, 2018 о 17:45 IP автора: 92.113.74.169
 

Брагінець І.Л. за скільки років проживання в Іванівці зарекомендував себе тільки з найкращої сторони.Якрас то Брагінець,а не Дебелий В.О. забезпечив людей робочими місцями Нова Почта,секція карате.Я ніколи не чула щоб він хамив людям,до всіх с повагою,а яких спорсменів-чемпіонів виховав!За все що не візьметься Брагінець І.Л.у нього все получаеться на вищому рівні.Дай Боже побачити його у 2020 році ГОЛОВОЮ.У нього хочаб немае строительного магазина, через які можна відмивати шалені гроші.

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
О
03 апреля, 2018 о 18:18 IP автора: 194.50.254.170
 

Депутати ви хоч маєте якусь освіту, якесь своє Я? Чи як телята -куди гонять туди і йдете? Як можна ставку податку вибірково ставити? Як можна слухати рукомахала? Де голова, чому не виконує свої обов’язки? Чи він нездатний? Сидите у кухвайках, незіпріли? Спішите додому- якого лізли незнаючи куди? Чи думали убогі , що платять гроші? Хураскін здаєть єдиний хто розуміє про що йдеться. Відео дивлюся як серіал в стилі трагедія нації.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 2

 
О
03 апреля, 2018 о 19:13 IP автора: 194.50.254.170
 

Дімка молодець. Секретарку на півставки. Від неї тільки сквозняк як ручками вимахує.

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
...
03 апреля, 2018 о 19:24 IP автора: 46.211.27.1
 

Обіцяли у Василівкі зробити чистоту то ми вас чекаємо у четвер ( з віниками, лопатами…)

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
ВАВИЛОН
03 апреля, 2018 о 19:48 IP автора: 78.111.190.82
 

Депутаты образование имеют,а вот Вика Дебела и Витя Щаслывый нет……………….

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
Ивановский
03 апреля, 2018 о 21:05 IP автора: 95.133.135.111
 

Не соглашусь с Вавилоном и вот почему—на видео видно,что при голосовании голос Головы идет в зачет.А ведь он не является депутатом и голосовать не должен.При этом ни юрист ни депутаты не осмелятся это огласить(если они это конечно же знают)А Вы говорите…

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
guest
03 апреля, 2018 о 22:10 IP автора: 138.197.174.140
 

Хураскін молодець,вже вкотре вражає своїми знаннями з багатьох питань, приємно слухати, людина розуміє, що каже!!!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
аноним
03 апреля, 2018 о 22:35 IP автора: 107.167.104.103
 

Хураскин еще тот аферист. Отхапал 500 га в Агайманах по смешной цене, та кеще собирается удешевить аренду путем проведения нормативки этой земли

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 11

 
ЯВА
04 апреля, 2018 о 09:29 IP автора: 107.167.107.115
 

Браво Дмитрий Анатольевич, видно сразу за народ переживает а не за свой карман как «голова» и его «секретарь» депутаты словно языки поглотали от страха, один Хураскин некого не боится молодец.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
Аноним
04 апреля, 2018 о 12:25 IP автора: 37.55.27.116
 

Та какой народ. Как раз за свой карман тут он и бьется.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 6

 
ххх
04 апреля, 2018 о 20:40 IP автора: 178.93.2.233
 

Вікторіє Сергіївна!
Сесію сільської, селищної, міської ради відкриває і веде відповідно сільський, селищний, міський голова, а сесію районної у місті, районної та обласної ради — голова ради або його заступник.
Матеріали до питань порядку денного сесії роздаються депутатам для вивчення і підготовки до обговорення не пізніш як за три дні до початку роботи сесії.
Згідно законодавства України депутати не («должні») повинні слідкувати за сайтом, а матеріали для вивчення депутатам повинні роздаватися за три дні.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
ххх
05 апреля, 2018 о 07:38 IP автора: 178.93.2.233
 

Комісія з питань регулювання земельних відносин, планування території, архітектури та охорони навколишнього середовища.

Голова постійної комісії – Дмитровський Володимир Миколайович

Члени постійної комісії:
Дебелий Олексій Вікторович;
Литвин Олександр Вікторович.;
Нікітін Юрій Миколайович;
Федюк Тетяна Миколаївна

Три чоловіка з комісії насправді знають як «дерибанить» землю, не платить податки за неї. Ну, а щодо доскональних знань земельних питань членів цієї комісії, в мене виникають дуже великі питання.