Районний архів переселяють

Архівний сектор Іванівської райдержадміністрації та трудовий Іванівського району переселяють в інші приміщення.

Незабаром ці дві установи переїдуть у будівлю управління пенсійного фонду в Іванівському районі, що розташована по вулиці Іванівській, 34 (Стаханова).

До цього часу архівні установи перебували в будівлі районного центру дитячої творчості. Із переходом цієї будівлі та установ у власність Іванівської ОТГ архіви попросили звільнити площі, на яких планується робота дитячих гуртків.

Власне, працівники архівних закладів не проти такого переїзду і дивляться на все з оптимізмом, адже приміщення в будівлі пенсійного фонду чудово підходять для роботи подібних установ.

Разом із тим, у трудового архіву району виникли труднощі з фінансуванням. Як розповіли нашому виданню у керівництві установи, архів фінансується за кошти дотацій сільських рад району.

У цьому місяці всі сільські ради перерахували кошти на роботу архіву, окрім Іванівської ОТГ. У керівництві архіву не змогли знайти спільної мови з громадою, відтак цілком можливо, що жителям ОТГ буде відмовлено в послугах трудового архіву, а це видання  довідок про трудовий стаж для нарахування пенсій тощо.

Поки йдуть перемови, але починаючи з 1 квітня можливе припинення надання послуг архіву жителям ОТГ.

У чому така позиція громади, залишається невідомим. Проте, як розповідають у керівництві районного трудового архіву, в ОТГ їм озвучили бажання відкрити свій архів, а співпрацю з районним припинити.

Що з цього вийде, дізнаємося незабаром.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 3

Додати коментар »

 
 
 

Они ///////?Какой свой архив?Переезды?Сколько людей и так жалуются что утеряны какие то года..чего то вообще не находят..

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
 

Це позиція не громади, а позиція двох «роботяг», які «бідні» працюють майже без вихідних і відпусток, щоб членам громади жилось не тужилось. У наших так званних «керманичів» громади, не прораховуються навчальні заклади, а архів прораховується з його новими робітниками, яким треба виплачувати заробітню плату тощо. Може не треба розбазарювати кошти громади, а взяти участь у співфінансуванні вже діючого архіву. Чи на посаді керівників вищевказаних установ «не ті люди»? Шановні керманичі громади спустіться будь-ласка з небес на землю, дослухайтесь до простих «смертних» людей. Шановні депутати громади вникайте будь ласка в ті питання які виносяться на розгляд сесій, та не голосуйте аби просто проголосувать.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
 

В депутатах самі лише муму — невже незрозуміло що голосують все що скажуть. А поперек слова ніхто не скаже

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com