Іванівці взяли участь в обласній «Колосіаді» з волейболу

Сьогодні в місті Берислав відбулася чергові обласні змагання «Колосіади», у яких взяли участь представники Іванівської ОТГ.

Іванівці змагалися у волейболі із сімома командами Херсонської області: міста Скадовськ та Берислав, ОТГ — Асканійська, Великокопанівська, Каланчакська, Чаплинська (Григорівська) та Іванівська.

Ігри були більш ніж запеклими, а іванівці опинилися в нерівних умовах по відношенню до суперників. Команда Іванівської ОТГ нараховувала лише 7 чоловік, як раз — повний склад команди. Запасних гравців для замін не було. Для прикладу, у суперників команди представлені складами по 10-12 чоловік. Таким чином у наших гравців не було можливості зайвий раз розслабитися та необхідно було добряче побігати, що вони, власне, і зробили.

Результат не змусив на себе довго чекати. У своїй групі команда Іванівської ОТГ впевнено виборола перше місце і вийшла у півфінал.

Уже у півфінальній грі іванівці поступилися команді міста Скадовськ. Проте скадовчанам перемога далася нелегко, про що красномовно свідчить рахунок матчу: перша партія 18:25, друга 23:25.

У фінальному поєдинку команда Іванівської ОТГ впевнено виборола третє місце «Колосіади» у спортсменів Каланчакської ОТГ.

У підсумку змагань переможці розташувалися в такому порядку:

1-місце: місто Берислав;

2—місце: місто Скадовськ;

3- місце: Іванівська ОТГ.

СН вітає переможців!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
 

Какие вы молодцы!!!! Молодец Викторовна, что организовала и повезла ребят на соревнования, ребята большие молодцы что показали свое мастерство и доказали в области, что Ивановка способна на многое! И позор Зеныку с Васильевки, который запретил пацанам ехать на соревнования с командой ОТГ, спорт должен людей сближать, а не делать врагами!!!! Люди давайте будем людьми, будем помогать тем, которые хотят сделать что-то хорошее, стараются изо всех сил, а им палки в колеса и гадости в публикациях. Все зависит только от нас самих, удачи всем спортсменам у всех видах спорта, ждем новых побед и новых соревнований, а мы, болельщики, вас поддержим!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 15

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 23

 
Голос народу
 

Дякую хлопці, що гарно виступили, та заявили , що Іванівська команда не пустий звук. Молодці.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 10

 
 

Зеник все ти вірно зробив, ти просто не чув як команда іванівки два місяці тому про василівських волейболістів говорила. А говорила дуже не цензурні слова. І після закриття школи Василівка повинна забувати про іванівка, так як весь спортивний світ забуває про чм- 2018 по футболу в Росії

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 22

 
 

А чому поїхало сім, а тому що мікроавтобус який купила отг розрахований лише на вісім чоловік , ось вам і кількість лобуряк. Сім лобуряк і водій.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 16

 
 

Житель або Бикова А.В. — ваші коменти на мові агресорам і те як ви себе любителі ми вже зрозуміли. Підуть будь ласка на ринок і не хай вам встановлять на клавіатуру вашого смартфона рідну українську мову.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 14

 
Голос народу
 

Панове, все зрозуміло, що у нас є багато різних внутрішніх проблем, але як то кажуть виступати потрібно .А якщо конкретніше то потрібно зібрати обидві команди і вирішити проблему, а не виносити мусор з хати, а в кінцевому рахунку гідно представляти інтереси району. Не всі ж села увійшли до складу ОТГ, а Іванівський район, ще є на мапі України. Я ось про що.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Это не тот микроавтобус, которое купило ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Сто процентів Вікторівна себе похвалила, а Зеника хотіла обіср..ть. от позорище!

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 14

 
 

Ну вы даете, у нас что русский язык запрещен, есть такой закон??? У нас пол страны и пол района на этом языке разговаривает, так давайте всех обгадим, люди что-то делают, а вы гадость льете, вы в своем уме? ЛЮДИ, БУДЬТЕ ЖЕ ЛЮДЬМИ! Лучше бы подняли свою задницу и что-то хорошее для района сделали, больше бы толку было, а только и можете что сидеть и желчью харькать!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 9

 
 

джьжлдьлж

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 4

 
 

Здорово, що грали і молодці,що стали призерами.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com