В Іванівській ОТГ говорили про трохимівське пасовище

29 березня 2018 року в селі відбулися громадські обговорення питання випасу великої рогатої худоби та сплати орендної плати.

На цьому заході найважливішим було вирішення  питання щодо випасу великої рогатої худоби та сплати орендної плати на земельній ділянці загальною площею 50,9904 га ріллі, кадастровий номер 6522985900:04:023:0001, що була передана Головним управлінням держгеокадастру в Херсонській області в оренду громадянину Жуку І.В., та, відповідно договору, розмір орендної плати складає 12% від її нормативної грошової оцінки.

Селищна рада за розпорядженням голови Дебелого Віктора Олексійовича провела громадське обговорення та роз’яснення сплати орендної плати за зазначену земельну ділянку.Начальник відділу земельних відносин пояснив, що ця земельна ділянка відноситься до ріллі та, відповідно класифікації видів цільового призначення, є землею для ведення фермерського господарства, ось чому  Головне управління держгеокадастру в Херсонській області зазначило розмір орендної плати 12% від її нормативної грошової оцінки.

За розрахунками, які були проведенні відділом земельних відносин Іванівської селищної ради, розмір орендної плати склав 3102 грн 93 коп. за 1 га. Більшість громадян, звичайно, не згодні, тому що  не в змозі сплачувати такі кошти за користування цією земельною ділянкою, тому  орендар Жук І.В. пояснив, що має наміри просто віддати  її в суборенду, щоб йому не нарахували пеню за несплату орендної плати.

Також обговорювались питання щодо приватизації земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, цікавило громадян, яка доля очікує Трохимівський НВК і які зміни чекають на жителів сіл Трохимівка, Щасливе, Захарівка та Новодмитрівка Перша.

Усі проблемні питання та скарги жителів села Трохимівка будуть винесені на розгляд постійних комісій Іванівської селищної ради.

Іванівська селищна рада

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
 

В Іванівці все навпаки. Фермерам здають пасовища, по символічній ціні, на яких вони пахають.
В той же час людям здають ріллю під пасовище із максимальною орендою.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 2

 
 

Йобани козлы

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
 

Доли нашых коров выришыни вси люды в шоке вы непрыставляете село Трофимовка Х ХХхх зашо будемо жытьььььььь!!!!????????

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Пускай Саша раскроет все нелегально обрабатываемые участки староты и её родственников, всем коровам Трофимовки хватит на пастбище. За два года работы он много чего подписывал ( на года три в Вольнянске хватит) и когда пришли с сертефикатом к нему так он эго хватанул и сразу к чукайше, через две минуты мы услышали вердикт от эго — ЗЕМЛИ ВАШЕЙ НЕТ.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Пожалуста помогите если вы штото знаете по юридически откуда у них земли. ПОМОГИТЕ!!!!!!!??????

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

На сьогоднишний день 167гол. А было. 567

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

Люды в шоке!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 

Помочь нет вопросов. Только этим пускай занимается человек который работал на этой должности в сельсовете а теперь работает в отг начальником по земле. Он в курсе всех махинаций пускай меньше улыбается а отрабатует свою зарплату. Если есть возможность напишите телефон мы с Вами свяжемся.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Трохимівці, Вам «зелена» дорога! Перекривайте трасу Мелітополь-Одеса, требуйте звітів від Вашої голови, від Дебелого, секретаря його.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
 

Мда поимеет молодая команда ОТГ и расбежится, и будем вспоминать как хороша плитка в центре ивановки и мусора нет. Земельку растянут до следующих выборов, главное все по закону.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

та які 167,в одном стаді десь залишилось 38-39,в іншому коров 60,все,довели доручки і люлей і коров

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com