Тетяна Гасаненко розкритикувала зустріч керівництва Іванівської ОТГ з нововасилівцями

Депутат Херсонської обласної ради від Іванівського району Тетяна Гасанеко розкритикувала зустріч керівництва Іванівської ОТГ із жителями села Нововасилівка.

Пост із таким змістом депутат опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема депутат указала на манеру спілкування керівництва ОТГ із селянами та вчителями школи, охарактеризувавши її не інакше, як «хамською» і «образливою».

Також депутат закликала депутата ВР Сергія Хланя, начальника відділу освіти ХОДА Євгена Криницького та інших високопосадовців оцінити поведінку керівництва Іванівської ОТГ.

Далі копія поста депутата:


 

В останні два дні своєї відпустки чітко зрозуміла: якщо хочеш справді відпочивати, треба вимкнути мобільний телефон, але я ніколи цього не зроблю, бо обіцяла виборцям бути завжди готовою допомогти. Якщо знаю як. Зараз не знаю. За цим посиланням http://stepnews.ks.ua/13400#more-13400 ви знайдете відео зустрічі керівництва Іванівської ОТГ з жителями села Нововасилівка. Я не про тему спілкування взагалі. Проблеми були, є і будуть. Я про те, ЯК спілкуються. Після всього побаченого ще раз схилю голову перед Бернардом Шоу, який говорив:»Влада не псує людей, зате дурні, коли вони у владі, псують владу». Хто дозволив вам, молодим дівчиськам (це поки єдиний комплімент, на який ви заслуговуєте) спілкуватися у такому тоні, відверто хамити і ображати людей, які ніяк на те не заслуговують! Ви забуваєтесь, плескаючи рулоном паперу, неначе батогом в стайні! То є Люди, серед яких мої Вчителі. А Ви назвали їх засранцями і алкоголіками. Ви з цим згодні #СергійХлань , це також і Ваші виборці? Чи не вважаєте Ви, #СвітланаДуминська, що начальник відділу культури має спілкуватись виключно державною мовою? Чи не можете Ви #ЄвгенКриницький просвітити начальника відділу освіти про інноваційність діяльності навчально-виховних комплексів, щоб не перекладати це на плечі жителів села, які ще в далекому 2012 першими в районі його створили. #ДмитроБутрій, скажіть, будь ласка, чому про те, що в Херсонській області створено більше 40(!) ОТГ знає тільки голова Іванівської ОТГ? #ОксанаСілюкова, Ви впевнені, що населені пункти Іванівського району, побачивши це дійство, матимуть бажання приєднатися?
Вічне питання:»Що робити?» Учасники зустрічі збирають підписи про вихід з ОТГ.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 51

Додати коментар »

 
 
 

Молодець! Відкрито, чесно, все заради людей.

0

Оцінити коментар Thumb up 72 Палец вниз 13

 
Фабрика по виготовленні ЛАПШИ
 

Молодець!!!
Урок перший отримала Нововасилівка, рік тому проголосували за голову отг, тепер отрумуйте закриття школи, голосували тепер отримуйте — алкашів та грязніше село отг ( слова секретарши).
Урок другий ті хто хоче дообьєднатись — їх слова нічого не значуть ( голови та секретаря).

0

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 12

 
 

Вихід із ОТГ тут не можливий. Єдиний випадок коли Новвовасилівка може вийти із складу Іванівської ОТГ буде тоді коли селяни забажають увійти у іншу ОТГ і таку ініціативу підтримає облрада. А так ті підписи ні до чого.
На даному етапі, єдиним реальним способом виходу є такий сценарій:
Для прикладу голова Агайманської, Любимівської чи будь-якої іншої сільської ради ініціює процес створення відповідно Агайманської, Любимівської чи будь-якої іншої ОТГ із центром в смт Іванівка. Запрошення на приєднання голова повинен розіслати на усі сільські ради району, у відповідності до перспективного плану. В тому числі на Іванівську ОТГ. Всі сільські ради, в тому числі і отг повинні провести громадські слухання. От тут вже і спрацювали б підписи Нововасилівців про вихід. У випадку, якщо нововасилівці на громадських слуханнях голосуюють про приєднання до іншої ОТГ, Іванівська має рішенням своєї сесії надати дозвіл на це. Те ж саме стосується інших сіл.
Якщо ж Іванівська ОТГ вирішить всім складом увійти до нової , більшої ОТГ, для прикладу Любимівської ОТГ із центром в смт Іванівка то будуть призначені нові вибори до новоствореної ОТГ.
Щодо виходу Нововасилівки то тут, думаю, проблем не буде. На зустрічі із нововасилівцями Віктор Дебелий не заперечував нововасилівццям про вихід із складу Іванівської.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 6

 
 

Дякуємо за варіант.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
 

Та будь-ласка. Ми ж усі розуміємо, що практично це не можливо. Сільські голови вже відмовилися від об’єднання і навряд зараз погодяться.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 8

 
 

Рома, ця гіпотеза схожа на тебе. Казка від казкаря. А взагалі ти молодець, правильно уводиш людей в іншу сторону.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 4

 
 

Романе , пошукай ще якісь шляхи. Нам аби подалі від таких вискочок, самі вже дещо придумали. З усього повинен бути вихід.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
 

Я нікого нікуди не веду. Лише всловив свою думку із зазначеного приводу.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
 

Главный вопрос который стоял , это закрытие школы, Таня ты что поменяла свое мнение, уже школы закрывать не твое хоби , а ты не думала раньше как было другим родителям , или то тебя ни касалось , а сейчас ты росказуеш как жить и какая ты честная , что ты начала теперь твои односельчани ловят той бумеранг который запустила ТЫ.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 6

 
 

Треба молодим дівчиськам купувати по кольцю чи ще по якійсь обновкі, щоб заспокоїлися. Шкода, що розум не продається. Вони ж так старалися, натягли все найкраще та провожають по розуму. Таке життя.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 11

 
 

с.6 «про місцеве самоврядуванняя» вихід із складу сільської громади здійсньється за рішенням референдуму.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
Фабрика по виготовленню макарон
 

Та ці хочь кричали , Танька б вообще кинулась би в рукопашну….А вона у нас така…………

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 5

 
 

Аноним, О, он же Святой Николай, и он же Нудьга, что Тане жопу лижешь, ну ты и с…. А к девчачим умам ой как тебе далеко!!! И одежку себе прикупи, земли же у тебя дофига.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 5

 
АНАРХИЯ 4
 

Да ей пофиг бумеранг( Просто решила пропиариться..

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 4

 
 

да танька место греет мужу

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 7

 
 

Та ій піаритисб не треба, а по рукопашнин ділом це ії чоловік спеціаліст. І не Нудьга це пише.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
 

Не нудьга молодець. Їх школу теж хочуть закривати. Хай побиспокоїтбся за людей.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
Голос народу
 

За некоректну поведінку , дуже соромно. Треба цю жіночу компашку, відправити на проект, від пацанки до панянки. Нехай навчать, як правильно поводити себе, а то.вчителям соромно їх слухати. А Т. Гасаненко тут займалась самопіаром .Якщо ж мала бажання допомогти, то хай надасть план виходу з даної ситуації. А ті закриті школи, то це і є план, а тепер сидить і умничає. Бо вирішення цього питання другого немає, діти неодмінно будуть їздати до гімназії.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 17

 
Привіт матусю
 

Проснулась Таня. На схід громадян не явилась, а тепер думає типу допомогти василівцям. Таня! Краще б воду в селі до ума довела, ще коли Василівка автономною була! Ато ума не вистачило на 4 вулиці воду дати, та воно ж говорити не мішки ворочати. Ти ж депутат облради, ми тебе обирали, та тільки для села ти нічого насправді не зробила, ще й втекла поближче до Херсону. Ти може думаєш що ми не знаємо чому за школу горлянку дереш? Бо сину треба 11 клас кінчити з медаллю, яку твої підлабузники вчителі тобі до ніг покладуть. А тоді вся ваша родина збере чемодани і в Білозерку, у батьківську хату. Не позорь сина, він і без тебе отримає золоту медаль. Чи може ти думаєш що ми не бачимо і не знаємо що в облраду ти пробилась виключно для лобіювання власних меркантильних інтересів? За Дебелого не переживай, ти Таня вже двічі від нього по носі получила , раз коли не давала громаду створити, створювала якусь міфічну агайманську, другий раз коли вибори ви йому програли з таким відривом, що всі животи від сміху порвали, а сама ледве оговталась аж зараз. Получиш по носі і втретє.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 26

 
сколько Я видала, вам не расказать?
 

Прийшли отг з роботи і почали свої жопки захищати. Аж смішно. А чому ж як закривали Шотівську школу так Вітя мовчав, а депутат рай ради від Шотівки зовсім на голосування не прийшов.
Цікаво, а в чому кіпр, Вона написала на своїй сторінці а Роман вже передрукував.
Знайшли проблему 400 тисяч- ремонт в кабінеті 100 тисяч, телевізор 30 тисяч, премії собі і старостам за 5 місяців 70 тисяч, мікроавтобус 500 тисяч, путівку секретарші 420 тисяч і це тільки що ми знаємо.

0

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 8

 
 

.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 24

 
 

Як Тетяни Василівни не було на сходкі? А хіба перед ним, то не вона сиділа та з Віталькой в два голоси кричали. Така схожа… Частенько їх бачимо в Мелітополі разом.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 8

 
 

Тільки не треба про «зраду» і «підлість»… Ріже слух

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
 

Василівці вже побачили як вітя слово тримає.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 2

 
 

Таня!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 6

 
Іван Іванович
 

Таня! До чого ти опустилася! Старіїш, матінко… На ОТГовських дівчат кидаєшся, на своїх сторінках бруд на них льєш, на всю губернію воняє. Дебелий завтра їх обох на депутатів облради підготує і порвуть вони тебе, як мавпа газету. Низько ти опустилася Танюша….. А жаль. Доречі, позволь спросить, а скільки шкіл у Голій пристані ти вже підготувала до закриття? Це ж твій вірус підхопили в ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 27

 
 

Далеко вам до Гасаненко. Вона відкрито написала у фейсбук, а ви строчите тут. Напишіть ій у фейсбук. Ось вам і різниця!

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 11

 
 

Я б хотіла її бачити у іванівці . Своєю сусідкою, а інших шкода.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
 

Так она и там школы закрывает , там все люди говорят где она взялась на нашу голову, просто карьеристка а то что будет дальше ей наплевать .

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 6

 
 

Чим дівчат дебелий буде готувати? Він же небалака зовсім. І одна вже висувалася, десь пятой була після останнього.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 8

 
 

Людоньки добрі, кого ми з вами обрали очільником Іванівської ОТГ—Вітьку ветеринара, і як видно по відео із Нововасилівки-ветеринара двійочника!!!! Не вистачає грошей на школу??Грошей і не буде вистачати, якщо їх розбазарювати. Посудіть самі: фейєрверки і шампанське річкою в Іванівці понад 180 тисяч гривень, плазма за 30 тисяч і нова мебель в офісі ОТГ разом 240 тисяч гривень , Володимир Павленко і Наташа Галушко продовжують успішно обдирати наших школярів і діточок в дитсадках на харчуванні, так якщо за один кілограм м’яса у нашій Воскресенській школі платять 120 гривень, то у наших сусідів із Любимівської ЗОШ ==85 гривень, різниця всього у 35 гривень, тобто більше 30 відсотків, за рік набігає кругленька сума понад 300 тисяч гривень!!! А заробітна плата головних спеціалістів ОТГ—ставка+ надбавка 100% +50% премії. Ось вам і гроші на зарплату вчителям. А горшки в Шотівському дитсадку, так це твоя особиста «заслуга» пане голово!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 59 Палец вниз 4

 
 

Шоб ви розуміли, увесь «базар» про школу в якій у 2016 році було 57 учнів і аж 19 вчителів…

Ось воно як бува… Як в Гопрах нищити позашкільну освіту і експериментувати… нема питань. Воно ж не своє, не рідне… В гостях можна. Шо та Голопристанщина, так епізод.

А як своє затронули, то рятуйте всі, спасайте, допомагайте. Вичитувати можна усіх… Підбурювати людей. Цікаво, а в Адміністрації Президента знають, що голова РДА підбурює людей до виходу з ОТГ? А може додому, до хати? Іванівка зачекалась… Петро Порошенко Генеральна прокуратура України Андрій Гордєєв Александр Синенко Дмитро Бутрій Віталій Єрофєєв (Vitaliy Erofeev) Сергей Хлань (Sergey Khlan) Антон Жуков (Anton Zhukov)

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 13

 
 

На сторінках фейсбук. Вже надіслано повідомлення до Києва.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
 

гопры здихалысь от танькы

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 6

 
 

Иванивцям эта красавица точно не нужна ,мы надеемся что мы её больше не увидим.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 10

 
 

Кстати почему на заборах не было депутата от Нововасильевки Галушки Наташи? Или ей всё равно на школу и село?

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
 

Да , гроші на меблі, телевізор, плитку виділяємо, а на освіту нехвата. З освіти не відмиєш, а на плиткі відмить легко.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 2

 
 

Наташка проти Вітьки не попре. Дорогий він їй

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 2

 
 

Та нехай у Києві узнають. І Таньку по голові не погладять, та Вітьку хай почухають. Є за що. Буде цікаво. А то сидим тут і ніхто про нашу біду не знає

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
 

Нараховані про Гопри пишуть. Вони хоч би тут у трьох селах розібрались . Як воняло на краю Іванівки так і воня. Скільки казать можна? А восьмтрічку розбирають?

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
 

Дебелий слово тримає??!!!!Не смішіть!!!Він може і тримав би , якби все не забував!

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
 

Восьмирічку доречі першою почала розбирати також Т. Гасаненко . Вирізала весь спорт майданчик. А там моглаб бути початкова школа для малечі.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 2

 
 

Це вже з розряду «хто всрався — невістка». Спитайте у Валентини Семенівни хто закрив восьмирічку і чого не залишили початкову

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

А я не забуду никогда,в Шотовке был день села и случайно я стояла возле Гасаненко Татьяны где четко и ясно было ею сказано зачем этим четырем калекам школа,закроем, не прошло и пол года так и получилось,и у нас даже не стоял вопрос какой суммы не хватает.на данный момент все возвращается действительно бумерангом,я не хочу чтобы закрыли Василевскую школу, потому что люди не виноваты что депутаты дурноваты… хочется написать жёстче потому что после этих слов этот человек просто ужас для меня кроме амбиций и целей власти ничего святого.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
 

Про василівську школу можна небалакать. Люди недадуть її закрити. Клуб зробити гуртожитком, сільську раду знести з фапом теж. Так що закотіть губи, або пришийте гудзика на лобі.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
 

Это все сделайте вашей односельчанке чем другие села хуже.. или вы люди,а мы нет?

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 3

 
 

так что, Семеновна восьмирычку закрила?

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 4

 
 

Ми за свою школу переживаємо. Якщо вам ваша потрібна збирайте людей. Нам звідки знати про ваші наміри, ми й вас підтримаємо. Школи це важливо.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 1

 
 

В нас батьківський комітет а спить.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Доречі, а все почалося з Балашівської школи, а всім було байдуже, ніхто не думав, що маленька хвиля переросте у цунамі.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com