Перевірки на Херсонщині стануть раптовими, а штрафи — великими

На Херсонщині в недобросовісних комерсантів, які наживаються на продажу відпочиваючим «прострочки» та інших харчів сумнівної якості, наступають чорні дні.

У рамках підготовки до чергового курортно-туристичного сезону інспектори Головного управління держпродспоживслужби області приступають до перевірок продуктових ринків — у тому числі сезонних, які працюють на чорноморському і азовському узбережжях.

Причому попереджати про їх проведення за десять днів більше не будуть. Із 4 квітня в Україні набуває чинності Закон «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормах, побічної продукції тваринного походження». І він повертає інспекторам право на позапланові перевірки без попереднього повідомлення — причому не тільки ринків, а й продуктових магазинів. Однак це ще не все.

Начальник управління захисту харчових продуктів ГУ Держпродспоживслужби Віталій Боярський нагадує, що одночасно посилені також і фінансові санкції за порушення норм і правил.

Якщо раніше порушників із числа посадових осіб штрафували на 306 гривень, а фізичних осіб усього на 153 гривні, то тепер штрафи становлять 51 тисяч гривень для юросіб і 34 тисячі гривень для фізосіб. А це вже дуже чутливий «удар по кишені». І такий же переконливий стимул для наведення порядку у сфері виробництва і зберігання продуктів.

Новий День

Схожі матеріали

 

Коментарі: 6

Додати коментар »

 
 
 

Ну а теперь милости просим на рынок ))). Дотранделись ЧП шники. Готовьтесь.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 6

 
 

Дизлайк здесь не поможет, лучше беги порядок наводи ))

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 3

 
 

Что у нас когда доводилось до конца? Еще одна компанейщина и закончится так же. Мало у нас проверяющих? Все мечтают быть профессиональными контролерами. Еще одни присосутся к халяве.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
 

А ЧП шникам надо воспринять критику, взяться за себя, навести порядок. И пора наверное относиться к организации дела всерьез, а если наезжают не по делу, не гтлосовать в стиле базарных баб, а объединиться и ставить на место вместе.
Если человек уважает себя, то он думает и об окружающих, и для других он будет авторитетнее, не быдлом.
И жизнь наладится )
Только станьте громадой не для них, уродов-воров бюджетных, а для себя.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
Голос народу
 

Браво, кричать одні, караул другі. Панове, а ви що забули, це ж безмежний океан для хабарів. А керівництво нашої продспоживслужби гроші любить, так що для пересічних людей мало що зміниться. Знову підуть відкати, а збагатяться лише перевіряючи особи. А для того щоб відбити втрачене, піднімають ціни, а в кінцевому підсумку за все заплатить простий люд.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 2

 
 

Коли у нас нвчаться вірити людям,а не вбачати у кожному злодія.Чи по собі судите коментатори?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com