Іванівське товариство мисливців та рибалок на грані банкрутства    

23 березня 2018 року в приміщенні Іванівського міжрайонного управління водного господарства відбулось звітне засідання Іванівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок () з метою підведення підсумків роботи за 2017 рік.

У роботі ради брали участь голова Херсонської обласної організації УТМР – Величко Л.І., голова Іванівської РДА – Довбня С.Л., начальник Іванівського МУВГ – Щербань В.І. та почесний член УТМР – Каністратенко С.С.

Із доповіддю про роботу товариства мисливців та рибалок виступив голова Іванівської районної громадської організації – Міштанов А.М. Доповідач детально доповів про результати роботи організації за 2017 рік.

Мисливцями Іванівського району в 2017 році виконано весь комплекс біотехнічних заходів, а саме: розселено 50 голів фазана, в угіддях відстріляно 198 сірих ворон , 166 безпритульних собак, 82 безпритульних котів, 95 лисиць і 1 вовк.

За 2017 рік організацією заготовлено і викладено в угіддях 4,1 т. сіна, 5,4 т. зерновідходів для підгодівлі диких тварин і птиць. Протягом чотирьох років мисливці Іванівського району заготовляли від 1200-1500 кг. зерна і передають на єдиний в Україні качко-розплідник – «Підстепний», який знаходиться в селі «Корсунка» Н.-Каховського району.

На базі цього качко-розплідника, за ініціативою голови Херсонської обласної організації УТМР Величка Л.І., працює фазанарій, де вирощують і випускають фазанів в угіддя.

Через те, що мисливці Іванівського району щороку допомагають із кормами фазанарію, відповідно щорічно фазанарієм видається 50 голів фазана для розселення в угіддях Іванівського району. Із доставкою зерна для качко-розплідника транспортом допомагає Щербань В.І. і в міру своїх можливостей завжди допомагає роботі Іванівської РГО УТМР, за що йому була винесена подяка голови Херсонської обласної організації УТМР Величка Л.І.

У 2017 році роботу ради перевіряли контролюючі органи: обласне управління лісового і мисливського господарства та Державна екологічна інспекція в Херсонській області на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері ведення мисливського господарства та полювання. Під час перевірок порушень виявлено не було.

Уперше з 1985 року в Іванівському товаристві мисливців та рибалок виникли фінансові проблеми. За підсумками фінансової роботи за 2017 рік, у організації утворилися чисті збитки у розмірі в 9000 грн., на підставі чого виникла загроза об’єднання  Іванівської РГО УТМР із Нижньосірогозькою у міжрайонну раду УТМР з центром в смт Нижні Сірогози, як це було до 1985 року.

УТМР згідно свого статуту є неприбутковою громадською організацією, і її кошти складаються лише з вступних та членських внесків. Фінансову підтримку за рахунок державного бюджету України та місцевих бюджетів не отримують.

Але найбільш важливим на засіданні постало питання  виходу з кризової ситуації, яка склалася в Іванівській  РГО УТМР.

На фінансових показниках Іванівської РГО УТМР не може не відобразитися підвищення мінімальної заробітної плати, цін на ГСМ, значне підвищення податків.

Президією ради УТМР розроблено заходи  максимальної економії фінансів, щоб витрати не перевищували прибутки.

Сподіваємося, що ми все ж таки зможемо  зберегти  Іванівську  РГО УТМР  ІВАНІВСЬКОЮ!

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
 

А хтось ходе по балці з охотнічими собаками ніби вигулюють, а самі ловлять качок і фазанів.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
 

Блин . Что делает наша рай власть .? Ни хрена нет своего то Серогози то Геническ , Н-Троицк . Скажите пожалуйста накой …. надо нам районная администрация ? Района нет как такого . Все шишки на ОТГ . Хочу спросить Администрация района ГДЕ ? Вот кому ПОЗОР хотелось би сказать по другому но цензура .

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 9

 
 

Ребята 9000 ето смешно ,сотни охотников и все небедные люди.Помогите своей же организации .

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
 

полний бред

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
Голос народу
 

Та тих охотників розвелося більше ніж зайців. Зайців в Іванівському р-н. , уже до червоної книги треба занести. Вибивають все під чисту. Для них це розваги, а за розваги треба добре платити. Хай платять.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 4

 
 

Нужно смотреть правде в глаза ,пора менять Мештанова заседелся он на этой должности ,ничего он не делает ,нужно ставить молодого который горит этим, а ему пора и честь знать .

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 10

 
 

Никакой правды в этом нет! Замените Миштанова развалится все к ч….й бабушке! Только благодаря ему мы можем заниматься любимым делом! Миштанов больше 40 лет занимается охотничьим хозяйством, больше половины своей жизни и я думаю что это о чем то говорит! И я уверен на 100% что лучшего голову, как ни старайся — НЕ найдешь! Он живет тем чем занимается, то есть — ОХОТОЙ! Отличный голова УООР! Человек СЛОВА и ДЕЛА! Мы с Вами!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 7

 
Житель Района
 

А что кроме того что выписывает карточки делает Ваш Мештан, браконьерство зашкаливает, территории охотугодий нарушаются тем же почетным Щербанем, звонишь Мештану а он руками разводить, давно пора на пенсию!!!! А зерно о котором говорят для расплодников, так с каждого хозяйства по 2 мешка требует.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 7

 
 

Чтоб что то менялось надо запускать молодую кровь,И ето везде .

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 3

 
 

Не надо писать полный бред! Карточки и все и все такое! Если не знаешь зачем говорить!!!! Зачем искать виноватых в этой ситуации??? Уже и Щербаня задели!!!! Причем вообще здесь он! Говориться о том что в Ивановском районе скоро совсем ничего ИВАНОВСКОГО не останеться!!!! Молодая кровь-молодая кровь!!!! Какая??? Вы о чем вообще????

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 6

 
 

Охотник правильно понял района нет . А всякие ДЕБИЛИ пишут коменти хотят блеснуть умом а его нет !!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
 

Аноним полностью с Вами согласен!!! Ума нет! Так как и района-НЕТ!!! Я тоже не понимаю людей какие просто не могут найти чем заняться!!! Бред, просто бред!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 2

 
 

Какой бред что голова вообще делает ,зайцев та фазанов розводит или сено заготавливает, как он выписывает, давно уже не секрет что в Ивановском районе охота идёт круглый год и он это прекрасно знает ,и розмахует руками и говорит а что я сделаю а может нада работать не сидеть дома и ждать зарплату а подключать полицию и ловить беспредельщиков , в каждом силе знают кто занимается сафари просто нужно поднять задницу и этот вопрос решился бы уже давно,а то выписываете скоко вы что заготовили всё это враньё, а вобще нужно уйти с достоинством и дать дорогу молодым.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 2

 
не охотник
 

Товарищи в президии и есть главние браконьери а Миштанов их покривает

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com