ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Потрібні продавці. Достойна оплата праці

095-670-60-24

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Віктор Дебелий поспілкувався з жителями села Нововасилівка

Сьогодні голова Іванівської ОТГ Віктор Дебелий провів зустріч із жителями села Іванівської громади.

Зустріч відбулася в місцевій школі, власне, про яку в присутніх і пішла розмова. Люди були налаштовані войовничо і здебільшого  мали до голови одне питання: чи буде закрито Новасилівську школу?

На це Віктор Дебелий відповів, що школа закриватися не буде. Початкові класи в школі залишаться за будь-яких умов.

У своїй промові голова ОТГ наголосив, що ще будучи кандидатом на посаду голови громади, він обіцяв виборцям у випадку проведення освітньої реформи оптимізація закладів буде проводитись лише за трьох умов:

Коли буде куди везти дітей, чим везти і по чому везти.

На сьогодні робота над створенням цих умов триває.

Щодо Новасилівської школи, то на зустрічі було озвучено, що на її фінансування не вистачає більше 400 тис грн на рік. І це лише на заробітну плату вчителям, не рахуючи інших витрат.

Як далі житиме школа в таких умовах, залишається невідомим.

Зустріч проходила вельми емоційно, а на можливість пониження навчального ступеня школи люди реагували імпульсивно. Керівництву громади закидали різні обвинувачення.

Подивитися відеозапис всієї зустрічі можна нижче. 

 


Схожі матеріали

 

Коментарі: 43

Додати коментар »

 
 
Петро
27 марта, 2018 о 18:50 IP автора: 194.50.254.170
 

Голові рота закрили зразу. Голосиста встала і заткнула. А голова — школа буде закриваться і не буде закриваться. Далі слухать?

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
Життя
27 марта, 2018 о 18:53 IP автора: 62.109.16.202
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 17

 
.
27 марта, 2018 о 19:00 IP автора: 46.211.122.233
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 20

 
.
27 марта, 2018 о 19:02 IP автора: 46.211.122.233
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 15

 
Голос народу
27 марта, 2018 о 19:16 IP автора: 46.211.105.116
 

Я уже писав уже давно, що субвенція не резиновая. , а ось і перша школа, якій не вистачає на з.плату 400т.Але може є бажаючі, не тільки брати горлом, а зібратись усім жителем, та вирішити питання, що буде далі. Може бажання є у когось до благодійних внесків? Та дофінонсовувати недостатньої суми. Є ж заможні фермера. Може вони подобають про своє село.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 9

 
...
27 марта, 2018 о 19:35 IP автора: 46.211.0.174
 

Голова зовсім не розуміє нічого. Програми, реформи, цифри для нього це надскладно. А теж якісь реформи проводить. «Дуже розумні»
——————————
Комент змінено

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 3

 
Один.
27 марта, 2018 о 19:46 IP автора: 194.50.254.170
 

Василівці почали. голову з компанією побачили, жахнулися. Друга серія незабаром. А там і інші підтянуться.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
Один.
27 марта, 2018 о 19:50 IP автора: 194.50.254.170
 

Послухайте запис на 1.12 хв.зачитують скільки мільйонів витратить на…….. (відмиють), а на школу 400 тис. Немає. Ворюги!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 3

 
я
27 марта, 2018 о 20:06 IP автора: 65.19.167.131
 

Люди добрі,завжди вистачало,а зараз ні?Щось нове!А скільки ви собі премії берете?

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 2

 
Фейсбук
27 марта, 2018 о 20:23 IP автора: 46.211.4.209
 

А чому пані Вікторія не прозвітувати у фейсбуці про те що хочуть закрити наші школи. Чи її звіт набере одні злістні смайлики. І що таке 400 тис, її автівка коштує мінімум 450.
А чому інші села мовчки дивляться на це, обьєднуватись потрібно з наступного року таке зле Трохимівку, так що готуйтесь. І до чого тут фермера, хтось перед виборами лапшу вішав а тепер фермера повинні їхні ж.пи прикривати

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 2

 
Петрусь
27 марта, 2018 о 20:50 IP автора: 130.180.208.193
 

А не до фіга 137 тисяч на зарплату старості на рік ?

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
Аноним
27 марта, 2018 о 21:04 IP автора: 37.73.213.246
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 29

 
Один.
27 марта, 2018 о 21:09 IP автора: 194.50.254.170
 

Вчитель у селі гірший за іванівського з гімназії?

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 5

 
Аноним
27 марта, 2018 о 21:15 IP автора: 46.211.107.3
 

Романе, дякуємо за відео, дві години цього відео це просто жах кого ми обрали. Вчителів після закриття школи в благоустрій. Просто пі.пі. Брехунів і брехунша розмовляли за школи переключилась- василівці заср..І і алкоголіки.

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 3

 
...
27 марта, 2018 о 21:19 IP автора: 46.211.7.166
 

Люди прослухали дві години якісь марення.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
Аноним
27 марта, 2018 о 21:25 IP автора: 194.50.254.171
 

Гасаненко хотя бы молчал ,два года назад в Шотовке на школу не хватало 400 тыс. гр. спроси у своей жены зачем она её закрыла ?Только не надо сворачивать на родителей. А на счет учителей : лож 98% безработные ,только Ивановские учителя пошли работать у Васильевку ,которых опять сократят.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 9

 
Аноним
27 марта, 2018 о 21:29 IP автора: 165.227.140.118
 

Ми всі розуміємо що вчителі у вас хороші ніхто не проти ,но оплата згідно закону !!!!І навантаження в іванівських вчителів огого не позаздриш!!!!Не ображайтесь такий час не буде сел -як це не прикро!!!!

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 17

 
Аноним
27 марта, 2018 о 21:41 IP автора: 194.50.254.171
 

Быкова так вы же все школы ОТГ закрываете ,и куда денги будут идти? В ивановскую гимназию. А кладбище спалил //////////// и все в Васильевке это знают только боятся сказать.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 10

 
Інна
27 марта, 2018 о 21:45 IP автора: 194.50.254.170
 

Шоу! Самі вибирали … . Хотієнко молодець! Правда у другому відео коли Дебелий каже, що крали і будемо красти. Занавес. Цирк продовжується

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 1

 
Ага
27 марта, 2018 о 21:56 IP автора: 46.101.53.32
 

А Дебелий хай обгороде.разом з Могуренком.мер начальник хай розбереться.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Федор
27 марта, 2018 о 22:54 IP автора: 77.111.244.47
 

ПОЛНЫЙ ПИПЕЦ Людей не чують і чути не хочуть Краще рощу березову висадить чим школу сохранить На кукуй той отремонтирований клуб якщо не буде у селі дітей? учителям предложать сапать і гребти щоб у секретарки душа радовалась.
_______________________________
Коментар змінено

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
...
27 марта, 2018 о 23:10 IP автора: 77.111.244.55
 

Гасаненко верещить как порося, нада было верещать когда другие школы закрывала его барышня , люди также отстаевали а она строела сибе карьеру ни накого не обращала внимание а всё оборудование стягивала в васильевску школу .

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 12

 
Правда
27 марта, 2018 о 23:23 IP автора: 146.185.185.122
 

Якби вчителя не кричали і не билися головою об стінку, а немає дітей, немає і школи. Все дуже просто. І жодна держава не буде виділяти кошти на утримання школи зі штатом 50 чоловік при тому що навчається лише 15 дітей. В такому випадку дешевше буде сплачувати індивідуальне навчання кожної дитини (вчитель на дому).

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 6

 
Жители села
28 марта, 2018 о 00:23 IP автора: 185.26.183.32
 

Аноним, а Быкова каким боком к школам, там есть кому за школы отвечать. Посмотри штатное.

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
Аноним
28 марта, 2018 о 05:38 IP автора: 130.180.211.219
 

а с каких пор секретарки по собраниям мотаются ее место в кабинете.

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 3

 
м
28 марта, 2018 о 07:40 IP автора: 78.111.187.165
 

////// ппрофан во всех сферах.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 11

 
аноним
28 марта, 2018 о 07:52 IP автора: 107.167.112.21
 

То что школы нужно оптимизировать понятно. Но люди в том правы, что с расчетами рентабельности их школы к ним пришли после выборов, а не до. Теперь Дебелый рассказывает что людям нужно говорить правду. Только вот не вовремя сказанная правда хуже чем ложь.

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
я
28 марта, 2018 о 11:00 IP автора: 162.243.166.137
 

а цікаво,своїх дітей вони відпускали б в іншу школу?

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
1
28 марта, 2018 о 12:39 IP автора: 107.167.105.9
 

а чого ця баришня така дєрзка?? сиділа бьти в кабінеті, виконувала б посадові обов’язки! а заступником люди тебе не хочуть, вікторіє!! заступник виборча посада!!! а секретарям — кабінет!
І ВЗАГАЛІ, РОЗМОВЛЯТИ НАВЧІТЬСЯ!!! БО З ЛЮДЬМИ, ЯКІ ВАС ОБИРАЛИ- ЯК З БИДЛОМ!!! і не тільки вікторія, а весь лекторат. такі жінки гарні, а спілкування- нуль!
ніякої субординації!
тільки порахуйте, скільки разів ви перебили голову?? який вам, до речі зарплату платить.
а тон який, ухмилка… фу!!!!!!!!
і ще! з ваших виступів так ніхто нічого і не зрозумів. купу лайна вилили, НІЧОГО НЕ ЗРОБИВШИ! що ви зробили для людей окрім як обгадили?? та в них село чистіше ніж ваш рот і те що з нього вилітає.
віка, люди працюють і працювали. не треба говорити що хтось відлинює. це принизливо для тебе в першу чергу.
ви як пахани… противно дивитись… ділові люди це не про вас.

Оцінити коментар Thumb up 46 Палец вниз 7

 
28 марта, 2018 о 13:54 IP автора: 194.50.254.170
 

Виставили отіх керувальників як діточок! Василівці не дозволять вам розійтися, такщо за закриття школи забудьте як за страшний сон.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
Аноним
28 марта, 2018 о 16:00 IP автора: 168.235.205.212
 

1 Молодец Чого нейшов на голову ОТГ?!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
Аноним
28 марта, 2018 о 17:00 IP автора: 194.50.254.170
 

Хоч би як вікторія не хотіла бути на місті голови та вона лише секретарка. Шкода голови він набрав собі кого попало. Як би вікторія ненамагалася бути схожою на Т.В. та вона лише вітка …

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 5

 
Аноним
28 марта, 2018 о 17:17 IP автора: 168.235.205.212
 

А оте дробна какава х… поперлася для количества но не для качества

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
О.В.
28 марта, 2018 о 18:32 IP автора: 194.50.254.168
 

Так , дуже боляче , що закривають школи . Проте , на мій погляд , це політика держави , а не Дебелого , так само , як і утворення ОТГ. Тут наводять приклад Шотівки. Так не вистачало на фінансування не 400 тисяч , а 100. І відповідь була така ,що мов — шукайте гроші , Дебелого тоді ще не було . Делегація їздила на сесію Райради. Хто допоміг ? Зробили винними батьків , що батьки , мовляв , послали своїх дітей до гімназії. Хоча після сесії батьки чекали місяць , що хтось приїде із району. Ось так. Це брудна політика , адже були у нас колгоспи — на зміну прийшли СВК , потім КСП , а результат — розвалили сільське господарство … Так і освіта , іноді вже думаєш » А не веде це все нас до приватних шкіл ? адже вже з цьго люду не знають як викрутить оті останні копійки.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 7

 
💬
28 марта, 2018 о 19:50 IP автора: 90.151.207.155
 

Витя в азарте полемики аж Москву упомянул, потом правда испугался обвинений в сепаратизме и поправился!

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 4

 
@
28 марта, 2018 о 21:44 IP автора: 194.50.254.170
 

А що Дебелий зробив щоб зберегти школу в Шотівкі? Нічого. Знав що закрить прийдеться то щоб не його руками. Іще. Рома зміни назву статті. Не Дебелий а Щаслива зустрічається. Пиши правильно

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 7

 
/////////
29 марта, 2018 о 10:01 IP автора: 37.54.155.91
 

Чому ми дурні бо бідні, чому бідні бо дурні!!!! Шановні мешканці іншиш сіл району не йдіть на сир в мишоловці. Не вступайте в ОТГ, Агаймани Н- Дмитрівка знайдіть спільну мову прорахуйте все бо шкода ваші села. З вашими коштами на сьогоднішній день ви самі собі господарі. Будете разом і школа буде і село не зникне. Адже як бачите все в Іванівку тягнуть. Я не можу зрозуміть скільки відстігнули старостам шо вони вирішили за все село вступить в ОТГ. Мабуть не маленький конверт дали кожному. І їм на вас начхати. Наші села район за ці роки добив до ручки а ОТГ доведе до царства небесного!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
Віктор
29 марта, 2018 о 14:54 IP автора: 194.50.254.170
 

Якщо ти знаєш,то він даже поля пале після уборки.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
житель
29 марта, 2018 о 16:58 IP автора: 46.211.64.79
 

Виктор он же @ он же Аноним он же Инна но же Святой Николай ну ты и сволота А еще и работаеш в ОТГ

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 3

 
таня
29 марта, 2018 о 21:12 IP автора: 46.133.34.148
 

кругом проблеми-Веру з арх1ву висилають, а Валю чого пригр1ли?Бо вона ж1нка заступника голови райради!В1туся!А ти велике -Хамло,х1ба так аг1тують.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
не охотник
31 марта, 2018 о 00:11 IP автора: 194.50.254.168
 

Шановна громада це лишень квіточки а головне це знищення сільского населення як класу .Спочатку школи фапи дитсадки а потім і населення. І тоді земелька на приватизацію безкоштовну .

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Зоро
31 марта, 2018 о 20:56 IP автора: 194.50.254.169
 

В Балашово староста Чумаченко просрала школу даже и не отстаивая ее!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
Мария
31 марта, 2018 о 23:00 IP автора: 46.133.56.229
 

Да Тарасовну выгнали а Валюшку нет. Она из-за туалета не едет!! Через каждые 15 минут бегает в зберкассу. Так и тянет на ностальгию ее. Або архив у нее какой-то в диске…