Більше 6 млн грн обласна влада планує витратити на ремонти доріг в Іванівському районі

Відповідно до розпорядження голови Облдержадміністрації Андрія Гордєєва, затверджено перелік та суми коштів на ремонти доріг обласного значення у Херсонській області, зокрема і в Іванівському районі в 2018 році.

В Іванівському районі заплановано ремонт 4 ділянок доріг на загальну суму 6,7 млн грн.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
 

Громада, заповнііть, що кошти виділили з бюджету області а не з бюджету отг, а то іванівське отг буде собі зіроніки ставить, їхні зіроньки ми вже впізнали, коли дороги в селищі закидали камінням

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 3

 
 

Зірки і чужі заслуги собі приписують.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 4

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 19

 
 

Просила райрада і рда а ті малоумні в отг тільки вкрасти вміють

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 6

 
 

всі зазначені дороги та відрізки засипані щебнем.отже весь ремонт закінчиться тим що прогонять грейдер туди-назад і все. але спишуть солярки не 50-100 літрів (на сотню,незнаю скільки там грейдер жере)що становить до двох тис грн+ з/п трактористу, а один мільйон сто тисяч грн на 6км! не важко здогадатись де осяде різниця.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 4

 
 

Буде так, як у Благодатному. Колись на СтепНьюз писалось, що Благодатненська сільрада оголосила тендер на ремонт дороги до каналу на 600 тисяч гривень. «Ремонт» виявися в тому, що навезли камінюччя, розміром як півцеглини, розгорнули грейдером в ями з водою і все. Хоч би якось утрамбували. Після цього «ремонту» дорога стала ще гірша. Якщо на це й спраді піщли 600 тис.грн., то хочеться спитати: «Где деньги, Валя»

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 15

 
Голос народу
 

Хто хоть один раз проїздом прямував відрізком дороги від Благодатного до каналу до ремонту та після нього , є велика різниця. Зараз ті каміння утрамбувались , а дорога стала відносно непогана. А ті декілька машин мілкого щебня, що висилали в сторону Балашово толком ніного не дали, розлізлись під колесами машин, а ями лишились. Але щебень витягуєть ся за колесами і ями знову ж з’являтися.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
житель района
 

Не треба розповідати, дорогу до каналу зробили не зразкову, ну більш менш їздити можна, ям немає ,А ти WWWW звертайся до сільгоспвиробників чії машини вибивають ями, мабуть Запорожці та Жигулі ? І там треба було завозити ще більші каміння щоб не так за колесами багатотонок вибивалися. Все правильно Валя зробила, одна вона за дорогу й думала , а ви тільки палки в колеса, та Нікітін заяви по прокуратурам писати, а треба з себе починати і на себе заяви писати, чесний, аж смішно. Дорогу приймало дорожнє управління області, а якщо хочеться спитати , то підійди і спитай. А ви спитайте налоги хоч ким платяться із закупленого зерна, от Валя і подивись за цим у цьому році. І ініціюй перевірку працевлаштування працівників і де працюють по 12 год , а прийняті на 0.5 ставки, а то й зовсім працюють , а у центрі зайнятості стоять, пиши теж заяви до прокуратури та визивай в такому разі ОБСС.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 14

 
житель района
 

Я житель Балашово, не Благодатного доречі , щоб не шукали жителя району в Благодатному, но дорогою задоволений, це для роздуму Благодатненців, а взагалі Треба було її не робити , от хай би область Вам і робила, той відрізок за 3000000 грн.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 2

 
Васильок
 

Тобі смішно ? А ти знаєш , шо сміється той , хто мсіється останній !!! Нехай вона ( тоесть ТИ ) собі визве ОБСС !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 9

 
Васильок
 

Позавидувала тим хто працює по 12 годин , мабудь з жиру бісяться як ти ото !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 10

 
 

Голос та Житель. Ніхто й не каже що дорогу не треба було робити. Мова йде про те, що зроблена вона неякісно. Я теж їздив цією дорогою і бачив, що цей камінь треба було хоча б катком утрамбувати. А так стирчать гострі каміння, які просто знищать шини легкового авто.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 12

 
Голос народу
 

Свого часу в Балашово було відремонтовано ділянка дороги по центру, що після того як її автодр зробив, стала гірше, ніж до ремонту. Там асфальт, а різали скати більше ніж на щебеню. А та дорога до каналу була така, що у 2 місцях легкове авто сідало на брюхо. Вона не ідеальна, але проїхати можна. А враховуючи те, що там кожен день возили дітей, то даже такий результат підходить. А кому не подобається, то просто може відвідати такий же, відрізок дороги, від Трохимінки до Агаймансамої дороги. Потім напишете свої коментарі.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
 

А від Трохимівки до траси-кошмар! І ремонт навіть не планується

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com