Більше ніж 80% іванівських держслужбовців подали є-декларації (оновлено)

Триває щорічна кампанія з декларування доходів та майна державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування.

Відповідно до законодавства, крайній термін подачі декларацій спливає 1 квітня 2018 року.

До завершення кампанії лишилося 7 днів. На цей час до електронного реєстру подали свої декларації 351 особа з Іванівського району.

Для порівняння, за минулий рік таких декларацій було подано 613. Проте в цьому році їх буде значно менше, оскільки з утворенням Іванівської ОТГ звільнено багато службовців органів місцевого самоврядування та припинили свою діяльність депутати відповідних сільських рад.

Усього в минулому році жителями Іванівського району було подано 148 декларацій про звільнення (38 — після звільнення та 111 перед звільненням).

Загальна кількість поданих декларацій за 2017 рік (станом на 25.03.2018) плюс декларацій про звільнення становить 80 % від кількості поданих декларацій у минулому році.

Сам підрахунок не є до кінця коректним, адже включає у себе декларації осіб, які звільнилися, а згодом перевелися на інші посади,а також декларації осіб, які зареєстровані в Іванівському районі, а обіймають посади держслужби в інших регіонах. Але кількість таких декларацій невелика, і на коректність підрахунку вони сильно не впливають.


Як стало відомо нашому виданню, у цьому році є-декларацій повинно бути набагато більше ніж у минулому, оскільки ті фахівці,які звільнилися чи пішли у декретну відпустку, мають ще рік після звільнення вакансії подавати декларації, разом із тими людьми, які вже на них працюють.

На цьому фоні можна стверджувати, що рівень подачі декларацій в районі становить 50-60%. Усім іншим декларантам потрібно встигнути за 6 днів відзвітувати.

У випадку порушення строків подачі декларацій, на посадовців чекає протокол про корупцію та штраф у розмірі 850 грн.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

Ясновельможні чиновники та владо ! Кажете; народ паскудний ? Ми все для Вас, а Ви хаєте нас ? Дивіться: нікому не цікаво скільки Ви заробляєте. Всім цікаво і не байдуже, що ви корисного для нас робите. Та з таким довірливим та терплячим народом, гори можна звертати. А Ви його -як вовка — прапорцями «оптимізаці» обклали (мені не цікаво: чи за власної волі, чи на вимогу вищестоящих). Ви ж не підтримуєте в нас надію, а вбиваєте її (свідомо чи не свідомо — на Вашій совітсті).

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Схоже на те , що свідомо , нажаль!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com