ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Керівництво Іванівської ОТГ завітало до Першотравневого

Голова Іванівської селищної ради Віктор Дебелий завітав до села , де агітував місцеве населення до вступу їхнього села в Іванівську ОТГ.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє секретар селищної ради Вікторія Щастлива.

Нагадаємо, жителі села Нововасилівка Іванівської ОТГ ініціюють зустріч із головою громади Віктором Дебелим стосовно деяких нагальних питань села.

Поки що в голови громади не вистачає часу, щоб поговорити з нововасилівцями. Детальніше тут.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 43

Додати коментар »

 
 
Аноним
24 марта, 2018 о 12:53 IP автора: 46.211.129.161
 

Ми вже повірили цім даум брих…м Вірі і Сірьожі. Саме вони розповідали як гарно буде жити в отг. Свободі в травні на пенсію і йому все одно на ваше село. Обьєднавшись з іванівкою лише в 2020 році ваш депутат буде представляти ваші інтереси в громаді

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 4

 
Аноним
24 марта, 2018 о 15:04 IP автора: 168.235.205.212
 

Люди неробить цого ми вже локти кусаемо !!!!!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 5

 
Аноним
24 марта, 2018 о 15:10 IP автора: 46.133.80.148
 

Что с тобой случилось?

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Аноним
24 марта, 2018 о 15:26 IP автора: 95.135.139.76
 

Вступ в ОТГ процес неизбежен . Только в какое ОТГ вступать, вот в чем вопрос !!! Я хотела бы что б в Ивановское но решать громаде .

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 14

 
Аноним
24 марта, 2018 о 15:38 IP автора: 46.211.129.136
 

Культура аж пре, перед тобою жінки стоять а він руки в брюки і сказочки розповідає. Схаменіться мічурінци, не наступайте на наші граблі. Якщо нвступите то забудите за свій дитячий садок на завжди. Те що вони вам розповідали це казочки через які ми вже пройшли

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 8

 
💬
24 марта, 2018 о 16:09 IP автора: 176.59.197.44
 

Витя страшно не воспитан!

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 8

 
.
24 марта, 2018 о 16:19 IP автора: 46.211.3.141
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 28

 
О
24 марта, 2018 о 16:34 IP автора: 194.50.254.170
 

Воно двух слів не зв’яже -слухали вони!

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 9

 
Інкубатор
24 марта, 2018 о 16:38 IP автора: 46.211.5.159
 

Цікаво, а хто його чує? Привів з собою вискочку Олі…к Світлану яка за все село рішила щоб обьєднатись з іванівкою, а Вітя в замін не буде їх інкубатор в Іванівкі податком облагати ( біля 60 000 грн в рік). І на виборах через три роки її піддерже, ось і кричить за обьєднання.Світусік зупинись, тобі жити в нашому селі і коли закриють дитячий спадок локті кусати тобі і жителям пояснювати чому так сталось.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 4

 
....
24 марта, 2018 о 16:40 IP автора: 46.211.156.53
 

Тріпачі. Мілкі брехунці.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 6

 
Наташа
24 марта, 2018 о 16:52 IP автора: 46.211.25.198
 

васильевцы,а где ваши вышки и газовые трубы?

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 2

 
Наташа
24 марта, 2018 о 16:58 IP автора: 46.211.25.198
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 17

 
серогоз
24 марта, 2018 о 19:02 IP автора: 185.182.81.15
 

Ивановцы, только сильно не рассчитывайте на серогозы, шоб не расстраиваться потом. Бо то шо здалека блестит не всегда золото. Не удивляйтесь — здешний хрен слаще вашей редьки не будет. Одно слово — болото глубже ивановского.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 7

 
Правда
24 марта, 2018 о 20:33 IP автора: 188.166.121.88
 

Дивиться, щоб зовсім без нічого не залишилися. А стосовно закриття шкіл і дитячих садків то це не ОТГ винне, а зменшення кількості жителів в селах і дітей в тому числі. Зрозумійте яка може бути школа якщо в неї ходить 10 дітей. Ви за куплене авто чють не подушились, а ви знаєте скільки податків іде на утримання школи? Тільки на обігрів в зимній період одній школі потрібно мінімум 1 мільйон, я уже мовчу про все інше. Мені теж дуже шкода 🙁 бачити як розвалюються села і район в цілому, але така реалія сьогодення. Мир Вам дорогі земляки!

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 12

 
Аноним
24 марта, 2018 о 20:53 IP автора: 188.166.121.88
 

А давайте збудуємо школу в Веселівкі або у Тимофіївці там четверо дітей вони теж заслуговують на школу в їхньому селі. Що вони хужі за іванівських дітей? Податки з їхніх земель теж ідуть у район. Що ви на це скажете?

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 8

 
О
24 марта, 2018 о 22:18 IP автора: 194.50.254.170
 

Краше іванівських підводити до іншої школи як такий варіант? Бо дуже жирно -все для Іванівки. Чи іванівка пуп землі? Як вам? Чи за себе обідно?

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 15

 
О
24 марта, 2018 о 22:20 IP автора: 194.50.254.170
 

Треба працювати і дбати для всіх членів громади. Ато якісь подвійні стандарти.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
...
24 марта, 2018 о 22:28 IP автора: 46.211.157.196
 

Треба виходити з ОТГ з цієї божевільні.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 7

 
Аноним
24 марта, 2018 о 22:54 IP автора: 37.139.25.8
 

Люди які ви тупі. ОТГ це лише назва така. Те що ви вийдете з того ОТГ нічого не змінить. Школи і садки все одно закриватимуться. Немає дітей немає і шкіл з садками!!! Даже це Першотравневе навіть якщо не куди не вступить через років зо 10 залишиться і без садка і без школи і без молоді взагалі.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 15

 
Аноним
24 марта, 2018 о 23:08 IP автора: 37.139.25.8
 

Тільки ДУРЕНЬ думає, якщо село вийде з ОТГ і поять створить сільську раду з головою, то там сразу відкриють школу, садочок, відремонтують всі дороги збудують клуб, приїде багато молоді і заживуть всі весело і щасливо. Зрозумійте села в нашій країні приречені на вимирання і зовсім немає значення як те вимирання буде називатися.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 16

 
ХХХ
24 марта, 2018 о 23:17 IP автора: 77.111.244.21
 

Тільки не забувайте, що після вимирання сел, настане черга Іванівки! Буде таке ж саме село, з розбитими хатами і дорогами, бо з Іванівки молодь тікає так само як і з сел!

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
''
24 марта, 2018 о 23:24 IP автора: 46.211.120.28
 

Как обидно понимать, что после Вел.О т. войны страна поднялась с разрухи, развивалась, а теперь мы своими же руками уничтожаем Украину. Что-то делается не так. Кто виноват? Где выход?

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
ХХХ
25 марта, 2018 о 01:11 IP автора: 77.111.244.28
 

Виновата не страна, а люди которые в ней живут. Задают одни и те же глупые вопросы «Кто виноват?», сами бл ть и виноваты, голосуют за воров, а потом плачут. ВОР ни когда не будет думать за экономику потому что это сложно, он будет думать как выдурить деньги в виде помощи или субвенций только эти деньги умные люди превращают в инвестиции в будущее (модернизации, заводы, фабрики, дороги…), а у нас в капитал, которым богатеют царьки. Народ понадобится только когда надо защищать имущество наших царьков от угрозы из вне, потом они называют Украину «родиной».

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 1

 
О
25 марта, 2018 о 08:17 IP автора: 194.50.254.170
 

В іншій громаді з іншими керівниками буде краще, полюбому.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
аноніму!!
25 марта, 2018 о 09:29 IP автора: 107.167.104.200
 

анонім, це ти тупий! щоб було село і школа потрібна робота!!
а отг наше- як виявилося, безнадійне. роботу створити не може! тільки губи малювати іванівці та закривати те, заради чого село тримається — школи та садочки.
нема школи, лікарні, садочка, пологового, що там ще…- все! на іванівці хрест можна ставити!
ну добре ти закриваєш там де 30 чоловік дітей. а 70 навіщо??? є ж кому вчитися!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
юююю
25 марта, 2018 о 09:56 IP автора: 46.148.182.29
 

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
Аноним
25 марта, 2018 о 11:42 IP автора: 176.59.195.234
 

Дурнi

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
Аноним
25 марта, 2018 о 12:33 IP автора: 188.166.121.88
 

Мммда з таким мисленням нашого народу далеко нам не поїхати, одні дурні.
аноніму!! Я затебе проголосую на виборах, якщо вийдеш з даної ситуації, а так ти поки що пукаєш в воздух як і всі інші. Якщо ОТГ погане то чого в Першотравневе не зробить робочі місця? Для тупих, перечитайте мої коменти ще раз!! Я не за ОТГ чи сільраду. Незалежно, що буде на території Іванівського району, він приречений! Так як і всі інші райони. Це як тонути тіки хтось у морській а комусь у прісній, оце за це ви всі сперечаєтесь, дурні )))))

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 11

 
...
25 марта, 2018 о 12:56 IP автора: 46.211.125.49
 

Багато залежить від керівника. Ось чому про отг чи сіль раду сперечаються. Лідер (розумний з підтримкою людей) зможе вишкрябатися. А дурні, деб не керували, все марно. А в нас зараз дурні керують (ну не зовсім, але з недостатньою освітою, з неправильним баченням проблем). Крах настане якщо в розвиток ніхто не вірить і буде все закривать, руйнувати .

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
XXXL
25 марта, 2018 о 12:58 IP автора: 77.111.245.13
 

Как понял, что жареным запахло-сразу примчал в Першотравневе, а остальные села его уже не интересуют! Как говорится, ПОМАТРОСИЛ_И БРОСИЛ. Не верьте им, мы уже обожглись. «Поверила, поверила-и больше ничего»- слов из песни не выкинешь

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
Аноним
25 марта, 2018 о 14:32 IP автора: 95.135.139.76
 

Люди обратного пути увы нету .

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 8

 
таня
25 марта, 2018 о 14:49 IP автора: 46.211.4.243
 

ой як ви гарно говорите а чому аноним слабо имя написати и другое в глаза дебелому поете одно а людям грязь на него льете потом почему не спрос ите у руководства райрады их отчета что нужное полезное сделали они для жителей поселка что оставят после себя тоже разогнали работников неугодных с кумом пенсионеры вдвоем остались а за отг всеравно всех соединят вместе

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 12

 
Аноним
25 марта, 2018 о 15:24 IP автора: 46.211.159.32
 

Молодь до влади!!! Потрібно голосувати за молодих.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
Аноним
25 марта, 2018 о 18:06 IP автора: 188.166.109.45
 

За кого молодих? )))) Та і що вони зроблять ті молоді? )) якщо державі на село наплювати, то хтоб не став він вам не допоможе! Потрібен план розвитку на рівні держави!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
федір
25 марта, 2018 о 23:03 IP автора: 178.93.0.79
 

Федір — Тетяні.
Чим підпис Анонім відрізняїться від Вашого підпису? Якби Ви підписались Тетяна Пупкіна (це не образа, а приклад), а так Тетян в Іванівці багато, і яка з них ніхто так і не здогадається, як і який я Федя.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
BiZmark
26 марта, 2018 о 06:10 IP автора: 194.50.254.168
 

При чому тут хто і як підписується ? Що, якщо хто напише «Саня Кремезний», то йому довіри більше ? Чи буде те гадати: «А що ця Тетяна Пупкіна чи той Саня може толкового написати ? Вона (він) сама така і сяка». Якщо людина сказала добре і Ви з нею згодні — то підтримайте її думку. Пишуть не лише «писаки», але й ті, кому болить доля громади. Кому не болить — не пише, а робить собі бізнес. А взагалі то, А ХТО ЧИТАЄ НАШІ ДОПИСИ ? МОЖЕ ВСЕ ЦЕ ХОЛОСТІ ЗАЛПИ У ПОВІТРЯ. Ми хочемо одне, а влада -робить по-своєму…

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
BiZmark
26 марта, 2018 о 06:42 IP автора: 194.50.254.168
 

Зрозумійте!!!! Коли якийся і звідкілясь (не свій, доморощений) інвестор (по-моєму — роботодавець) захоче прийти до ОТГ, перше, що він зробить — вивче ситуацію: чи є у ОТГ дітвора, яка через деякий час стане до роботи на його підприємстві. Ну збудує він, по Вашому, підприємство (а приміщень пустих після закриття шкіл — хоть греблю гати буде) і дасть роботу нинішнім. А через 5 років всі працівники- на пенсію: час підійде. А нової рабсили не має, бо не має молоді. І що йому, знову все розбирати і нове місце шукати, в іншій ОТГ ? Так він зразу піде туди ДЕ Є ПЕРСПЕКТИВА РОКІВ ТАК НА 30-50. Так от, наша влада у нас цю перспективу (прикриваючись демографією та фінтруднощами) зараз і забирає. А через пять років коли одні пенсіонери залишаться, звідки вона братиме фінанси і чим тоді буде пояснювати свої труднощі ? Не патріотичністю та ссученням молоді, яка виїде за кордон ?
Влада і населення скоротила, і на цій ноті і далі нам життя ускладнює. Вона , відверто, просто не знає що робити….

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 0

 
BiZmark
26 марта, 2018 о 07:22 IP автора: 194.50.254.168
 

Перед прийняттям остаточного рішення вимагайте щоб нинішня Ваша влада та майбутня нова підписали документ з головними Вашими умовами: 2-5 років — не чіпати і на оптимізувати нічого, спробувати те і це зробити; але й не штовхати до банкрутства соцсферу, щоб потім її скоротити, пославшись на труднощі. Під час таких перемовин Ви і зрозумієте ДІЙСНУ ЦІЛЬ ЗАСЛАНИХ КОЗАЧКІВ ВІД ОТГ. Ну і документ — зі всіма підписами та печатками — це документ для можливих майбутніх судових тяганин, якщо угоду порушать…

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Віталій
26 марта, 2018 о 10:41 IP автора: 178.94.83.132
 

А я совітую не поспішати до виборів президента! Я вважаю, що політика зміниться кординально!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
ха-ха
26 марта, 2018 о 14:17 IP автора: 194.50.254.168
 

цікаво, зустрітися з тими, хто вже вступив в ОТГ немає часу, а ось хто не дуже хоче в ОТГ і час знайшовся. Смішно…

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
BiZmark
26 марта, 2018 о 15:28 IP автора: 194.50.254.168
 

Чому смішно, Ха-Ха! Цілком зрозуміло: перших — вже вдруге обдурти буде важче. А от неофітів (т.т. новачків) аж запросто обіцянками заманити. Першим — потрібно говорити що зроблено і в який бік змінено, а другим — обіцяй-фантазуй. Обовязково % 30 повірять. А, як показує статистика про перші вибори в Іванівській ОТГ, більше і не прийде до дільниць. Це тільки для Вас влада наівна. Вона далеееккко не наівна, а, більше, хитра та перебачлива…

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
Неуважний
26 марта, 2018 о 17:31 IP автора: 94.179.189.22
 

Повністю погоджуюся з » Залізним Канцлером «. Респект !!!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Неуважний
27 марта, 2018 о 10:00 IP автора: 94.179.189.22
 

Мене завжди дивував козирний , але недолугий тезис нашої місцевої влади : » Задля збереження цілісності району ! «, яким вона незграбно прикривається ,щоб силоміць затягнути сільські ради в ОТГ. Це така собі дешевенька казочка — завлєкаловка для лохів. Цілісним район був до жовтня 2017 року, до моменту створення ОТГ. В ЖОДНОМУ ЗАКОНОДАВЧОМУ АКТІ не сказано ,що якщо весь район буде охоплений ОТГ, то він навічно залишиться існувати на адміністративній карті України. Створення ОТГ і було задумано київськими вождями виключно для того , щоб «розкачати » адміністративно — територіальну реформу , дати їй успішний старт. Це і є першим етапом цієї реформи. Навпаки ,розірвані і пошматовані створенням ОТГ райони і стануть першими жертвами адмін- терреформи, тобто будуть укрупнені. Цілісними можна вважати сусідні з нами Генічеський ,Нижньосірогозський , Новотроїцький райони , далекоглядні керівники яких зайняли очікувальну , єдино правильну на даний час , позицію, не біжать попереду київського потягу і де не створено жодної ОТГ.