В Іванівці визначилися з ремонтом проблемного водогону

Голова Іванівської ОТГ віктор Дебелий та начальник Іванівського МУВГ Валерій Щербань обговорили проблему ремонту спірного водопроводу.

Це сталося на колегії Іванівської РДА,  яка відбулася сьогодні.

На заході голова райдержадміністрації Сергій Довбня закликав голову ОТГ та начальника МУВГ знайти спільне рішення для ремонту частини водогону, який проходить вздовж об’їзної дороги Лепетиха-Генічеськ, і через відключення якого частина смт Іванівка лишилася без водопостачання.

На це Валерій Іванович повідомив, що трубу треба ремонтувати, адже там серйозні втрати води. Окрім того, через порив погіршується якість питної води. Зі слів очільника водного господарства, раніше вони ремонтували цю трубу, але так тривати не може, адже вона не обліковується на балансі підприємства, відтак списати державні кошти на її ремонт немає можливості.

У свою чергу голова селищної ради Віктор Дебелий повідомив, що зазначена труба не обліковується на балансі і селищної ради. Тут теж проблеми з фінансуванням її ремонту, аналогічні з  МУВГ.  Селищною радою зараз вивчається питання прийняття на баланс цього водопроводу протяжністю 4 км. На жаль, це питання не одного дня. Скоріше за все, трубу потрібно визнавати безхазяйною річчю та приймати на баланс селищної ради через відповідну процедуру.

Проте чекати цього часу ніхто не буде, щоб провести ремонт. Зі слів голови ОТГ, фахівцями КП «Добробут-5» замовлено ремонтні матеріали, і вже сьогодні увечері очікується їх доставка в Іванівку, після чого трубу буде відремонтовано.

Подивитися цей епізод можна у нашому відео

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com