НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ — ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ. ТВІЙ ВЧИНОК ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ

 

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням, контролю за станом зберігання та використання власниками зареєстрованої мисливської нарізної, гладкоствольної, пневматичної, газової зброї, пристроїв для відстрілу гумових куль з 01 по 30 квітня 2018 року на території  області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів

Нагадуємо, що згідно ст. 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання,   передача  чи  збут  вогнепальної  зброї, бойових  припасів,  чи  вибухових   речовин   без передбаченого  законом  дозволу карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

     Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів,фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу караються  штрафом  до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів  громадян  або громадськими  роботами  на  строк  від 120  до 240 годин,  або арештом на строк від  3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

      Громадяни,  які  добровільно здали вогнепальну та холодну зброю,  бойові припаси або вибухові речовини (матеріали), що зберігаються у неї без відповідного дозволу, звільняється від кримінальної відповідальності.

             За ст. 263.1 незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

               Якщо ви маєте незареєстровану зброю, але хочете жити у злагоді із Законом, то у період проведення місячника добровільної здачі зброї Вам слід звернутися до органів внутрішніх справ за місцем проживання, де працівники дозвільної системи нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть у легалізації зброї.           

Жителям м. Херсона з питань здачі та реєстрації зброї  необхідно звернутись у сектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Херсонського відділу поліції  за адресою: м. Херсон, вул. Лютеранська, 4.

Довідки за телефонами: 45-94-04; 45-90-95;45-90-99

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Якщо у Вас, виникли питання щодо здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів, а також у переоформленні будь-ласка звертайтесь до кабінету ДС який від тепер знаходиться у приміщенні Іванівіського відділення поліції, або за телефоном 099-03-13-408, 097-30-62-629 Інспектор дозвільної системи Потапенко Сергій Олександрович. Дякуємо за співпрацю.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
 

Ну що коментувать ? Людина конкрено і зрозуміло все пояснила в своєму допису. Видно, цікавиться думкою громади. Пану Потапенко — респект !

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

В этой Полиции происходит чертзнает что.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 3

 
 

Респект взяточникам и корупционерам!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com