Жителі Нововасилівки мали серйозну розмову із старостою села (оновлено)

Батьки ноовасилівських школярів, занепокоєні інформацією про можливе закриття сільської школи, обговорили це питання з в.о. старости села Леонідом Хотієнком.

Люди скаржилися старості,  що не мають ніякої офіційної інформації щодо майбутньої долі їхньої школи. Окрім того, із цього питання люди дуже б хотіли поговорити з головою ОТГ Віктором Дебелим.

Нововасилівці запропонували Леоніду Хотієнку організувати їм зустріч із головою ОТГ, де б окрім питання школи, вони поспілкувалися б на предмет водопостачання села, ремонтів доріг тощо.

Жителі Нововасилівки не єдині, хто переймається долею сільської школи. Так, за інформацією Іванівської ОТГ, до них надходило шість заяв з аналогічними питаннями від жителів інших сіл громади.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 33

Додати коментар »

 
 
Передвиборчі цяцянки
 

А де ж депутат від Нововасилівки, ліва рука голови ОТГ, пані Галу.ко? Василівка!!! Ви ж самі проголосували за даного голову, ось і отримуйте подарунок.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 2

 
 

Чорт візьми де покращення яке обіцяли? Позаклалало б вам роти а нам вуха коли ви брехали а ми слухали. Та покращення видно де і у кого. Нічого повторюватись. Всі знають. Чорти при владі

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 0

 
 

Депутати поховались як завжди. Вони настільки вумні і знають так багато варіантів, що розгубилися, яким способом вирішити питання.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
 

Какие депутаты?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Василівські депутати,ви де? Чого ви обиралися? Де ваші дії? Чи вам школа не потрібна, своїх вже вивчили і заспокоїлися? Піднімайте зади і працюєте.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
 

Школа залишиться, її не дозволили закрити,а депутати будуть відповідати за свою мовчанку . Чого лізти в депутати ? Робіть щось.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
 

Це все почала ваша королева марго будувала собі карьеру скільки вона шкіл закрила а тепер де вона , бумеранг який вона запустила іде до Вас .

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 6

 
 

Паперові зірки теж хочуть кар’єру збудувати, закриваючи Василівську школу? Тільки до нашої королеви вам як до неба.(не вийшли ні видом, ні розумом)

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 3

 
 

Батьки-молодці! Вам дійсно небайдужа доля ваших дітей і вашого села! Були б усі такими небайдужими — і життя було б кращим.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 

Недай боже , бути таким як ваша птичка говорун тільки язиком , а за два роки нічого не зробила тільки позакривала усе і розрушила що наші батьки здобували роками,такого керівнека небуло в Іванівці с 1990року,.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
 

Птичка це голова отг?

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 

Ви що — голова Отг. Він двох слів до купи не складе та і не він керує, а птичка яка поряд з ним гарно керує співає і за це має

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
 

Птичка це Васильевська дама.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 6

 
 

Василівці навчать як дотримуватись слова. А голова хай вчиться виправдовуватися.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
АНАРХИЯ 4
 

Гасаненчиха птичка?Да она настоящая ВОРОНА!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 7

 
 

Усі були б такі Ворони,як Вона, Україна давно вже процвітала би!Та як ви кажете-Ворона-це людина з великої букви!Та коли оця Ворона була директором,Василівська школа була одна з найкращих!

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 10

 
 

Та не дай боже таку ворону, до власті допустити.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 4

 
 

Ця жіночка і так керує найбільшим районом в Україні. Тобі такий розум, було б непогано.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
 

уже так докерувалася що люди не дождуться коли её заберут.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

Згідно ЗУ «Про освіту» гранична наповнюваність класу — 5 чоловік. Тобто, якщо у вас у школі є 55 учнів, питання про її реорганізацію не то що піднімати не слід, але й забути про нього потрібно. Хоче ОТГ реорганізувати школу — хай звертається до Верховної Ради з пропозицією підвищити граничну наповнюваність класів.
Депутати, приймаючи таку статтю закону, повинні були врахувати , що десь в Іванівській громаді буде школа з мінімально законодавчо допустимим напонюванням (11 кл. х 5 учнів = 55 учнів). А значить всі розмови — мало дітей, погані вчителі, діти мало спілкуються з однолітками, технічна відсталість школи — це все лише ДЕМАГОГІЯ ВІД ВЛАДИ.
Хай краще вдада візьме (для експерименту) та й забезпечить таку школу всім необхідним і дасть рік їй попрацювати, хай навіть і під «щоденним та суворим» їх контролем, а потім — порівняє результати з «опорним закладом- гімназією», до якого, до речі, беруть і не всіх іванівських дітей…

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
Голос народу
 

Зараз. , я хочу висловити свою думку, що вона не сподобатися багатюм. , я знаю. Но виходячи з реалій сьогодення, оплатити зарплату усім учетелям, якщо їх залишити усіх на місці, ми не зможемо. Зарплати у вчителя не 3700, а набагато більші. Порахуйте скільки їх працює, а це тільки фонд зарплати, а все інше. Звісно діти це наше майбутнє, але ж нічого не вдієш, треба вибрати. Або ж залишаються всі школи, а на розвиток громади нічого , або оптимізація. Раніше, але я вже казав, що думати треба про розвиток економіки району щоб була офіційно визнана робота з якої піде дохід. Ніхто не принесе гроші, а їх треба заробляти. А ви чули щось про проект розвитку. ?Ось з чого треба починати А унас тільки розмови про видатки, а про дохідну частину тиша. А в перспективі, що дітям буде робота, до чого повертатися. ,де будуть працювати. Вивчаться, а роботи немає, і розїдуться по містах де є робота.Ось про що треба думати вже зараз. Час уже і проїхати гТтолові громади, може і вихідним днем пожертвувати, та зустрічі з людьми погомоніти про діла насучні. А то як бачимо забули про людей. Тільки їхали не з пустими руками, а з планом розрахунків, а не голосов ними розповідями.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

Зарплату вчителям плате держава! До чого тут…?

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 3

 
 

О, Платить то держава, но якби ти була трішки розумнішою то знала, що: 1) виділяють кошти з держави з розрахунку на кількість населення в районі, 2) те що не вистачає повинен доплатити район з наших податків і повірте вони доплачують не маленьку суму. Можна було звісно держати всі школи, но того, що заробляє район невистачило би не тільки на зарплатню вчителям ай на обігрів школи.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 2

 
 

До чого тут ОТГ.Зарплату вчителям ОТГ платить з державної субвенції, а от утримання і розвиток самих шкіл на плечах ОТГ.Де менше дітей там і витрати на утримання школи йде більше коштів.Так що шановні не спирайте все на високі вчительські зарплати.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
Голос народу
 

Наголошено конкретно на з.платню не було. Ви що думаєте державна субвенціярезиновая. , а з неї можна брати скільки завгодно? Зовсім не так. Якби то було так легко, але вся ця метушня навколо приказної децентралізації створена для того щоб зменшити цю саму субвенцію до мінімуму. Така політика держави. А витрачати гроші просто так, ніхто не дозволить. Хочете утримувати штат, будь ласка, але за рахунок власних коштів.Якщо в громади є на те кошти. Ось в чому суть написаного. А яка з.плата повина бути у вчителя записано в законі. І меншою бути вона не може бути.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
 

Бюджет Нововасилівки 600 тисяч. Освітньої субвенції їм не вистачає. Порахувати утримання культури, бібліотеки, старости, енергоносіїв, утримання техперсоналу школи, харчування, опалення…. і все стане зрозумілим. Всі землі в олігарха усім відомого Та у найбагатших фермерів району, а бюджет Василівки 600 тисяч. Корупція чистої води. А ОТГ лох тягне школу. Раніше думати треба було.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Голос народу, Дякую, що хоч хтось тут розумний є. Народ дійсно дума, що субвенція безмежна і потягне всі школи району і т.д. Люди незнаючі справжньої ситуації, спираються на різного роду чутки, іноді навіть безглузді.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
 

Ви дбаєте про інтереси громади? Закрити школи і звести їх до купи ? А чи вистачить вчителів у Іанівці вчити по 40-50 дітей на уроці ? Чи ви за принципом — хай крутиться як уміє, її для цього вчили. Головне — замість 3 вчителів — один. А лишки — на потреби громади. А лишків не буде. І два робочих місця ліквідують, за які ви так ратуєте. А чи створять два нових ? Самі собі і дайте відповідь. А щодо шкіл — то ще в 19 ст. мудра людина сказала: «Скорочуєш вчителів — готуй тюремних наглядачів і харч для злочинців (до речі остнні всі харчуються безкоштовно , за наш рахунок)». От порахуй все це, а тоді скажеш, що легше: тягти школу, чи тюрму…..

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 2

 
 

Кажете: у більшій і сучасній школідітям нашим краще буде ? Дороги щорічно робити будете, щоб був постійний підвіз ? РБК краще проведе свято, ніж місцевий клуб ? Знайте, вірю в одне: щорічно будете ремонтувати дороги: пилятимте щорічно бюджет із договорними фірмочками, які їх будуть щорічно ремонтувати на мільйони і Вам в карман за тисячі (Ви ж їм дохід підкинули). А дорогу потрібно зробити раз і на років 5-7, без наступних ремонтів. От і зекономите і на школи, і на клуби, і на спортмайданчики.
Та ні, Ви ж будете щорічно їх робити: Ваші ж діти їсти щодня хотять та Ви апетит нівроку маєте. А з школи багато не вкрадеш: побачать. А в школу вкладати потрібно. Тому, Вам краще «вкладати» (чи вкрадати) з доріг…

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 2

 
 

Якце не хватає субвенції? Тут же на сайті написано як її залишки за минулий рік пиляли між іванівськими школами а остальним дулю з маком. То не вчителі і не діти. Сумно бо всі згодні і мовчать

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
Голос народу
 

А ділили ті субвенцію тому, що дітям не додали ще до того як створили ОТГ. Мови немає, що закрити всі школи, але частину нікуди не дінешся. Тільки для цього потрібно спочатку все порахувати, а потім робити, а не навпаки. Ось в чому суть. А унас спочатку зроблять, а потім будуть думати. А думати треба вже зараз, поки є час до кінця навчального року. І довести до людей, а не тримати інтригу. Грати людям на нервах.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

А з якого переляку Благодатненська школа стає опорною? Учні з цієї школи вже років два-три їздять в Іванівську школу.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 3

 
Голос народу
 

Благодатненці дома, а Балашовці їздять.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com